Opinie

  1. Orzeszki Czeszki ★★★☆☆

    Brak przymierzalni to duży minus. Będąc przejazdem, wstąpiłam w celu zakupienia ciepłej odzieży, której nie zabrałam w podróż. Niestety musiałam przymierzać swetry i bluzy między regałami.

  2. Anita ★☆☆☆☆

    Byłam dziś rano w sklepie. Obsługiwała mnie blondynka, która zachowała się skrajnie nieprofesjonalnie i bardzo nieuprzejmie. Zamiast normalnej obsługi zostałam zignorowana, a kasjerka mówiła do mnie w niemiły sposób tylko dlatego, że nie miała wydać reszty ze 100 zł. Otrzymałam resztę wręcz rzuconą i jeszcze usłyszałam nieprzyjemne komentarze za plecami. To nie pierwszy raz w tym sklepie. Niestety — więcej tu nie wrócę. Obsługa jest po prostu fatalna.

  3. urszula żak ★☆☆☆☆

    Mam prośbę do kierownictwa sklepu o zwrócenie uwagi Pani - blondynka w okularach pracowała dzisiaj na drugiej zmianie czyli popołudniu. Chodzi o udzielenie mi informacji o światełkach choinkowych na prąd. Ta Pani najwyraźniej zapomniała, że w pracy ma być dla wszystkich. Powtarzam dla WSZYSTKICH KLIENTÓW MIŁA I UPRZEJMA. Jestem jeszcze osobą niepełnosprawną i ta Pani zaczynała podnosić na mnie głos. Nie mając do tego żadnych podstaw. Powtarzam ŻADNYCH PODSTAW. Nie wiem czy nikt tej Pani nie przeszkolił? To cheba jest oczywiste, że w pracy ma być dla WSZYSTKICH KLIENTÓW MIŁA I UPRZEJMA. Piszę o tym z nadzieją, że to się więcej nie powtórzy. Proszę tą Panią przeszkolić. To będzie z korzyścią dla sklepu. Dziękuję.

  1. Magda ★★★☆☆

    Brakuje przymierzalni.. Była przed remodelingiem, a teraz brakło dla niej miejsca...

  2. Karol ★★★★☆

    Sklep raczej z tych średnich rozmiarowo, co niestety przekłada się na nieco mniejszy wybór – zwłaszcza jeśli chodzi o akcesoria kuchenne i domowe, które są głównym powodem moich wizyt w sklepach tej sieci. Ubrań za to całkiem sporo. W sklepie jest czysto, a obsługa jest miła.

  3. Beata ★☆☆☆☆

    Niestety zwrot towaru jest niemożliwy. Mimo, że zapewniano mnie, że towar można zwrócić do 30 dni z paragonem. Powodem był brak metki, co jest nieprawdą. Była zerwana tylko cena ...... trudno zrobić komuś prezent z widniejąca kwotą. Rozmiar na metce był sporo zaniżony, dlatego chciałam zwrócić lub wymienić towar. Myślę, że brakło zaangażowania i profesjonalizmu w obsłudze klienta. Szkoda...., bo spore kwoty zostawialam w tym sklepie a Personel otrzymuje wynagrodzenie chyba ze sprzedaży........ Pozdrawiam serdecznie życząc więcej otwartości i zrozumienia.

  1. Karolina ★★★★★

    Ceny są niskie, wybór towaru całkiem spory, można kupić tu praktycznie wszystko, jakoś towary nie jest najlepsza ale nie można oczekiwać od tak tanich rzeczy że będą to rzeczy z wyższej półki. Panie ekspedientki są uprzejme i pomocne.

  2. Ania Dziegiel ★★★☆☆

    Dużo rzeczy do domu, ciuszki dla dzieci często są bardzo ładne (choć wykonanie pozostawia czasem wiele do życzenia), ceny bardzo przystępne. Dla dorosłych czasem można trafić na fajny ciuch, ale w większości materiał i wykonanie średnie. Tani sklep, często różne promocje.

  3. Marta Woźniak ★★★★☆

    Bardzo duży wybór rzeczy do domu- zarówno ozdób jak i praktycznego wyposażenia. Zakupy robię tutaj od wielu lat, jestaem bardzo zadowolona. Gwiazdkę odejmuję za jakość odzieży, ubranka dla dzieci płowieją po praniu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PEPCO?

PEPCO znajduje się przy Komandosów 8, Dębniki, 30-334 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PEPCO?

Można skontaktować się z PEPCO pod numerem +48 616 288 999

Jak można dotrzeć do PEPCO?

Do PEPCO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements