Opinie

  1. Regina Mi ★★★☆☆

    Zobaczyłam reklamę z promocją „burger w prezencie”. Złożyłam zamówienie, spełniając wszystkie warunki, ale niestety burgera nie było. Szkoda, bo sushi były bardzo smaczne, a dostawa dotarła po 40 minutach (choć pani przez telefon uprzedziła, że może to potrwać nawet półtorej godziny). Na plus duży wybór, również opcji odpowiednich dla kobiet w ciąży (bez surowej ryby). Może warto doprecyzować zasady promocji, żeby uniknąć nieporozumień, bo poczułam się trochę oszukana.

  2. Natalia ★★★★☆

    Rolki były smaczne i estetycznie przygotowane, więc to na plus. Rozważyłabym obniżenie ceny rolki i automatyczne jej zmniejszenie. Jak już ktoś wspominał w komentarzach, z powodu dużych rozmiarów, często się rozlatują oraz utrudniają swobodne spożywanie.

  3. Maksim Vakhrameev ★★★☆☆

    Zamówiłem rolki po raz pierwszy. Niestety, moje doświadczenie nie było zbyt pozytywne. Zamówienie na odbiór osobisty było przygotowywane półtorej godziny (zamówiłem 2 rolki). Na plus — duże porcje. Jednak w obu rolkach (Philadelphia Mix i Philadelphia z krewetką) ryba i krewetki były bardzo cienkie, a sera i ogórka było dużo, przez co smak był prawie niewyczuwalny. Ogórek nie był obrany ze skórki, przez co był twardy. Rolki wyglądały zgodnie ze zdjęciem na stronie. Do kucharza nie mam zastrzeżeń, natomiast właściciele lokalu powinni przemyśleć zmianę receptury i proporcji składników: ogórka, sera i ryby. Z przykrością stwierdzam, że za swoją cenę (48 zł za każdą rolkę) rolki mogłyby być znacznie smaczniejsze. :(

  1. Kean Rollins ★★★★★

    Bardzo dobre, moja druga wizyta w tym lokalu. Sushi świeże i kolorowe w dobrej cenie

  2. Maryna 2022 ★★★★☆

    Sushi jest duże, jest dużo nadzień, ryb, ale się rozpadają. Szkoda, że ​​ryż nie miał bardziej wyrazistego smaku) Nie bardzo podobało mi się pieczone sushi, bo na wierzchu jest dużo majonezu.

  3. Ivan Mostoviak ★★★★★

    Było niesamowicie smacznie, nie miałem jakichś super oczekiwań, bo po parę miejscach już wiara w to że istnieje takie zajebiste zgasła, jednak wszystko było na bardzo wysokim poziomie, jedzenie- petarda, kelnerka, taka przyjemna blondynka też jest mega spoko, jednym mankamentem jest nieobecność alkoholu w tej restauracji, bo tak dobre sushi i z dobrym winkiem to można już do innych restauracji nie chodzić nigdy, ale herbatka z truskawką i wanilią też dobrze wleciała, no to ogólnie musi każdy tam pójść i tyle

  1. Paweł ★★★★★

    Pyszne sushi zarówno w dostawie (zamawiamy przez Bolt) jak i na miejscu. Lokal z kilkoma stolikami, blisko ze spaceru nad Wisłą więc warto wstąpić, miła obsługa. Na wybrany zestaw hosomaki pycha z mulami i futomaki z łososiem czekaliśmy około 30 minut. Dobra ryba co można posmakować również w nigiri.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Hero?

Sushi Hero znajduje się przy Marka Stachowskiego 4, Śródmieście, 31-559 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Hero?

Można skontaktować się z Sushi Hero pod numerem +48 791 674 187

Jak można dotrzeć do Sushi Hero?

Do Sushi Hero można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements