Dla mnie idealny hotel podczas konferencji. Bezposredni autobus z lotniska, blisko Kazimierz. Sniadania super. Restauracja też daje radę. Taxi podjeżdżają bez problemu. Czego chcieć więcej będąc na wyjeździe służbowym
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej ★★★★★
-
Łukanio S ★★★★★
Bardzo przyjemny hotel w idealnej lokalizacji. Bliskość obiektów takich jak ICE ale też atrakcji turystycznych. Położenie hotelu gwarantuje niestety trudniejszy, wydłużony dojazd. Miasto jest zakorkowane więc dojazd do hotelu zajmuje dłuższą chwilę. Sprawiło mi trudność odnalezienie drogi do garażu podziemnego. Oznakowanie niezbyt czytelne. Sam wjazd i wyjazd do garażu bardzo specyficzny. Kręty i wąski. Jeśli posiadasz duże, szerokie auto - bądź bardzo ostrożny. Oferta śniadaniowa bogata, satysfakcjonująca. Restauracja hotelowa bardzo droga.
-
Grzegorz Włoszek (GrzesW) ★★★★★
Doskonałe miejsce na "wypad" po starówce i nie tylko. Obsługa na najwyższym poziomie. W obszernych pokojach wszystko co potrzeba do wypoczynku i pracy. Czysto, ciepło i przyjemny widok na Wawel. Śniadania dla każdego coś dobrego i jak się coś kończy to jest donoszone. Parking podziemny choć mały to jest jakby ktoś potrzebował. 2 przeszklone windy sunął na zmianę góra /dół. Obsługa pięter 5*.
-
Wojciech Kałużyński ★★★★★
Bardzo porzadny hotel 4*. Położony w blisko centrum i Straego Miasta. Pokoje standardowej wielkości w Polsce czyli nie za wielkiej wyposażone we wszystko co potrzeba. Czyste i zadbane. W naszym pokoju nie działa poprawnie słuchawka prysznicowa ale to nie był problem dla nas. Suszarka do włosów o słabym nawiewie za to dobre ciśnienie wody pod prysznicem. Bardzo dobry plyn pod prysznic świetnie pachnie:). Jedyne rzeczy które bym zmienił to plastikowe kubki w łazience na szklane oraz nad systemem wody w karafkach uzupełnianych na korytarzu - bardziej eko. Mimo bar uzupełniony w klasyczne produkty. Obsługa na recepcji szara bez uśmiechu i mało sympatyczna. Śniadania dobre DUŻY plus za kiszonki i możliwość wyciskania soków. Dobra kawa. Wybór w sam raz. Szkoda ze nie było chrzanu do pasztetu, nawet na kuchnii. Obsługa sprawnie sprzątała stoły ale też raczej bez uśmiechu, nie tego oczekuje się rano przy wejściu Fitness room bardzo skromnie wyposażony a szkoda przydałoby się kilka hantli sztang talerzy ławeczka bardziej profesjonala niż z Decathlon. 2 bieżnie w tym 1 zepsuta i 2 orbitreki to nie wszystko..... Czy wrócę .... do Krakowa na pewno !
-
Z.A.F ★★★★☆
Hotel nowy, w bardzo dobrej lokalizacji dla osób zwiedzajacych Kraków. W hotelu jest bardzo czysto. Śniadania są bardzo obfite, w bufecie każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa hotelowa ma profesjonalne podejscie do goscia. Polecam! Za minus mogę uznać jedynie cene śniadań (mimo wszystko są za drogie)
-
Paulina Jędrzejczuk ★★★☆☆
Pobyt był udany choć było kilka nieudogodnień. W wielką sobotę ok godziny 22 wybrzmiał komunikat o zagrożeniu pożarowym. W dosyć chaotyczny sposób została przeprowadzona ewakuacja, a raczej w ogóle nie została przeprowadzona. Po wyjściu na zewnątrz Pani recepcjonistka biegała i mówiła wszystkim ze to goście na 6 piętrze zapruszyli czujkę perfumami... śniadanie było smaczne, natomiast obsługa restauracji w Wielkanoc byla bardzo nieuprzejma... Wielu rzeczy brakowało na bufecie mimo ze było ok godziny 9, na pytanie czy zostaną dołożone rogaliki pani powiedziała obrażonym tonem nie... poniedziałkowe śniadanie było już kompletne i starannie przyszykowane. Pokój byl czysty a Panie pokojowe przesympatyczne.
-
HAS ★★★★☆
Pokoje Ok, śniadania bardzo dobre, duży wybór. Niestety brak uśmiechu u Pan na recepcji jak również pań obsługujących śniadania. Wieje chłodem a tak niewiele potrzeba.... przez cały pobyt jeden szczery uśmiech od pani, która sprzatała pokoje.
-
kolodziej_pw ★★★★☆
Hotel w rewelacyjnej lokalizacji, blisko węzła komunikacyjnego oraz w przystępnej odległości od starówki dla pieszego. Serwowane śniadanie w formie bufetu niezwykle obszerne, z dobrych produktów. Pokoje zadbane, przyjemne. Bardzo uboga oferta rekreacyjna hotelu, ale w tak dużym mieście to niekoniecznie jest potrzebne dla każdego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Q Hotel Plus Kraków?
Q Hotel Plus Kraków znajduje się przy Wygrana 6, Dębniki, 30-311 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Q Hotel Plus Kraków?
Można skontaktować się z Q Hotel Plus Kraków pod numerem +48 123 334 020
Jak można dotrzeć do Q Hotel Plus Kraków?
Do Q Hotel Plus Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku