Przegląd katalogu
- 393 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 393 wyników
Przeglądaj catering w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 393 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 217,528 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera catering z miast takich jak Kraków, Niepołomice, Wieliczka, Kęty, Skawina i innych.
“Mega zaskoczenie, że w tej części Krakowa jest taka restauracja. Po pierwsze świetna i pomocna obsługa, a po drugie świetne i smaczne jedzenie. Ceny wysokie, ale warto wydać i posmakować tych potraw. Wybrałem dania tradycyjne z kurczakiem (butter chicken) i baraniną (mutton curry) i śmiało mogę je polecić. Potrawy serwowane są pod polskie kubki smakowe więc są pozbawione jakiejkolwiek ostrości. Ja poprosiłem o medium spice i ostrość delikatnie się rozwineła, tak więc jeśli ktoś jest przyzwyczajony do tych smaków to musi zwrócić uwagę aby były spice. Restaurację polecam i na pewno ponownie odwiedzę że sprawdzić kolejne pozycje z menu.”
“Pysznę! Dobry service. Polecam. Kapustnik pycha, schabowy też.”
“Świetne miejsce! Panuje tu super atmosfera, obsługa jest przemiła, a jedzenie pyszne i świeże. Idealne na luźne spotkanie lub rodzinny wypad. Polecam !”
“Ciekawe miejsce z bardzo dobrym jedzeniem. Wystrój na powietrzu stylizowany na czasy PRL-u. Krzesełka i stoliki takie właśnie pamiętam z lat mojego dzieciństwa. Oprócz tego są leżaki i skrzynie drewniane. Obsługa miła i sympatyczna. Pan taki " swojski". Jedzenie też dobre i fajnie podane. Polecam.”
“Piady pyszne i świeże. Oceniam szpinakową i wegetariańską. Bonbony to bardzo dobry deser zwłaszcza z nutellą. Polecam bo widać że bardzo się starają i trzymają poziom.”
“Bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie. W tej cenie, takie porcje kotleta z ziemniakami + zupa to super wybór. Zamówię ponownie”
“Przepyszne dania kuchni polskiej :) nigdzie w Krakowie nie trafiłam na kotlety, które smakowalyby jak prosto z domu od babci :) zupy mnie nie porywają ale dania mięsne to jakaś poezja w swojej prostocie :) bez zbędnych kombinacji, klasyka :) W dostawie zawsze wszystko przychodzi ciepłe i pachnące. Polecam z czystym sumieniem!”
“Odnowiona Jubilatka zachęca do spędzenia tam czasu. Szybki czas realizacji zamówienia. Duży wybór posiłków z menu. Kotlet schabowy na pół talerza. Porcje spore. Smacznie I w przystępnej cenie. Miła I pomocna obsługa. Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Miejsce parkingowe dla Inwalidy przed Restauracja. Wjazd do lokalu bez progów. Toaleta na tym samym poziomie. Najwyższa moja ocena. Na pewno jeszcze tam zagoszczę. Polecam wszystkim . Dobra lokalizacja w centrum Bochni.”
“Przyjemna lokalna kawiarnia. Na deszczowy dzień idealna. Porcje jedzeniowe spore, nie najsmaczniejsze, ale wciąż dobre. Kawa pewnie ze względu na wielkość (400ml) była dość „wodnista”, więc następnym razem weźmiemy po prostu mniejszą, żeby ją lepiej poczuć. Miejsce z potencjałem.”
“Restauracja jak najbardziej spełnia swoją funkcję. Bardzo dobre jedzenie i wszystko świeże. Na zamówienie trzeba czekać około 30 minut. Ale czas ten czas rekompensuje smak i jakość zamówionego jedzenia (obiadu).”
“Bardzo przestronny sklep z bogata ofertą, miła obsługa duży plus za lokalizację ! Ceny przystępne warto mieć aplikacje "BP me"”
“Mieliśmy okazję spędzić noc w tym hotelu,zaskoczył nas mila obsługa oraz bardzo smacznym jedzeniem w postaci obiadokolacji oraz śniadania z bufetem. Obsługa mila i życzliwa. Polecam”
“Mile zaskoczenie przystawką - chlebek i smalczyk - a uwielbiam. Jedzonko pyszne. Klimat starej oberzy. Cos co lubię. Ceny przystępne, także komu po drodze się trafi ta restauracja a będzie głodny - warto wpaść i przekąsić by kontynuować podróż w spokoju ;)”
“Dziękujemy za organizację chrzcin, pyszne jedzenie, klimatyczna sala. Świetny właściciel i jego brat - super kontakt, bezproblemowy i z dużą ilością empatii. Kelnerki bardzo miłe, przy dwóch imprezach jednocześnie i sporej ilości osób spisały się na medal ! Polecam wszystkim.”
“To jest knajpa jak w Czechach, z piwem, jedzeniem, z potańcowką latem, a i coś mocniejszego się znajdzie. Świetna obsługa. Klimat może nie każdemu będzie odpowiadał (raczej dla dojrzałego klienta, chociaż młodzi też przychodzą) ale to jest moja ulubiona knajpa w mieście. Znakomite prażone, flaki, śledzie ale jest też pizza i frytki. Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi kiedy chcecie posiedzieć przy piwku i do tego przekąsić coś po domowemu. Jedyny mankament to wystrój, przydałby się już remont. Z plusów należy jeszcze wymienić duży ogródek letni.”
“To już nie jest Słowiańska tylko Kreator Smaku teraz można tam wypić kawę zjeść ciasto lub jakiś posiłek”
“Zamawiamy co roku na imprezę urodzinową w większym gronie, to już 5-6 raz. Za każdym razem jedzonko zostaje przywiezione ciepłe, pyszne i dobrze zapakowane. Super stosunek jakości do ceny. Polecam :)”
“Super miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych. Zorganizowałem tam 18tkę Syna. Profesjonalna obsługa, bardzo dobre jedzenie i serwowane drinki, przytulna sala do tańczenia. Pani Ania Manager bardzo pomocna, dostosowała menu do naszych potrzeb. Ceny jak na Kraków bardzo przystępne. Łatwy dojazd MPK. Młody szczęśliwy. Bardzo polecam.”
“Bardzo smaczna pizza ,obsługa też cudowna i Bardzo ładne wnętrze polecam”
“Świetne miejsce na każdą porę dnia.”
“Smacznie, domowo. Ale ceny wysokie jak na lokal przypominający bar mleczny. Generalnie polecam bo nie tylko smacznie ale i porcje przyzwoite.”
“Witam. Super sklep ale chciałem chwalić Pania ktora jest w tej chwili. Wlasciwa osoba na właściwym miejscu. Jedzenie jak zawsze pierwsza klasa”
“Bardzo przyjemna włoska restauracja. Na początek mieliśmy obawy, bo trochę trzeba było poczekać na serwis i podanie napojów. Na szczęście warto było czekać, bo jedzenie bardzo nam smakowało. Dorsz pierwsza klasa, cudowne policzki wieprzowe, ale najbardziej zachwycił nas tatar. W karcie nie ma nic dla dzieci, ale podobno jest dodatkowe menu podawane dzieciom, sprawdzimy to następnym razem. Doskonałe jedzenie zachęca nas do ponownych odwiedzin, polecamy!”
“Bardzo dobry kebab, pita i zestaw na talerzu. Spokojnie można polecić”
“Tym czasem podczas wizyty w Krakowie prywatna próba najostrzejszej pizzy na dowóz Piccante w legendzie wśród ostrościowych lokali, w Krakowie (zaznaczam, że to NIE jest pizza wyzwaniowa Fuoco Infernale, która jest najostrzejszą pizzą w Polsce). Piccante jest oparta na papryce Habanero, której moc ma 350 000 SHU (Jalapéno ma 8 000 SHU). Wybrałem wersję dużą, 45 cm, czyli w takim rozmiarze, jaki jest na wyzwaniu. Jak widać na zdjęciu, niezły to jest wielkościowy potwór. No to przechodząc do moich przemyśleń po degustacji tej pizzy, według mnie, nie jest to pizza dla osób zaczynających przygodę z ostrością, tylko dla doświadczonych mimo faktu, że to nie jest pizza challengowa. W zapachu i smaku jest mocno wyczuwalny klimat świeżej papryki Habanero, który czuć w trakcie jedzenia pizzy. Smak innych składników również czułem. Ostrość była dla mnie przyjemna, aczkolwiek druga połowa przez dużą ilość ciasta mnie mocno zmęczyła i długo mi zajęło zjedzenie pizzy, co widać na zdjęciu. Zjadłem bez popijania. Także zaliczenie całej pizzy wyzwaniowej w 30 minut jest poza moim zasięgiem, ale jak wrócą wyzwania, to pewnie, jak będę miał czas, to podejmę się tego wyzwania na moim ostrościowym kanalena YouTube Dziki Jakub, którego widzowie od dłuższego czasu oczekują. Pizza Petarda, według Czerwonego Pingwina o podobnej mocy do pizzy wyzwaniowej w Al Forno, ma podobną moc, ale ona była mniejsza, bo miała 30 cm, a tu miałem 45 cm. Dodam, że tę samą pizzę jadłem 5 lat temu i wtedy przy mniejszej tolerancji bardziej mnie piekło i szybko smak innych składników zanikł przez ogień, a teraz mogłem bardziej docenić bardzo dobry smak innych składników i ciasta. Mimo wszystko sama ilość nadal mnie mocno męczyła. Dodatkowo też nabyłem 3 ostre sosy z tego lokalu. Będą zawczasu filmiki z tych sosów.”
“Bardzo miła obsługa, pizza wyśmienita bardzo cieniutkie ciasto co u mnie na duży plus świeże składnik”
“Jedzenie było naprawdę przepyszne, atmosfera bardzo przyjemna i serdeczna. Chciałabym też szczególnie podziękować kelnerowi Rafałowi za jego wyjątkowo miłą i uważną obsługę dzięki niemu to miejsce naprawdę zostawia po sobie świetne wrażenie.”
“Odświeżam po kilku latach opinię. Jest wyśmienicieee!! Wpadłam zjeść burgery - oszalałam z zachwytu!! A frytki były zrobione ze świeżych ziemniaków!! Rzadko się zdarza!!! Polecam na milion procent!! Bardzo polecam !! Jedzenie przepyszne ! Wszystko było dobre - pizza, polędwiczki z bocznikami, żurek, szarlotka i wiele wiele innych dań. Obsługa bardzo sprawna, miła i kompetentna. Jestem bardzo miłe zaskoczona tym miejscem!”
“Fajne miejsce w Galerii Krakowskiej z naprawdę dobrym sushi, tatarem z łososia, ramenem. Bardzo przyjazna obsługa.”