Przegląd katalogu
- 393 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 393 wyników
Przeglądaj catering w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 393 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 217,528 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera catering z miast takich jak Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Kęty, Skawina i innych.
“Z całego serca polecam lokal Kreator Smaku! Organizowaliśmy tam 18. urodziny naszej córki i wszystko było absolutnie perfekcyjne. Jedzenie pierwsza klasa – świeże, pięknie podane i przepyszne. Wystrój lokalu tworzył wyjątkowy klimat, a obsługa – przemiłe i profesjonalne kelnerki – zadbały o każdy detal. Ogromnym zaskoczeniem był tort zamówiony przez właściciela – przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania i zrobił ogromne wrażenie zarówno wizualnie, jak i smakowo. Dziękujemy za niezapomniany wieczór i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie wrócimy i będziemy polecać dalej!”
“Uczestniczyłam na kilku przyjęciach w tej sali i wszystko było na bardzo wysokim poziomie. Sala jest elegancka, przestronna i za każdym razem dobrze przygotowana i udekorowana. Jedzenie było smaczne, ładnie podane oraz ciepłe, a obsługa miła i sprawna. Cała atmosfera sprzyjała dobrej zabawie, a organizacja zasługuje na duży plus. Uważam, że jest to jedna z lepszych sal na przyjęcia w naszej okolicy i napewno jeszcze tutaj wrócę.”
“Dostawa zgodnie z umową. kwiaty bardzo podobały się obdarowanej jubilatce. Pani w kwiaciarni bardzo miła. Polecam tę kwiaciarnię.”
“Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Niska cena i wysoka jakość co się mało kiedy zdarza! Polecam!”
“Super catering, łatwy kontakt, bez problemu dostawa, wszystko dobrze zorganizowane i co najważniejsze jedzenie smaczne (Zamawiałam rosol, poledwiczki, dewolay, tarte na słono)”
“Gorąco polecam catering Zielony Smok, wszystko było przepyszne i pięknie podane, a także szczelnie zapakowane, co sprawia, że są dłużej świeże. Po przełożeniu na talerz danie wyglądało jeszcze smakowiciej! Obsługa przemiła, kontakt bez problemu, w każdej kwestii można się dogadać. POLECAM WSZYSTKIM!!!”
“Bardzo polecam ten catering na imprezy . Jedzenie meeega dobre .(opinia wszystkich gości ) super kontakt z właścicielem . Jestem bardzo zadowolony . Jeśli będzie jeszcze okazja napewno skorzystam . !!!”
“Porządnie , punktualnie , smacznie”
“Bardzo polecam catering! Zamówienie na poprawiny na imprezę ogrodową - zamówienie dostarczone na umówiony czas, obsługa rozłożyła wszystko sprawnie i na następny dzień odebrała brudne naczynia. Jedzenie przepyszne i w dużej ilości! Profesjonalna obsługa i świetny kontakt! Top!”
“Fantastyczna, smaczna, zaskakująca! Wszystko, co dostałam, było bardzo dobre, smakowicie wyglądało i fantastycznie smakowało. Wszystko świeże, widać, że używają dobrej jakości produktów. Obsługa klienta bez zarzutu, bardzo pomocna. Kurier o bardzo wczesnej godzinie, posiłek dzielnie czeka z samego rana :) Wszystko dobrze zabezpieczone! No polecam z całego serca. Było kilka dań, które zostały w moim sercu! Moją prywatną statuetkę przyznaję pierogom ze szpinakiem, przepysznym kulkom dodawanym do porcji owoców i sosikowi porowemu!”
“Pyszne i świeże jedzenie, wszystko starannie przygotowane. Miła obsługa i pełen profesjonalizm – polecam.”
“Bardzo smaczne obiady , porcje w sam raz , dobry stosunek jakości do ceny . Polecam”
“Zamówiłam catering na komunię wraz z obsługą, zastawa stołowa, stołami i krzesłami. Od samego początku super kontakt z p.Sylwia, dziewczyny które obsługiwały bardzo miłe, kierowcy wszystko sprawnie ogarnęli. Jedzenie bardzo dobre, wręcz nie do przejedzenia, wszystko świeże. Serdecznie wszystkim polecam.”
“Witam. Czytając co poniektóre opinię odnoszę wrażenie, że ludzie muszą się czasami wyżyć. Szkoda tylko, że wizerunek na tym cierpi. Moja opinie jest jak najbardziej na plus. Odkąd zacząłem regularnie odwiedzać to miejsce to muszę stwierdzić, że stosunek ceny do jakości jest tutaj najlepszy w całym Krakowie. Jedzenie jest smaczne, dobrze przyrządzone i zdrowe. Zupy robione są od razu i widać, że są świeże. Dania dnia to najlepsza rzecz w tym lokalu bo jeszcze nigdy nie zdarzyło się by coś z nimi było nie tak. Smaczne i świeże. Soki bardzo dobre. Kawa tutaj jest wyśmienita. Wystarczy powiedzieć "Americano" i wiadomo o co chodzi. A do Starbuckowych dewiantów - jeśli potraficie rozróżnić Arabicę od Robusty to więcej nie potrzeba. Chodzę tam już lata i jeszcze nigdy nie miałem problemu z obsługą ani z jedzeniem. Czasami jest mały problem z możliwością skorzystania z łazienki gdy jest dużo ludzi, ale jest to spowodowane tym, że jest tylko tam tylko jedna. Mimo to jetem zawsze zadowolony z pobytu w tym lokalu. Pozdrawiam obsługę.”
“smaczna domowa kuchnia w przystępnych cenach !!! bardzo polecam!!! Obsługa bardzo miła i sympatyczna!!!”
“Bardzo dobre obiady dnia w dobrej cenie , obsługa na bardzo duży plus , lokal bardzo przyjemny , wrócimy na pewno ale że by kolorowo nie było i nie umniejszając oceny zwrócę uwagę na to że brakuje serwetek przy stole i frytki świeże ale prze solone , lepiej ich nie doprawiać a dołożyć solniczkę i przyprawy”
“Prze cudne miejsce na imprezę komunijna ... Na pewno skorzystamy jeszcze nie raz. Obsługa bardzo miła ,jedzenie pyszne ,czego chcieć więcej ?”
“Przytulnie, chłodno w pomieszczeniu, pyszne jedzonko, polecam!”
“Co tu pisać, jedzenie wyborne, zawsze odbiorą telefon, wszystko jest przygotowywane jak należy, cieszę się, ze w klaju jest takie miejsce, szkoda tylko, ze nie można zjeść na miejscu. Ale od początku, po tym jak frykas spadł na psy (zamówienie zimne, mniejsze, droższe, gorsze) to takie miejsce jak ten catering to bajka, jedzenie przepyszne, nawet jak się spóźniamy kilkanaście minut z odbiorem to jedzenienie jest zawsze ciepłe a porcje i cena takie jak należy.”
“Perfekcyjna organizacja, doskonała jakość, dyskretna opieka podczas przyjęcia. Tylko komplementy!! Bardzo Państwu dziękuję za wspaniałe zorganizowanie cateringu. Szczerze polecam !!! Serdecznie pozdrawiam. Jadwiga Kornaś”
“Zamówiliśmy catering do domków, dowiezione na czas, świetna obsługa, a sam catering nie dość, że pięknie wyglądał, to w smaku rewelacja. Polecamy i pozdrawiamy Grupa Caldo ;)”
“Bardzo smacznie, elegancko przygotowane duże porcje. Goście byli zachwyceni. Catering został zamówiony na komunię. Bardzo polecam!”
“Skusiliśmy się na odwiedziny w tym miejscu po przeczytaniu tyłu pozytywnych opinii. Nie zawiedliśmy się wcale. Zamówiliśmy 4 różne burgery i każdy był pyszny. Jutro chcemy wrócić jeszcze raz. Gorąco polecam fanom burgerów :) Ps. Powtórzyliśmy wizytę - Hajlander moja miłość, mogę na niego jechać pół Polski. Lepszego burgera nigdy nie jadłam. Trzymajcie poziom bo jeszcze wrócę :D”
“Catering na najwyższym poziomie ! Z cała pewnością jakość godna polecenia. Dla mnie jako trenera i moich podopiecznych to produkt który staje na wysokości zadania i daje komplet efektów ! POLECAM ❗️”
“Nie ma skali w Google żeby odpisać to miejsce. obsługa miła, delikatna, spokojna. wszystkie ciasta bez cukru i bez przenicy które jadłam to było mistrzostwo! Wszystko jest roślinne , co daje taki komfort klientowi, który nie musi pytać “a to ma laktozę ? a czy to ma mleko ..?” Matcha tonic I matcha latte też bardzo dobra. Jak kończy się ważność jakiegoś ciasta to też można za prawie połowę ceny zjeść coś pycha :) taki extra bonus. Dużo opcji bez cukru i bez przenicy - nie jak w innych miejscach które znam 1 lub 2 pozycje i to słabe. POLECAM !!!”
“Pyszna pizza i lemoniada! Bardzo miła obsługa . Polecam z całego serca:) dawno nie jadłam tak dobrej pizzy. Wybitny kucharz”
“Miło spędziliśmy czas w restauracji, jedzenie podane ładnie, niectrseba czekać zbyt długo. Porcje są dosyć duże, więc zjedzenie zupy i 2 dania to już na bardzo duży głód. Miła obsługa. Zatem zasłużona ocena 5/5.”
“Serdecznie polecamy Catering PERFECT FOOD, każdemu kto poszukuje solidnej firmy! Kontakt z Panem Dominikiem od samego początku był wspaniały, wszystkie ustalenia przebiegały sprawnie, aż w dniu naszego plenerowego przyjęcia ekipa zadbała o każdy szczegół tak,że my spokojnie mogliśmy cieszyć się naszym wyjątkowym dniem! Niczego nam nie zabrakło, obsługa była bardzo przyjazna, jedzonko przepyszne, a serwowany grill strzałem w dziesiątkę! Polecamy każdemu! :)”