Przegląd katalogu
- 384 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 384 wyników
Przeglądaj baby food store w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 384 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 310,245 opinii i ocen.
“Super sklep, miła obsługa, szybko kasują, i bardzo dużo rzeczy. Bardzo polecam opłaca się tam pójść”
“Porządny osiedlowy sklep Polecam”
“Sklep ten oferuje szeroki wybór świeżych produktów, co jest dla mnie niezwykle ważne. Ceny są przystępne, a obsługa zawsze miła i pomocna. Atmosfera w sklepie jest przyjemna i sprzyja zakupom. Zawsze znajduję tu wszystko, czego potrzebuję, bez konieczności chodzenia do innych miejsc. Zdecydowanie polecam ten sklep każdemu, kto ceni sobie jakość i wygodę.”
“Miła obsługa a co do sklepu zwykły mały sklepik małej sieci ale to co potrzebne to znajdziecie”
“Duzy wybór produktów,mila obsługa. Czysto i swieżo.Polecam”
“Duzy wybor produktow w dobrych cenach, fajnie ze jest blisko uczelni i w przerwie miedzy wykladami lub cwiczeniami mozna podejsc i sobie cos kupic c:”
“Fajny format. Pierwsza sala delikatesowa, w pięknej, drewnianej oprawie, z ladami z alkoholem i słodyczami. Dalej dwie sale ze standardowym asortymentem. Ceny standardowo biedronkowe.”
“Najlepsza obsługa sklepu jaka w życiu spotkałam. Z każdą osobą (z właścicielami włącznie) można zawsze porozmawiać. Każdy jest uprzejmy i chętny do pomocy, a Pan Edek zawsze podpowie o atrakcyjnej promocji w aplikacji Żabki :) Życzę serdeczniejszych klientów ♥️”
“Rewelacja. Aktualnie mój sklep numer jeden. Wszystko w jednym miejscu, duży wybór wędlin mięs i serów, masa promocji. Brak kolejek i dzikich tłumów jak to bywa w Biedronce i Lidlu. Polecam!”
“Świetny sklep spożywczy – duży wybór produktów, zawsze świeże towary i przemiła obsługa, która chętnie służy pomocą. Polecam!”
“Kojarzę sytuację o której mowa i ponieważ sama byłam pewna że owi Państwo napiszą coś na ten temat, śledziłam Państwa stronę by można było napisać małe sprostowanie do całej sytuacji jeśli będzie taka potrzeba . Pani od niesfornego dziecka zdecydowanie podkolorowała owe zdarzenie, akurat na Pani nieszczęście byłam na zakupach i to widziałam miła Pani ... Ekspedientka grzecznie zwróciła uwagę aby chłopczyk nie wietrzył sklepu , ponieważ nieustannie się nimi bawił. Nikt absolutnie nie dotknął dziecka, sama jestem matką i nie potrafiła bym przejść obojętnie jeśli coś takiego by się wydarzyło na moich oczach. Niestety rodzice nie reagowali na zachowanie dziecka a po zwróceniu uwagi przez Panią która była ubrana w coś zielonego , zaczęli być opryskliwi i się wysławiać w sposób który pozostawia wiele do życzenia. Życzę Panią które tam pracują duzo wytrwałości mimo iż ludzie zachowują się jak potwory. Pozdrawiam”
“Bardzo polecam Carrefoura, wpadam na szybkie zakupy po pracy i zawsze jest to co potrzebuję. Szeroki asortyment i miła obsługa.”
“Lubię robić tutaj zakupy, zawsze wszystko jest, produkty dobrej jakości i w przystępnych cenach. Szkoda tylko że nie ma kas samoobsługowych, ale myślę że to kwestia czasu i pewnie kiedyś powstaną.”
“Dobry sklep można tu zrobić zakupy, małe kolejki do kas.”
“Jest tu w sumie wszystko, czego potrzeba. Na plus świeże pieczywo i ciasta :). Naprawdę miła obsługa. Tak trzymać!”
“Lidl to jedyne miejsce, w którym mogę kupić szwajcarski zegarek, niemiecką kiełbasę i prawdziwy grecki ser Feta na jednej krótkiej wycieczce. To centrum logistyczne Europy ukryte w supermarkecie. Czasem nie wiem, po co przyszłam, ale zawsze wychodzę szczęśliwa, a kosz pełen importowanych przysmaków. Obsługa przy kasie jest tak szybka, że aż boję się mrugać. Polecam”
“Spora biedra, szeroki asortyment, jak zwykle nie ma ceny tego czego akurat szukam, poza tym bardzo przemiła pomocna Pani na sali sprzedaży udzieliła mi fachowego wsparcia w szukaniu konkretnego produktu, a także wskazała mi ewentualne zamienniki gdybym go nie znalazł. Polecam!”
“Sklep – czysto, wszystko poukładane, obsługa ogarnia, niczego nie brakuje. Ale… Trafiłem na „Polski kurczak – medaliony z fileta z piersi”. I od tamtej pory nie jestem już tym samym człowiekiem. To nie jest zwykły kurczak. Kupiłem raz. Potem drugi. Teraz kupuję z wyprzedzeniem, żeby nigdy nie zabrakło. Mam w zamrażarce trzy opakowania. Czasem otwieram tylko po to, żeby na nie spojrzeć i się uspokoić. Zdarzyło mi się kupić, chociaż wiedziałem, że nie mam miejsca w lodówce. Nie mogłem ich zostawić. Nie mogłem ich zawieść. Nie wiem, czy to już uczucie, czy jeszcze głód. Ale jedno wiem na pewno – nigdy nie byłem tak emocjonalnie związany z drobiem. Dziękuję, Lidl. Dziękuję z całego serca. Jeśli te medaliony kiedykolwiek znikną z oferty, proszę – dajcie mi znać”
“Serdeczna polecam. Panie miłe zawsze pomocne nie to co w Lewiatanie. Zakupu tutaj to przyjemność!!!”
“Kupuję tutaj regularnie od kilku dobrych lat - jest to jedna z najbardziej zadbanych Biedronek, w jakich zdarzało mi się kupować. Sprawna, oddana sprawie, bardzo pomocna ekipa. Na szczególną pochwałę zasługuje charyzmatyczny Pan Robert. Zachęci do promocji, wesprze dobrym słowem, a także mądrze i sprawnie rozwikła konflikt między klientami, którzy wyraźnie mieli gorszy dzień.”
“Świeże pieczywo, warzywa, owoce. Kolejki do kas szybko schodzą. Brak palet w ciągu komunikacyjnym.”
“Ogólnie fajny sklep, ponieważ jest duży asortyment artykułów przemysłowych co w porównaniu do innych biedronek w Krakowie ją wyróżnia. Obsługę ciężko ocenić bo korzystam z kasy samoobsługowej.”
“Dzień dobry, miła obsługa, dużo promocji. Mysle, ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Można sie ubrac od stop do glow. Poza tym kupicie tu rzeczy do domu, zabawki, slodycze i duzo innych. Serdecznie polecam”
“Bardzo lubię ten sklep jest czysty sprawnie robię zakupy można łatwo zaparkować”
“Polecam ! Kiedy źle nabiłem produkt na kasie samoobsługowej, pani kierowniczka w ciemnych włosach szybko mi pomogła i zrobiła zwrot, bardzo miła i dynamiczna obsługa a sklep, choć mały ma wszystko czego potrzebuje :) polecam :)”
“Blisko, nie ma kolejek. Miła obsluga”
“Dzień dobry.Dzisiaj byłam klientką Carrefoura.Ponieważ miałam ze sobą wodę I inne rzeczy które mogą być a nawet napewno są w asortymencie waszego sklepu podeszłam do ochrony aby to zgłosić.Zaskoczyła mnie postawa Pana ochroniarza.Grzecznie i z uśmiechem pomógł mi i okleił moje rzeczy ,pożyczył dobrych zakupów.Oby więcej takich ludzi z uśmiechem i empatią-otwartych na innych. Co do sklepu miła obsługa i dobry asortyment. Będę polecać znajomym ten sklep...”
“Obsługa ... Panie/Panowie to rewelacyjny team. Dobrze dbają o klienta ,zawsze miła obsługa . Sklep dobrze wyposażony, towar dobrej jakości świeży.”
“Najlepszy sklep spożywczy w okolicy. Jest w nim duży wybór, a ceny są na bardzo normalnym poziomie, co w centrum nie zawsze ma miejsce. Sklep nie próbuje być kawiarnią, nie podaje hot-dogów, a dzięki temu na relatywnie niewielkiej powierzchni jest dużo towarów i bardzo przestronnie. Jest to też jedno z nielicznych miejsc w okolicy, gdzie można kupić w sklepie spożywczym wędliny, sery i dania gotowe na wagę, a nie w plastiku. W tych czasach jest to niemal śmiałe posunięcie, ale dla mieszkańców okolicy unikatowe i bardzo potrzebne. Jest to sklep nowoczesny pod względem towaru i technologii, ale nieco w starym stylu pod względem zachowania, gdzie rozmowa za sprzedawcą nie jest niczym dziwnym, co jest czasem miłe, ale można też się naciąć na popsuty humor "pani sklepowej". Ja osobiście nie uważam tego za wadę. Ekspedientki bardzo dbają o czystość i sklep jest naprawdę zadbany, co może być wyzwaniem z powodu bliskości kuchni dla ubogich i licznych bezdomnych w okolicy. Nie jest to w żadnym razie wybitny sklep, ale w okolicy jest najlepszy i najwyższa ocena jest właśnie za to.”