Jedzenie okej, ale bez rewelacji. Restaurację w Mszanie Dolnej odwiedzaliśmy wielokrotnie i byliśmy zachwyceni, dlatego tutaj liczyliśmy na podobny poziom i lekko się zawiedliśmy. Stek maleńki, jak widać na zdjęciu. Ceny średnio, obsługa i czas oczekiwania bez zastrzeżeń.
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Pijas ★★★★☆
-
Agnieszka Rymkiewicz ★★★★☆
Ciężko mi ocenić czy polecam czy nie. Pod względem wielkości porcji oraz smaku bardzo polecam, lecz czas oczekiwania jak na to, że byliśmy jedynymi klientami w restauracji za długi. Na przystawkę czekaliśmy z 30 minut i po 10 minutach dostaliśmy danie główne, gdy jeszcze nie zjedliśmy przystawek. Boję się, co może się dziać, gdy mają ruch… Innym minusem teraz to brak ogrzewania w lokalu. Jak na to, że teraz są minusowe temperatury to w lokalu czuliśmy się jakby jedli na zewnątrz. Niestety zmarnieliśmy podczas długiego czekania na dania. Dodatkowo, same kelnerki chodziły w kurtkach… Polecam ciepło ubrać się i znaleźć sobie tematy do rozmowy, podczas czekania na dania.
-
Zuzanna Soworka ★★★★☆
Całkiem przyjemne miejsce, jedzenie smaczne. Dość długi czas oczekiwania, wydaje się, że mają za mało ludzi do obsługi albo obsługa ma za mało doświadczenia. Ceny za drinki bezalkoholowe dość wygórowane... Wzięliśmy sernik na wynos i okazał się zamrożony w środku...
-
Adam Socha ★★★★★
Bardzo klimatyczny lokal z bardzo ciekawym i smacznym jedzonkiem, oferta w menu moim zdaniem bogata, ceny myślę przystępne jak na lokalizację, minus jedynie w postaci braku typowej kelnerki/kelnera. Sam pracuje w gastronomi i uważam że barman nie powinien pracować na dwóch stanowiskach jednocześnie, kolega zza barem starał sobie radzić, szczęście dla nas gości że było dość pusto i był znikomy ruch, zdarzają się również sytuacje losowe i również to uwzględniam dlatego 5/5, wrócimy skosztować żeberek bo ponoć petarda
-
Jagoda Hrehorowicz ★★★★★
Przytulny bar w stylu amerykańskim z krótkim menu, jedzenie smaczne. Zamówiłam Fajita z wołowiną, danie ciekawe i smaczne niestety było bardzo mało wołowiny za to bardzo dużo papryki. Jadłam to danie pierwszy raz więc może proporcje są właściwe? Za to minus jedna gwiazdka. Mój kolega pochodzący z USA zamówił burgera klasycznego i dał mu bardzo dobrą ocenę! Obsługa bardzo profesjonalna, kelner który nas obsługiwał mówił bardzo dobrze po angielsku. Ogólnie ciekawe menu, smaczne jedzenie, dobra obsługa i miłą atmosfera, ceny umiarkowane! Za osobę 120 zł danie plus 2 drinki%
-
Michalina Wojciechowska ★★★★☆
Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Jedyny minus to cena za steka ~100 PLN, który jest BEZ DODATKÓW. Za frytki, sos czy surówkę trzeba dopłacać osobno... Trochę przeginka, ale jedzenie OK.
-
AsWell You ★★☆☆☆
Kelner przyniósł 3 posiłki, zapomniał o jednym z 4 dań (4os), dopiero po zwróceniu uwagi i dodatkowym czasie oczekiwania otrzymaliśmy kompletne zamówienie. Problemy w rozbiciu rachunku. Jedzenie dość smaczne, sosy brudne przy pustym lokalu. Duże rozczarowanie obsługą, szczególne gdy ceny są 60% wyższych niż 5 miesięcy temu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bestwin RESTO BAR Kraków?
Bestwin RESTO BAR Kraków znajduje się przy Stradomska 1, Stare Miasto, 31-068 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bestwin RESTO BAR Kraków?
Można skontaktować się z Bestwin RESTO BAR Kraków pod numerem +48 122 628 805
Jak można dotrzeć do Bestwin RESTO BAR Kraków?
Do Bestwin RESTO BAR Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku