Opinie

  1. Marta B. ★★☆☆☆

    Zostałyśmy "dyskretnie" wyproszone poprzez zgaszenie świateł o godz 21:00 chociaż wg informacji na stronie internetowej oraz przy wejściu lokal miał być czynny do 22:00. Zupełny brak szacunku dla klienta. Nie polecam, choć jedzenie ok.

  2. DARIUSZ KOJDER ★★★★★

    Bardzo sympatyczne miejsce .Miła i szybka obsługa Pyszne desery.Lokal posiada ogródek Mój pierwszy pobyt i jestem zadowolony

  3. Klaudia ★☆☆☆☆

    Zamówiłyśmy pizzę, która niestety okazała się niedopieczona – gumowate ciasto, w środku zakalec, kompletnie niejadalna, blada .Zgłosiłyśmy to obsłudze, dostałyśmy 30% rabatu, ale szczerze mówiąc… cała sytuacja zostawiła niesmak. Pani kelnerka niby przeprosiła, ale z uśmiechem, który trudno było nie odebrać jako drwiący. Zamiast potraktować nas poważnie, poczułyśmy się zlekceważone – jakby zgłoszenie surowej pizzy było powodem do żartu. Miły rabat nie przykryje jednak faktu, że pizza była fatalna, a podejście obsługi – bardzo średnie. Raczej nie wrócimy

  1. wildflower ★★★☆☆

    Nigdy jeszcze nie dałam żadnemu miejscu tak niskiej oceny. Zawsze staram się zrozumieć wszystko, ale to miejsce niestety na to nie zasługuje. Z jedzeniem wszystko w porządku, bardzo dobre, ceny ok jak na dzisiejsze czasy. Niestety pierwsza kelnerka jakby za karę, mimo że uprzejma, chyba została sama i nie bardzo ogarniała. Widocznie ważniejsza była obsługa gości komunijnych. Zabrakło prosecco bezalkoholowego. Na jedzenie czekaliśmy dość długo mimo że obłożenie około 50%. Jedzenie przyniosła nam inna kelnerka, bardzo miła. Później jak skończyliśmy jeść, czekaliśmy jeszcze żeby zamówić kawę i deser, jednak nikt nie przyszedł, stoliki na zewnątrz też czekały na posprzątanie. W toalecie brak papieru, mydła, działającego światła. Także lokal wymaga odrobiny troski, jak chce godnie przyjmować gości.

  2. Łukasz M ★★★★☆

    Jestem już po kilku wizytach, więc myślę, że mogę sprawidliwie ocenić. Zacznę od pierogów- pierogi z jagodami są przepyszne, również te kebab i orientalne są bardzo smaczne. Zupa czosnkowa i krem z pomidorów na przyzwoitym poziomie. Pizza niestety jak za dość wysoką cenę kiepska- średniej jakości składniki i brak przypraw oraz ziół sprawiają, że smakuje bardzo przeciętnie. Smaczne ziemniaczki z farszem. Tortilla to nieporozumienie- tak biednej tortilli i pozbawionej składników jeszcze nigdy nie widziałem, mam nadzieję, że to jednostkowy wypadek przy pracy. Ogólnie to zdecydowanie polecam wpaść na pierogi, bo te na prawdę są smaczne i ładnie podane. Z tyłu budynku parking na którym zawsze jest wolne miejsce.

  3. Krzysztof Konopka ★★★★★

    Jedzenie przepyszne, lody kapitalne, kawa bardzo dobra, sok wyciskany znakomity. Czego chcieć więcej?

  1. renata klis ★★★★★

    Maleńki kameralny i niezwykle klimatyczne miejsce dla każdego. Ja odwiedzam go z moją 7-letnia wnuczką i obie czujemy się cudownie ,no i ceny naprawdę dobre

  2. G S ★☆☆☆☆

    Zamówione danie było bardzo małe Kotlet spalony i odwrócony na droga stronę tak żeby klijeta nie widział, ach co za pomysłowy nakładacz bo kucharz żądny Kapusta kwaśna aż grymas na twarzy Ziemniaki spoko kucharz chyba na etapie przeczkola Kiedyś było tu ok ale teraz odradzam lepiej podjechać do rycerskiej lub Malinowa raj Mam nadzieję że właściciele czytają bo po woli się stacza a szkoda

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres New Garden?

New Garden znajduje się przy Krakowska 2, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do New Garden?

Można skontaktować się z New Garden pod numerem +48 338 453 306

Jak można dotrzeć do New Garden?

Do New Garden można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements