Przegląd katalogu
- 393 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 393 wyników
Przeglądaj catering w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 393 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 217,528 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera catering z miast takich jak Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Kęty, Skawina i innych.
“Smaczne, zdrowe jedzenie, polecam sałatkę z camembertem. Nie trzeba było długo czekać na zamówione dania. Troszkę ciężko znaleźć to miejsce”
“Polecam butter chicken chlebek nan sa obłędne . Jedzenie świeże, miła i usmiechnieta obsługa!. Będę odwiedzać częściej”
“Pyszna jedzenie ,fajne możliwości spędzenia czasu ,zwłaszcza dla wielopokoleniowych imprez rodzinnych :bilard,kręgle ,piłkarzyki i tp”
“Moim zdaniem najlepszy food truck na mapie Niepołomic, pyszne jedzenie, duże porcje, sympatyczna obsługa, polecam”
“Pyszne jedzonko, wspaniała obsługa, ogromne porcje. Bardzo polecam!”
“Najlepsze zapiekanki jakie jadłem .”
“Smaczne jedzonko w dobrej cenie! Pan z obsługi przesympatyczny! Polecam gorąco!”
“Bardzo klimatyczna lokal. Dużo miejsc. Ciekawe menu i miła obsługa. Czego można chcieć więcej?”
“Pyszny krem z pomidorów, ogromny kotlet i smaczne surówki. Miła obsługa. Polecam.”
“Cudowne miejsce. Najlepsze lody w Andrychowie. Smaczne desery i gofry.”
“Polecam Restaurację, wspaniała obsługa, miła i uczynna. Byliśmy na rodzinnym obiedzie. Pani kelnerka przed dostawieniem do stołu przecierała stoliczek dla dziecka, wszystko pięknie nakryte i czyściutkie. W innych restauracjach stolik ot gdzieś tam stoi, dostawiany jest owszem, ale nie przetarty nawet, a bardzo zwracam na to uwagę. Do tego przestronny kącik do zabawy dla maluchów. Jedzenie pięknie podane, bardzo smaczne. Zupy...każda rewelacja-rosół, krem z pomidorów z mozzarellą. Pizze super również. Polecamy to miejsce - jest smacznie i klimatycznie.”
“Bardzo sympatyczne miejsce .Miła i szybka obsługa Pyszne desery.Lokal posiada ogródek Mój pierwszy pobyt i jestem zadowolony”
“Polecam. Świetne miejsce wypadowe, bardzo dobrze wyposażone, czysto, wyremontowane, miejsce, żeby spotkać się wieczorem całą ekipą. Basen blisko:)”
“Bardzo pyszne jedzenie Miła obsługa Miejsce czyste klimatyczne Polecam”
“Faktycznie bardzo smaczna pizza - w ogóle i w szczególe. Ciasto świetne - cienkie i wypieczone. Przetestowane dwa smaki - z kozim serem/burakami i cztery sery ze szpinakiem. Oba godne polecenia. Plus bardzo sympatyczny szef kuchni :)”
“Kolejny raz odwiedziliśmy punkt. Dziś próba zestawau dla dwojga. Czyli danie kebab plus tortilla. Porcja mega. Dwie osoby się nią najedzą a nawet na wynos proponował bym tortillę. Bo danie jest mega. Super mięso, frytki, i mega super surówki. Nie zapominając o świeżych warzywach. w zestawie obiadowym i tortilli. Nic dodać nic ująć. Po prostu super. Każdemu polecam. Reasumując, kebab mega, obsługa mega sympatyczna, klimat w lokalu super. Jeszcze raz polecam. I na pewno wpadnę kolejny raz. Moim zdaniem to najlepszy kebab w Niepołomicach i okolicy.”
“Pizza 40cm - solidna. Pół z kurczakiem i ogórkiem, druga połówka serowa - obie pyszne!”
“Było pysznie. Rolki sezonowe świetne. Duży plus za wino 0%. Miła obsługa. Stosunkowo długo czekaliśmy na sushi (około 1h). Polecam, wrócę na pewno”
“Pobyt w Hotelu Zakliki był naprawdę udany! Obsługa bardzo miła i pomocna, zawsze uśmiechnięta i gotowa odpowiedzieć na każde pytanie. Pokoje czyste, zadbane i dobrze wyposażone. Śniadania smaczne i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja również świetna – spokojna okolica, a jednocześnie blisko do centrum Krakowa i lotniska. Zdecydowanie polecam to miejsce zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższy pobyt. Na pewno wrócę!”
“Bardzo ładnie czysto i schludnie. Miła Pani zajmująca się obiektem. Wszystko sprawnie i bez problemu. Dobrze wydane pieniądze.”
“Bardzo dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia z okazji chrztu syna. Bardzo przyjazny menedżer i doskonała obsługa to atut restauracji Santorini. Porcje były duże i smaczne. Dużym plusem jest przestrzeń dla dzieci dzięki czemu najmłodsi uczestnicy mieli dużą swobodę. Polecam :)”
“Jak to zwykle bywa w sekret smaku: tanio, domowo, smacznie i zawsze na świeżo. Ceny na każdą kieszeń, bardzo miła obsługa, jak najbardziej polecam!”
“Chyba najlepszy kebab w Krakowie, duża porcja dobre sosy oraz mięso”
“Info dla Pana na sprzedaży z dzisiaj - Spoko ta picka. Tania a jakością nie odstaje jakoś bardzo od o wiele droższego Domino’s :) Pozdrawiam”
“Wszystko nam smakowało. Wzięliśmy ramen z marynowaną polędwicą, ostrą tajską zupę bazyliową, czerwone curry z krewetkami i pierożki gyoza z wołowiną i truflami. Miejsce przyjemne, jedzenie smaczne, obsługa miła. Na pewno wrócimy. Marzec 2022 No i powróciliśmy na kolejne potrawy - świetny kurczak w panierce z menu dziecięcego, bardzo dobra tajska zupa kokosowa, bardzo dobre pierożki gyoza z kaczką i imbirem, jak również smaczne rolki sushi z krewetką w tempurze oraz z tatarem z łososia. 2024 - z kolejnych nowych potraw spróbowaliśmy bardzo dobrego pad thaia z kurczakiem oraz smaczne żółte wegetriańskie curry. Dobry poziom cały czas utrzymany.”
“Co tu dużo pisać, jak zawsze przepyszne. Wszystko bardzo świeże i doskonałej jakości, skomponowane ze smakiem. Zamówiliśmy zmodyfikowany zestaw Tempur. Brawo Panowie!!!!”
“Bardzo polecam to miejsce. Wzięłam z koleżanką dwa zestawy lunchowe – w każdym była zupa, 2x rolka i sałatka z alg. Cena za zestaw lunchowy 35zł/osoba Za wszystko (dwa lunche, fasolka edaname i dodatkowa rolka z łososiem, awokado i serkiem philadelphia ) zapłaciłyśmy ok. 120 zł, więc naprawdę super cena, a wyszłyśmy najedzone i zadowolone. Bardzo miła obsługa. Na pewno tu wrócę. (na zdjęciu: nasze dwa lunche i dodatkowa rolka oraz fasolki)”
“Absolutnie przepyszne! Świeże składniki, perfekcyjnie przygotowane, wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa wyjątkowo miła i profesjonalna. Zdecydowanie polecam każdemu!”
“Bardzo fajna miejscówka na mapie NH. Ładne przestronne wnętrze, ogromne okna z przestrzennym widokiem. Zamówione dania były ładnie podane i były ciepłe. Krokiet z dużą ilością nadzienia: ciągnącego się sera i pieczarek. Porcja krewetek w makaronie również była w porządku. Jedynie mały minusik za cenę coli - buteleczka 0,2 za 10zł to lekka przesada. Niemniej jednak pewnie wrócimy spróbować innych dań z karty :)”