Przegląd katalogu
- 238 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 238 wyników
Przeglądaj catering w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 238 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 79,951 opinii i ocen.
“Polecam, polecam, polecam! Dwie imprezy z ekipą McCatering za nami, wszystko pyszne, pięknie przygotowane a obsługa cud! Współpraca z Panią Anią to sama przyjemność. Wszystko świetnie zorganizowane, a wskazówki Pani Ani są bardzo przydatne podczas organizacji jakiegoś przyjęcia. Nasze imprezy były organizowane dla 40-60 osób. Jeżeli zastanawiasz się z kim zorganizować swoją imprezę to nie ma na co czekać tylko brać za telefon i rezerwować termin.”
“Catering Kogucik był najtrafniejszym wyborem dla przedszkola . Bardzo smaczne jedzenie. Dania są różnorodne, świeże i apetycznie podane. Dzieci z uśmiechem czekają na każdy posiłek . Rodzice zadowoleni , że dziecko zje obiadek, a przy tym spróbuje nowych smaków ,których nie jada w domu . Polecam gorąco wszystkim.”
“Jestem indywidualną osobą nie znam tych ludzi pracuję w innej branży i nawet nie w Polsce. Zapiekanka bomba z całego serca polecam.”
“Catering zdecydowanie wart polecenia pod względem smaku, różnorodności posiłków oraz dobrej ceny. Korzystam z 5-cio posiłkowej 1800 kcal od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.”
“23.09.2023 odbyło się nasze wesele w Glorii :) Było rewelacyjnie!!!! Sala przepiękna, jasna, pięknie oświetlona. Nie musieliśmy się niczym martwić bo o wszystko zadbał Pan Łukasz. W przedostatni dzień przed weselem Pan Łukasz zorganizował bukiety na stoły za co serdecznie dziękuję, były prześliczne :) Przyjęcie zorganizowane po mistrzowsku. Przepyszne i bardzo ładnie podane jedzenie w odpowiednich porcjach. Obsługa uśmiechnięta i zdyscyplinowana, do końca przyjęcia dbali o to żeby na sali było czysto i schludnie. Po przyjęciu kelnerzy nawet spakowali pozostałe jedzenie do pudełek! Wszyscy wspominają te przyjęcie bo jak żyje nigdy nie spotkałam się z tak świetną obsługą na weselu :)”
“Hotel zrobił na mnie ogromne wrażenie. Obsługa b miła. Pobyt to bajka. Polecam z całego serca. Chciałabym tu wrócić ponownie!”
“Pierwszy raz postanowiłem zamówić catering DietLine na spróbowanie i muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.Napewno będę polecał wśród znajomych i sam jeszcze nie raz zamówię ten catering.”
“Fajny klimat, pyszne, swieze jedzenie, bardzo dobry pstrąg i szarlotka. Mimo zamkniętej imprezy, dostaliśmy szybko zamówione jedzenie. Miła obsługa. Polecam”
“Polecamy obiadki w tym miejscu, wydane po ok 10 minutach. Wszystko świeże smaczne. Jedliśmy schab gotowany w sosie chrzanowym i eskalopki w sosie borowikowym.Przepyszne ogórki konserwowe jako surówka.Napewno wrócimy.Właścicielom sugerujemy postawić reklamę na wjeździe do stacji albo jakiś szyld bo kompletnie nie widać tego miejsca z ulicy,trafiliśmy z internetu przez przypadek.”
“Bardzo smaczne jedzenie. Panie bardzo miłe i pomocne. Zawsze coś dobrego. Polecam”
“Bardzo dobre, świeże potrawy, ryby, salatki, przystawki. Wielokrotnie korzystałam z cateringu, bywałam na przyjęciach okolicznościowych - bez zarzutu. POLECAM”
“Korzystam z Fresh Dieta podczas weekendowego szkolenia pod Lublinem i jestem pozytywnie zaskoczona! Jedzenie jest po prostu pyszne i bardzo zdrowe. Z przyjemnością otwieram każde kolejne pudełko :)”
“Obiady bardzo smaczne. Cena jedna z najniższych na rynku. Obsługa bardzo miła, realizacja zamówień sprawna. Dowozy na cały Lublin od 3 zestawów obiadowych za darmo. Polecam!”
“Trzeci tydzień jestem klientem i jedzenie jest przepyszne i zdrowe. Polecam!”
“Atmosfera cudowna, jedzenie rewelacyjne! Warto odwiedzić”
“Na szyldzie jest napisane „Najlepsza Pizza w Kazimierzu”. Jak najbardziej tak jest. Śmiało mogę stwierdzić, że to najlepsza pizza jaką jadłam. Chrupiące ciasto, pyszne składniki. Klimatyczny balkonik i Cicha ładna sala. Bardzo miła obsługa. Świerze kwiaty na stołach Polecam każdemu”
“Dostawa na umówioną godzinę, nie śpieszyło mi się + dostawa na Czechów. Zupa była gorąca aż parzyła przez opakowanie. Drugie danie było dokładnie jak schabowy z frytkami i surówką, czyli to czego oczekiwałem. Ilość akurat. Mogło być więcej zupy, ale za cenę 8 zł ilość zupy ujdzie. Dowóz na kwarantannę bez żadnego kontaktu, chociaż moja prośba o wysłanie windą nie była spełniona, co nie za bardzo rozumiem - ale tu chodziło mi o bezpieczeństwo dowożącego - jednak jeśli mu to jest obojętne to mi też.”
“Pyszne jedzenie. Porcje XXL :) Wszystko świeże i pięknie podane :)”
“Korzystam z diety premium, smacznie i bardzo różnorodnie, świeże składniki”
“Wietnamski bar, niewzruszenie trwający od ponad dwudziestu lat na kulinarnej mapie Lublina. Kiedyś na Ewangelickiej, potem Zagłoby i w Galerii Olimp na Al. Spółdzielczości Pracy. Kuchnia dopasowana do gustu Polaków, więcej słodyczy, europejskie warzywa i dobrej jakości mięsa. Szczególnie polecam cielęcinę, żeberka i ryby. Biorąc pod uwagę wielkość porcji - bardzo tanio.”
“bardzo dobra kuchnia, porcje takie że można się najeść, nic dodać nic ująć polecam!”
“Super jedzonko, zawsze smacznie na czas . Przemiła i bardzo rzetelna obsługa . Nic tylko korzystać i szczerze polecać . Dzieciaki uwielbiają pierogi i nie tylko”
“Posiłki są bardzo smaczne. Polecam ten catering z pełną odpowiedzialnością.”
“Duży wybór domowych potraw. Smacznie i przyjemnie. Ceny atrakcyjne, towar wysokiej jakości. Polecam”
“Polecam jest smacznie, zawsze na czas, bardzo miła obsługa.”
“Jedyny catering który dowozi do miejscowości Łochów i jest naprawdę smaczny. Zróżnicowane dania, nie ma monotonni. Bardzo polecam. Jedyne czego mi brakuje to diety dla cukrzyków w ofercie, zamówił bym wtedy dla innych członków rodzinny.”
“Catering Wypożyczalnia Smaku możemy polecić z czystym sumieniem. Jedzenie było przepyszne - świeże, ładnie podane i zgodne z menu, które wcześniej ustaliliśmy. Goście byli zadowoleni z różnorodności dań, a my mogliśmy być spokojni, że wszystko przebiega idealnie. Obsługa była profesjonalna - co chwilę upewniali się, czy wszystko jest w porządku, a w razie potrzeby podchodzili do nas z pytaniami bardzo taktownie i z klasą. Dodatkowo zamówiliśmy śniadania dla części gości następnego dnia i tutaj również wszystko przebiegło sprawnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy :) Ilona & Marcin 23/08/2025”
“Pyszne jedzenie, trafione smaki, świeże, idealne zapakowane! Dostawa na czas, adekwatne ceny. Za posiłek który zamieściłem na zdjęciu, zapłaciłem 20 złotych. Polecam!”
“Posiłki smaczne, idealnie doprawione. Znakomity wybór menu, serdecznie wszystkim polecam.”
“Przepyszne jedzenie, szczególnie bowle, zawsze szybka dostawa i super dwie panie blondynki pracujące w zakładzie zawsze bardzo uprzejme i pomocne”