Przegląd katalogu
- 209 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 209 wyników
Przeglądaj coffee house w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 209 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 124,354 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera coffee house z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia, Oświęcim i innych.
“Piłem herbatę matcha pierwszy raz w tej kawiarni i była smaczna .Wystroju fajny są krzesła ale można też siedzieć na chuśtawce przy stoliku ,ciekawe .Ciasta mi smakowały ,ogólnie bardzo fajna kawiarnia”
“Świetna kawiarnia speciality w samym sercu miasta. Przytulny klimat, zapach świeżego ciasta i pysznej kawy. Przesympatyczna obsługa; dziewczyny zawsze chętnie doradzą, jaką kawę wybrać do śniadania.”
“Do kawiarni trafiłam z polecenia kilku koleżanek i zdecydowanie się nie zawiodłam. Miejsce zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie – panuje tu miła, przyjazna atmosfera, która sprawia, że chce się zostać na dłużej. Obsługa sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna. Ceny są w pełni adekwatne do jakości – zarówno kawa, jak i ciasta są naprawdę porządne i warte swojej ceny. Z przyjemnością wrócę tu ponownie i również będę polecać dalej!”
“Sam lokal jest dosyć mały, jest trochę siedzeń, ale z tego co zauważyłam to raczej panują tu pustki, natomiast sporo osób składa zamówienia na wynos Obsługa schowana w innym pomieszczeniu, trzeba poczekać na możliwość złożenia zamówienia aż cię ktoś zauważy Czas oczekiwania nie długi, jakieś 15 minut, trzeba natomiast samemu podejść do lady by odebrać zamówione danie Zamówiliśmy Pancakes „Szarlotka” (26zł), oraz „Owocowy Raj”. Pancakes smakują bardzo dobrze, ciasto jest idealnie przygotowane, jest go bardzo dużo i jest smaczne, a dodatki fajnie skomponowane, świeże i dobre. Wasze domowe prażone jabłko dosłownie rozpływa się w ustach, kruszonka z orzechów włoskich smakuje ciekawie, aczkolwiek za dużo jej w daniu nie było. Syrop cynamonowy także na plus Porcje są duże i znacznie bardziej zapychajcie niż się spodziewałam, ceny stosunkowo niskie Mimo pewnych niedociągnięć, miejsce bardzo fajne, także mogę polecić i myśle, że jeszcze do was wrócę, żeby przetestować inne propozycje z menu:)”
“Korzystając z planowo jeżdżących pociągów mieliśmy chwilę na kawę. Wybór padł na Cafe to go. Ceny bardzo przystępne jak na dworzec. Kawa ładnie i szybko podana. Smaczna i duże porcje. Fajne promocje na ciastko z kawa. Można też zjeść fajne kanapki. Polecam”
“Uwielbiam! Moje ulubione miejsce na kawę speciality, jedno z niewielu, w którym flat white jest tak słodki i kremowy. Zawsze wpadam gdy jestem w pobliżu! Serdecznie polecam do kawy zamówić sobie jedno ze wspaniałych kruchych ciastek - zestaw z kawą to definicja treat yourself.”
“Super miejsce z pyszną kawą i herbatą. Bardzo miła obsługa. Polecam herbatę Kashmir”
“Świetna obsługa oraz przepyszna kawa i jedzonko! Zdecydowanie najlepsza kawiarnia na mapie Krakowa. Przepiękny wystój!!!”
“Przytulny lokal z miłą obsługą. Pyszna kawa. Spory wybór śniadań, my wybraliśmy burka. Nie był to może klasyczny bałkański burek, ale był całkiem dobry. Ciekawe wnętrze.”
“Wspaniała palarnia z Krakowa. Znakomite kawy, super szybka (darmowa!) wysyłka i wspaniała obsługa. Naprawdę polecam!!”
“Świetne miejsce na mapie Krzeszowic. Dużą zaletą są godziny otwarcia, bo już o 7.30 można się napić dobrej kawy i zjeść śniadanko lub coś na słodko.”
“Restauracja- bardzo fajny wybór piw, również rzemieślniczych. Placki ziemniaczane mają kosmiczne porcje. Wszystko smaczne i w fajnej cenie. Jedyne co, to może do placka z serem i warzywami dodałabym jakoś sos, byłby smaczniejszy. Duzy plus też za popcorn na czekajkę. Na prawdę polecam to miejsce. :)”
“Dobra kawa, podawana w uroczych kubkach! Polecam❤️”
“Śniadania naprawdę przepyszne! Jedliśmy śniadanie królewskie i bajgiel Blossom. Świeże, dobrze doprawione składniki, słuszne porcje. Miejsce klimatyczne, bardzo miła obsługa. Kawa aromatyczna, cudowna. :) Pozdrawiamy Panie pracujące w Blossom.”
“Pierwsza wizyta w Grani Coffee po przemianowaniu. Jedliśmy śniadanko. Wszystko było bardzo dobre i świeże. Na duży plus kawa z przelewu do śniadania za 1zl oraz woda z filtra za darmo. Jedyne delikatne rozczarowanie to brak brioszek, które miały być podane do jajecznicy, zamiast których dostaliśmy pieczywko ala focaccia z oliwkami (było w porządku).”
“Fajna kawa na dobry ranek i smaczna kanapka z camamberem i rukolą na obiad do pracy – to, czego potrzebujesz, dostaniesz tutaj dzięki niesamowitej kawę (ziarna są w sprzedaży) i dobrzej lokalizacji. Polecam!”
“Wpadliśmy na śniadanie i kawę. Ciekawe pozycje w karcie, jedzonko fajnie podane i bardzo dobry przelew (był to przelew dnia, zapewne każdego dnia jest serwowana inna mieszanka). Miejsce dla smakoszów kawy!”
“Duży wybór piw, jedzenie nie wyszukane ale jak najbardziej smaczne i szybko podane”
“Super kawiarnia, przepyszne śniadania . Duży wybór ciast i słodkości . Bardzo miła obsługa i wspaniały wystrój .”
“Lokal zachwyca świetną atmosferą, pysznym jedzeniem i profesjonalną obsługą. Każde danie jest świeże i doskonale przyprawione, a kelnerzy uprzejmi i pomocni. Ogromny plus za wege pozycje :) Idealne miejsce na pyszny posiłek i miły wieczór!”
“Przyjemnie, smacznie, polecam. Kawa z ciastem pychota.”
“Świetne soki oraz kanapki na ciepło!”
“Bardzo miła obsługa. Przesympatyczny Pan i Pani. Pomimo tego, że zamówiłyśmy tylko kawę i croissanta z lodami Pani widząc moją córkę bez namysłu zorganizowała przez nią odbiór lodów. Córka była bardzo szczęśliwa. Niby nic dużego a jednak ... Dziękuję ❤️”
“Bardzo fajne miejsce aby na chwilę przystanąć, wypić dobrą kawę i np. poczytać książkę”
“Kawa na prawdę dobra. Zamówiłem late z kawałkami karmelu z początku się przeraziłem ze mi coś wpadło do mojej pysznej kawki ale zorientowałem się że to są kawałki karmelu. Na prawdę kawiarnia jest godna polecenia jeśli nie wierzysz idź i sam się przekonaj”
“Właśnie zostałam obsłużona przez przemiłą, życzliwą i profesjonalna panią o imieniu Klaudia (celowo zapytałam) która spełniła moja prośbę co do moich kawowych wymagań. Oby więcej takich uprzejmych osób z takim podejściem do klienta.”
“super miejsce o bardzo ładnym wystroju, bardzo smaczna kawa, przemiła obsługa (zwłaszcza Pani o brązowych, długich włosach), zdecydowanie polecam:)”
“Pyszna kawa i obłędne śniadania! Małe, przyjazne miejsce z bardzo sympatyczną obsługą. Takie w stylu "chce się tu wrócić".”