Przegląd katalogu
- 393 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 393 wyników
Przeglądaj catering w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 393 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 217,528 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera catering z miast takich jak Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Kęty, Skawina i innych.
“Fajne klimatyczne miejsce z dość obszernym menu. Dla dań pikantnych podana skala ostrości. Byliśmy całą rodziną i bez problemów dobrałem dania dla każdego członka rodziny. O tej restauracji dowiedziałem się z aplikacji @getfinebite. Polecam do pobrania”
“Zawsze słyszałem, że na własnym weselu nie da się dobrze bawić a to była najlepsza impreza na jakiej byłem. Wybór sali Porto był idealny - sala przytulna, mająca swój klimat. Obsługa na wysokim poziomie cały czas dbała o czystość sali, stolików i aby w miarę zużycia wszystko było uzupełniane. Jedzenie niesamowite, wydawane szybko, ciepłe, czuć że wysokiej jakości składniki a w tym elegancko podane. Apartament dla pary młodej piękny, przestronny - w zupełności pozwalający na odpoczynek po całej nocy. Polecam również wybór obsługi barmańskiej! Panowie wszystko robią zawodowo, wiedzą jak to ma smakować i wyglądać. Na koniec największa wartość organizacji wesela - Pani Manager Karolina, która włożyła całe serce w organizację przyjęcia, pomogła i doradziła w rzeczach, o których osoby bez doświadczenia nie myślą. Profesjonalnie, elegancko ale z indywidualnym podejściem do każdego pomysłu - dziękujemy!”
“Wspaniałe miejsce na organizację ślubu i wesela. Sala weselna, w naszym przypadku Spichlerz, przestronna i bardzo klimatyczna. Ogromny plus za dekorację sali przed weselem. Bardzo smaczne jedzenie, nasi goście wyszli najedzeni i zadowoleni. Obsługa fantastyczna, bardzo wyrozumiała i uprzejma. Panie managerki cudowne, od początku do końca byliśmy zaopiekowani, wszystkie nasze prośby zostały uwzględnione i zrealizowane z największą starannością”
“Super dobre jedzenie i do tego w bardzo dobrej cenie. Brakuje tylko sumaku, świeżej kolendry i cytryny aby domknąć ideał. Bardzo polecam”
“Świetne miejsce na obiad lub kolację. Karta wąska ale tak powinno być:) dania przygotowane na świeżo, krótki czas oczekiwania i bardzo smaczne. Zamówiliśmy rosół, schabowego w zestawie oraz gnocchi. Bardzo miła obsługa. Oceniam całościowo na 4,5. Na pewno wrócę :)”
“Elegancki czysty pokój. Satynowa pościel. Na dole ich własne bistro i pyszne pierogi. Polecam”
“Bardzo przyjemny klimat, niskie ceny, dobra lokalizacja!”
“Sumo Sushi to miejsce, gdzie można rozkoszować się orientalnymi smakami Japonii. Lokal działa na rynku już od dłuższego czasu, co dowodzi, że goście chętnie tu wracają. W karcie znajdziemy mnóstwo propozycji, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Shoyu ramen to najlepszy ramen jakie kiedykolwiek jadłam! Zasmakujcie sushi – wrażenia są naprawdę pozytywne! Rolki były różnorodne, wszystkie mega świeże i bardzo dobrze przygotowane. Połączenia smaków doskonale się sprawdziły. Do picia polecamy herbatkę ryżową i wino choya–sztos! Miła i profesjonalna obsługa oraz klimatyczna muzyka umilają spędzony tu czas. Realizacja zamówienia przebiegła bardzo sprawnie. To idealne miejsce, jeśli ma się ochotę na porządne sushi i ramen. Wszystkim będącym w okolicy Wadowic gorąco polecamy zasmakować tej niebiańskiej uczty dla podniebienia!”
“Obsługa bardzo miła szef widać że ma dużo dobrych dni jedzenie bardzo dobre plus mieliśmy dostać 2 naleśniki a dostaliśmy 3. Rewelacja!!!”
“Wspaniałe i magiczne miejsce. Od razu, gdy tylko przyjechaliśmy zobaczyć salę, wiedzieliśmy, że to będzie to. Panie są niesamowicie profesjonalne, wszystko dopięły na ostatni guzik. Jedzenie również znakomite, wszyscy goście sobie chwalili :) Super, że nie ma żadnych ukrytych opłat, wszystko wypisane czarno na białym, a jeśli pojawiały się jakieś zagwozdki z naszej strony, od razu wszystko zostawało rozwiane. Do tego przepiękna okolica, która dopełniła urok tego, że mogliśmy wziąć ślub cywilny w plenerze. Bardzo dziękujemy za organizację tego wyjątkowego dnia i z czystym sumieniem polecam każdej młodej parze ”
“świetna smaczna prosta kuchnia, miła pomocna obsługa, klimat swojski, ceny bardzo atrakcyjne w stosunku do jakości...polecam”
“Pyszne jedzenie, pomimo wysokiej ceny podają spore porcje i naprawdę pyszne jedzenie, ramen jest mega dobry, jedyne do czego można się przyczepić to że bulion był trochę za słony a makaron nie był robiony na miejscu tylko był już wcześniej gotowy ale cal reszta jest idealna, mięso w ramenie dosłownie rozpływa się w ustach i od lat nie jadłem czegoś tak dobrego.”
“W restauracji Oriza mieliśmy przyjemność być już kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich paru lat. Zawsze chętnie wracamy, zwłaszcza na sufleta z lodami :) I niezmiennie jest wyśmienity! Ostatnio nawet się zaskoczyłam, gdyż był z kawałkami białej czekolady. Choć i ceny mocno poszybowały w górę. Kwota, jaką trzeba tutaj zapłacić za obiad, nie różni się zbytnio od tych do zapłacenia w krakowskich restauracjach. Jednak jeśli chce się zjeść smacznie i w sali z ładnym klimatem, warto zajrzeć do Orizy. Rosół oraz pierogi z farszem z dzika również mieli pyszne. Jednak suflet bezsprzecznie wygrywa :)”
“Jedzenie było przepyszne, wszystko świeże i pełne smaku. Obsługa bardzo miła i pomocna, dzięki czemu od razu poczułam się mile widziana. Lokal ma przyjemny, kameralny klimat, idealny na spokojny obiad lub kolację. Zdecydowanie polecam!”
“Jedzenie smaczne, świeże, goście zachwyceni. Polecamy.”
“Doskonałe miejsce na "wypad" po starówce i nie tylko. Obsługa na najwyższym poziomie. W obszernych pokojach wszystko co potrzeba do wypoczynku i pracy. Czysto, ciepło i przyjemny widok na Wawel. Śniadania dla każdego coś dobrego i jak się coś kończy to jest donoszone. Parking podziemny choć mały to jest jakby ktoś potrzebował. 2 przeszklone windy sunął na zmianę góra /dół. Obsługa pięter 5*.”
“Hotel jest wart polecenia. Bardzo miła obsługa. Przygarnęli nas w dniu, kiedy anulowano nam nocleg w innym miejscu. Dziękujemy bardzo za pomoc Pani Magdalenie!!!”
“Jestem bardzo zadowolona z obiadu w restauracji Fornello. Zamówiłam zestaw. Poważnie to była duża porcja frytek mięska i warzyw z sosem czosnkowym. Ten sos właśnie podkreślił smak mojego dania. Po prostu pychotka. Polecam !!!”
“Sympatyczne miejsce z bardzo miłą obsługą. Byliśmy w piątkę z trójką dzieci (4–9 lat) i wszyscy wyszliśmy zadowoleni. Maluchy zajadały się pizzą i makaronami – a to przecież najszczersza ocena! Dorośli również wniebowzięci – jedzenie smaczne, ceny przystępne, wszystko podane z uśmiechem. Duży plus za specjalny kącik dla najmłodszych z puzzlami, książeczkami i grami. Tak nam się spodobało, że wróciliśmy następnego dnia tuż przed wylotem. Serdecznie polecamy!”
“Restauracja z barem, pyszne hamburgery, świetna cena i smak. Polecam”
“Kilka razy zjadłem będąc przelotem pite i talerz. Wszystko świeże i smaczne, duże porcje, atrakcyjne ceny.”
“Bardzo dobre, moja druga wizyta w tym lokalu. Sushi świeże i kolorowe w dobrej cenie”
“Super smaczne jedzonko Burger sushi pierwsza klasa Dziewczyny miłe i pogodne polecam gorąco”
“Niesamowity stosunek jakości do ceny! Lunch za 23 zł to chyba najlepsza opcja jaką jadłam w Łodzi w takiej cenie. Polecam serdecznie!”
“Bardzo smaczny ramen, rozsądne jak na te czasy ceny, uprzejma obsługa i miły wystrój”
“Bardzo dobre japońskie jedzonko. Kurczak Teriyaki przepyszny jak zawsze. Do tego iście cudowna zupa miso wyrwana z Japonii. Herbatka zielona pyszna, tylko trzeba pamiętać żeby nie parzyła się za długo bo ma inny smak potem...My mieliśmy jeszcze zupę kukurydziana, katsu Don, i takoyaki które też są bardzo smaczne.Ceny ok, klimacik fajny, można kupić japońskie produkty oraz zobaczyć machającego kotka :D Obsługa miła i ekspresowa:) Polecam każdemu zajrzeć, naprawdę przepyszna kuchnia japońska w Krakowie ❤️”
“Nie wiem, jak to się stało, że nie znałam tego miejsca wcześniej. Śliczny wystrój, czysto, atmosfera przyjazna. Jedzenie smaczne, porcje wystarczające. Jadłam sałatkę cesar ale pizze z sąsiednich stolików wyglądały bardzo apetycznie. Na pewno przyjdę tu jeszcze nie raz - choćby po to, aby spróbować zupy z czekoladą i serem gorgonzola. Edit: byłam na tej zupie :) polecam, jest pyszna :) i semiffredo ze słonymi orzeszkami także polecam :)”
“W Farmonie organizowaliśmy nasz ślub i wesele. W sercu parku odbyła się nasza ceremonia a impreza miała miejsce w sali restauracyjnej. Zarówno my jak i nasi Goście byliśmy zachwyceni wybranym miejscem - piękna okolica, dostępny plac zabaw dla dzieci, bardzo dobre jedzenie, dostępne miejsca noclegowe i duży parking. Ekipa hotelu i restauracji spisała się na medal, wszystko przygotowane na czas, o co poprosiliśmy to było zrobione. Również nasi Wykonawcy chwalili sobie współpracę z Farmoną :) Z całego serca dziękujemy Pani Celinie i Pani Karolinie za pomoc w organizacji imprezy.”
“Przytulny bar w stylu amerykańskim z krótkim menu, jedzenie smaczne. Zamówiłam Fajita z wołowiną, danie ciekawe i smaczne niestety było bardzo mało wołowiny za to bardzo dużo papryki. Jadłam to danie pierwszy raz więc może proporcje są właściwe? Za to minus jedna gwiazdka. Mój kolega pochodzący z USA zamówił burgera klasycznego i dał mu bardzo dobrą ocenę! Obsługa bardzo profesjonalna, kelner który nas obsługiwał mówił bardzo dobrze po angielsku. Ogólnie ciekawe menu, smaczne jedzenie, dobra obsługa i miłą atmosfera, ceny umiarkowane! Za osobę 120 zł danie plus 2 drinki%”