Opinie

  1. Patryk ★★★★☆

    Kebab po odpakowaniu się rozwalił ale w smaku raczej na plus, sosy i mięso niezłe tylko trochę suchy ze względu na to że wkładka warzywna to prawie sama pekinka

  2. Tomasz Ambroziak ★★★★☆

    Pizza coś typu ""american style", jesteś szczęśliwy podczas jedzenia, ale poziom tuszenia jest gigantyczy i po wszystkim się nienawidzisz :D jeść codziennie to samobójstwo, ale raz jakiś czas to wchodzi idealnie! Sera jest gigantycznie dużo, salami w ilości i jakości całkiem ok. Idealna pizza do odchamienia.

  3. Patryk ★☆☆☆☆

    To jest ser, zdjęty z jednego kawałka pizzy. Jednego. Przysięgam, nie da się tego zeżreć. Spróbujcie i zobaczycie XD. Tu jest minimum kg sera takiego wiecie, typowego, kleistego, all in cheddara, który ledwo się topi. Nie wierzę że ktoś to zjadł XD.

  1. Marcin G ★★★★☆

    Kilka razy zamawiałem kebaba i bywało różnie. Ogólnie smak zawsze był OK. Świeże i dobre warzywa, dobre sosy i smaczne mięso. Jednak problem był w wielkości porcji, a konkretnie w ilości mięsa. Raz jest więcej a kiedy indziej znacznie mniej. Do tego czas dostawy bywa bardzo długi. Zazwyczaj 1,5h lub nawet dłużej. Pizzę jadłem raz i nie była jakaś wyjątkowa. Kebab zdecydowanie lepszy.

  2. PASTVA ★★★★☆

    Jedzenie było dobre, ale więcej nie wrócę. Zamówiliśmy kebaba i pizze. Kebab był bardzo fajny przez to że był lekki. Dużo robiły świeże warzywa i całkiem dobre mięso. Sos był na jogurcie przez co było lekko. Pizza natomiast była baaaardzo serowa. Po jednym kawałku człowiek zrobił się ciężki i senny i nie dało rady więcej na raz zjeść. Myślę, że można spróbować, ale raczej tylko raz.

  3. Katarzyna Połeć ★★★★★

    Kebab z frytkami na duży plus, nie wszędzie w Krakowie jest taka opcja. W dużym kebabie przewaga mięsa nad warzywami, dla nas trochę na minus, ale kwestia gustu. Ogólnie bardzo dobry kebab, lepszy niż większość w okolicy, mimo że miejsce wygląda bardzo niepozornie.

  1. Olha Mylkus ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obiadu w restauracji Fornello. Zamówiłam zestaw. Poważnie to była duża porcja frytek mięska i warzyw z sosem czosnkowym. Ten sos właśnie podkreślił smak mojego dania. Po prostu pychotka. Polecam !!!

  2. Agnieszka O ★★★★★

    Smaczne ciasto, fajnie przypieczony, nie za tłusty ser, robiony na miejscu sos czosnkowy. Brak problemu z wymianą składnika i możliwość podziału pizzy pół na pół też mocno na plus.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FORNELLO kebab & pizza?

FORNELLO kebab & pizza znajduje się przy Grzegórzecka 29, Grzegórzki, 31-532 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FORNELLO kebab & pizza?

Można skontaktować się z FORNELLO kebab & pizza pod numerem +48 518 591 819

Jak można dotrzeć do FORNELLO kebab & pizza?

Do FORNELLO kebab & pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements