Nie polecam , sobota , godzina 13:40, największy ruch w ciągu dnia a pracowniczy jeżdżą po sklepie z towarem na paletach , co utrudnia przejście i sprawne zakupy. Niedziałające prawidłowo kasy samoobsługowe , na końcu kasa zablokowana ze względu na niezgadzającą wagę produktów, po interwencji pracownicy , udało się zapłacić lecz po jej dwukrotnym przeliczeniu produktów ręcznie i sprawdzaniem ich zgodnie z lista co zajęło 10 min. Dramat.
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Stach ★☆☆☆☆
-
Diversity Nightcore ★☆☆☆☆
Jestem stałym klientem tego sklepu i niestety muszę powiedzieć, że panuje w nim spory nieporządek. Często trafiają się zepsute warzywa i owoce na półkach. Przecenione produkty mają naklejki ukryte pod główną etykietą na folii – przez to zamiast zapłacić cenę promocyjną (np. makaron przeceniony z 15,29 zł na 10,24 zł), zapłaciłem pełną cenę 15,29 zł. Produkty, które wymagają chłodzenia (np. mięso, kurczaki), zdarza się widzieć na półkach z innymi towarami – wygląda to tak, jakby były przez dłuższy czas poza chłodnią. To rodzi wątpliwości co do ich świeżości i bezpieczeństwa. Widać, że jest za mało pracowników, przez co sklep nie nadąża z ogarnianiem towaru i pojawia się chaos. Jako klientowi zależy mi, żeby w sklepie była czystość, czytelne ceny i dbałość o bezpieczeństwo żywności. Mam nadzieję, że sklep podejmie działania, bo w obecnym stanie trudno zaufać jakości obsługi.
-
Patrycja Domagała ★☆☆☆☆
Niestety po raz kolejny spotyka mnie w tym sklepie nieprzyjemna sytuacja. Chcąc kupić wino, zostałam poproszona o dowód, dowód pokazałam w telefonie a pani stwierdziła,że taki nie może być ( nie sądziłam,że w wieku 32 lat muszę do Lidla brać wszystkie dokumenty ) na nic dały argumenty,że jestem kierowcą,więc chyba mam skończone 18 lat panie stwierdziły,że mi nie sprzedadzą alkoholu (butelki wina ) bo one sprawdzają do 30 roku życia osoby z dowodu. Poprzednia sytuacja to odmowa przyjęcia płatności ode mnie za to że 10 zł było lekko uszkodzone (naderwane ) banknot był w całości i kolejny argument,że nie ma obowiązku przyjąć takiego banknotu.mam wrażenie,że Panie pracujące na Kocmyrzowskiej mają jakieś inne prawo niz to obowiązujące w Polsce, niestety ale to się nadaje do zgłoszenia do UOKiK.
-
Aleksandra Rzepecka ★☆☆☆☆
Jestem stałą klientką, a raczej już byłam. Praktycznie wszystkie zakupy robiłam w tym sklepie. W dniu wczorajszym spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja. W sklepie są dwie kolejki do kas samoobsługowych. Czekałam w jednej z nich. Gdy przyszła moja kolej, znikąd pojawiła się starsza pani w blond włosach i niemiłym tonem poinformowała mnie, że kolejka do kas jest jedyna i znajduje się w innej alejce. Odparłam jej na to, że trzeba o takich rzeczach informować wczesnej, bo już długo czekałam. Gdybym taką informację otrzymała wczesnej to ustawilabym się w innej kolejce i już dawno byłabym po zakupach. Ze względu na to, że cała sytuacja mnie bardzo zdenerwowała to nie zamierzalam znowu czekać w ogromnej kolejce i podeszlam do kasy. W tym momencie pani złapała za wózek i zaczęła mnie odciągać od kasy. Była bardzo niemiła i arogancka. Będąc bardzo zirytowana zostawiłam wózek przy kasach i wyszłam ze sklepu.
-
Konrad ★☆☆☆☆
12.05.2023 godzina około 16.30. Pracownica sklepu wyzywa i krzyczy na klienta z malutkim psem za ubraniem . Patologia pracuję w tym sklepie . Nigdy tam nie wrócę.
-
Agnieszka Kiarszys ★★★★★
Sklep super. Czyto, wszystko ładnie poukładane i duży wybór produktów. Na minus kosze na kartony ustawione w ostatniej alejce gdzie jest problem z przejechaniem wózkiem czy wybraniem rzeczy z półki. Kasjer na kasie rzuca produktami pomimo upomnienia z mojej strony.
-
Paweł Cuprjan ★☆☆☆☆
Ja również jestem rozczarowany obsługą. Na 4 serki wiejskie 4 zepsute na tydzień przed datą ważności. Pani z obsługi z wielką łaską i mega wzdychaniem zechciała się pofatygować. Lecz i tak nie pomogła bo paragon z aplikacją Lidl " nie jest dowodem zakupu" i nie może zwrócić kasy. To po co ten rejestr paragonów ? Zero chęci do pomocy. I tak naprawdę nie chodziło o kasę tylko o pomoc.
-
ROBERT TALOWSKI ★☆☆☆☆
UWAGA !!! Karta DUŻEJ RODZINY, w tym sklepie nie zawsze działa przy kasach. Chodziaż kasjerzy potwierdzają, że weszła,jednak na rachunku tego nie widać.!!
-
Małgorzata ★☆☆☆☆
Uprzejmość i chęć udzielenia pomocy przez personel sklepu jest na zerowym poziomie. Nie są to jednostkowe sytuacje, ale mam wrażenie , że taka „filozofia” tego sklepu, którą obserwuje od bardzo długiego czasu. Odnoszę wrażenie, że ze względu na duży ruch i popularność sklepu, klient jest marginalizowany i lekceważony , nie ma potrzeby go szanować gdyż przyjdzie kolejny . Proszę o przemyślenie priorytetów w obsłudze klienta i dołożenie większych starań do szkolenia lub lepszego doboru personelu w kwestii obsługi klienta . Ponadto system słuchawkowy do komunikacji personelu powinien zostać ograniczony wyłącznie do kwestii zawodowych , a nie prywatnych pogaduszek. Często prosząc o radę przerywa sie żywiołowa dyskusję pracowników. Przydałaby się rownież częstsza dbałość o higienę koszyków.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Kocmyrzowska 2 b, Bieńczyce, 31-750 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku