Przegląd katalogu
- 384 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 384 wyników
Przeglądaj baby food store w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 384 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 310,245 opinii i ocen.
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, wiele produktów których próżno szukać w innych dużych sklepach. Miła obsługa, chciałbym wyróżnić Panią Elę na kasie. Obsługa przebiegła sprawnie, Pani Ela z uśmiechem szybko zeskanowała produkty, wyjaśniła moje wątpliwości. Udzieliła odpowiedzi na moje dodatkowe pytania, wszystko w miłej atmosferze i z uśmiechem. Życzyłbym sobie aby w każdym sklepie była taka obsługa, wg mnie p. Ela zasługuje na pochwałę kierownictwa sklepu, może jakąś nagrodę czy wyróżnienie, taka obsługa niestety nie w każdym sklepie jest standardem, dlatego postanowiłem to docenić pisząc niniejszą opinię.”
“Najlepszy sklep spożywczy w okolicy. Ogromny wybor, dużo promocji i przecen. Parking banknotem zawsze jest miejsce. Miła obsługa i krótkie kolejki do kasy. Wybór produktów od pieczywa chemii aż po alkohole”
“Czysto na sklepie, miła obsługa zawsze pomocna, bardzo dobry sklep na szybkie drobne i większe zakupy.”
“Moja przydomowa żabka...najlepsza!!!, a teraz i eko!!!...mam butelkomat... Teraz mój browar po pracy... mnie posłuży)))”
“Lewiatan znajduje się na nowoczesnym osiedlu w odnowionym budynku, na przeciwko Willi Schindlera. Wyglądem nie przypomina zwykłego lewiatana. Asortyment szeroki, można znaleźć artykuły nowe, rzadko widywane w innych sklepach. Ceny nawet nie są wysokie, jak przystało na sieć lewiatana. Zadbane wnętrze, brak pustych półek.”
“Dobry sklep na szybkie zakupy czynny też w niedzielę”
“Bardzo miła obsługa. Sklep zaopatrzony dobrze. W szczególności miła i profesjonalna obsługa na stanowisku mięsno wędliniarskim.Pani w rudych włosach zawsze uśmiechnięta mimo zmęczenia. Pozdrawiam calat obsługę sklepu.”
“Biedronka to sklep, który zna każdy – w końcu ciężko go nie zauważyć, nawet jeśli czasem ukrywa się za paletami z towarem jak w grze w chowanego. Asortyment bogaty, ceny przyjazne, a promocje potrafią mile zaskoczyć. Obsługa zazwyczaj miła, choć przy większym ruchu przydałoby się otworzyć więcej kas – stanie w kolejce to czasem lepszy trening cierpliwości niż joga. Mimo drobnych minusów, to solidne miejsce na codzienne zakupy.”
“Nikt mnie tak nie wita jak dziewczyny z tej Biedronki. Czuję się jak VIP a Pani z kasy numer jeden mówiąca łamaną polszczyzną to świeci niczym gwiazda ❤️”
“Osiedlowy sklep z ogromnym asortymentem. Bardzo miła obsługa.”
“Sklep super. Czyto, wszystko ładnie poukładane i duży wybór produktów. Na minus kosze na kartony ustawione w ostatniej alejce gdzie jest problem z przejechaniem wózkiem czy wybraniem rzeczy z półki. Kasjer na kasie rzuca produktami pomimo upomnienia z mojej strony.”
“Szeroki wybór asortymentu, na stosunkowo małej powieszchni. Oczywiście Polska sieć sklepów.”
“Lidl czysty i zadbany. Posiada duży parking - pierwsze 1.5 godziny za darmo, każda kolejna godzina za 5 zł, więc na spokojnie można zrobić zakupy. Dobry dojazd. Dużo fajnych produktów. Ryneczek Lidla dobrze funkcjonuje- produkty świeże. Na parkingu znajduje się paczkomat.”
“Carrefour Zakopianka. Wielki hipermarket, potężny asortyment. Jeden z pierwszych marketów jaki powstał w Krakowie. Jako średnia galeria wiele butików i sklepików. Duży parking, wiele miejsc dla niepełnosprawnych.”
“Przyjemne zaskoczenie. Pomimo trochę innego układu niż "moja biedronka pod domem" sklep podzielony dość intuicyjnie i szybko można się odnaleźć. Duży plus za czystość i przejrzystość, co jest już nietypowe dla tej sieci. Alejki nie zastawione, produkty i ich ceny na swoich miejscach. Nawet kosze niedaleko wejść schludne. Pomimo niewielkiej ilości ludzi i porannej pory dwie kasy otwarte, plus oczywiście samoobsługowe też.”
“Sklep Aldi, duży parking przed sklepem, każdy znajdzie miejsce dla siebie Jeśli chodzi o sam sklep dobrze zaopatrzony, duży wybór artykułów Ceny przystępne , bardziej mi przypadają do gustu inne dyskonty lecz mając pod ręką Aldi też jestem wstanie zrobić zakupy za normalne pieniądze”
“Jeden z najlepszych sklepów w okolicy, chętnie tam wracam, pracownicy są pomocni w każdej sytuacji, o co bym nie zapytał zawsze dostanę odpowiedź która mnie satysfakcjonuje. Sklep czysty, owoce i warzywa zawsze świeże. Widać że pracownicy dbają o sklep aż chętnie się tam wraca.”
“Dzisiaj na stoisku rybnym w godzinach porannych, obsługiwał młody chłopak w czarnej bluzie z kapurem, z napisami na plecach. Dawno nie spotkałam tak bardzo miłego i kulturalnego sprzedawcy, ogarniał całe stoisko i klientów z uśmiechem na twarzy. Super pracownik !”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep,wszystko świeże,obsługa pomocna i bardzo miła polecam”
“Ceny są niskie, wybór towaru całkiem spory, można kupić tu praktycznie wszystko, jakoś towary nie jest najlepsza ale nie można oczekiwać od tak tanich rzeczy że będą to rzeczy z wyższej półki. Panie ekspedientki są uprzejme i pomocne.”
“Ogólnie pozytywnie; kulturalne ekspedientki, które zawsze sprawdzają czy dany towar ze strony jest dostępny, a jak tak to gdzie. Zawsze czysto i schludnie, na bieżąco towarowane półki choć zdarza się że niektóre kolekcje znikają w chwilę moment i po kilku dniach nie ma już co szukać. Ale to pewnie kwestia rejonu ;) Minus filar na środku, firma mogła zmodyfikować układ pod warunki lokalu. Kolizyjny.”
“Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat dzisiejszej wizyty w tej biedronce. W aplikacji pojawiła się informacja o dostępności danego produktu, jednak na sali sprzedaży nie było go widać. Po rozmowie z jedną z pracownic sklepu otrzymałam informację, że w magazynie znajdują się dwie sztuki. Dzięki zaangażowaniu i uprzejmości pracowników udało się je odnaleźć i zakupić – za co serdecznie dziękuję! Niestety, mam zastrzeżenia do obsługi przy kasach samoobsługowych – szczególnie jednej z pań(ze wschodnim akcentem), która była bardzo nieprzyjemna, niechętna do pomocy i komentowała pod nosem. Taki sposób traktowania klienta zdecydowanie nie powinien mieć miejsca.”
“Dzisiejsza wizyta w Rossmannie była kompletnym, pozytywnym zaskoczeniem. Jakość obsługi - po prostu najwyższa. Pani zobaczyła, że wybieramy produkty do pielęgnacji włosów, to od razu zapytała, czy mamy aplikację, bo jeśli mamy - to możemy uzyskać kod z duuużą zniżką. Z czego oczywiście skorzystaliśmy. A na koniec - niespodzianka: czekolada!”
“Sklep bardzo fajny, dużo jest Polskich Produktów, ceny normalne, polecam ten sklep.”
“Można tutaj kupić prawdziwy chleb, a nie wcześniej zamrożony jak w markecie. No i mają najlepszą, kiełbasę zwyczajną na grilla. Poza tym wyjątkowo ładne owoce i warzywa, alkohole, ciastka i słodycze. No i miłą i szybką obsługę. Polecam bo jest blisko i wszystko!”
“Ceniłem ten sklep za jakość produktów i miła obsługę. Ale dlaczego zamknęliście stoisko mięsne? :( Najlepsze w okolicy. (inne sklepy zamykają wcześnie albo mają kiepska jakość) Świeże i dobre produkty. Daje 5 gwiazdek z nadzieją ze przemyślicie sprawe”
“Szeroki asortyment, bardzo dobre wędliny i mięsa, miła obsługa.”