Opinie

  1. Black_cloud _ ★☆☆☆☆

    Po wizycie w tej sklepie jestem bardzo mocno zniesmaczona zachowaniem Pani Elżbiety. Kolejka na pół sklepu, a Pani ciągle rozmawiała przez słuchawkę lub z innymi pracownikami, o sprawach nie dotyczących pracy. Kupując jedną rzecz czekałam 5 minut zanim Pani zdała sobie sprawę z tego że powinna kasować i skupić się na pracy, co niezbyt jej wychodziło, ignorując każde pytania klienta i w ogóle nie nawiązując żadnego kontaktu. Plus chciałam odebrać paczkę, ale po oczekiwaniu pół godziny aż zostanie mi wydana - na pewno nie wybiorę takiej opcji już więcej.

  2. Małgorzata Marczewska ★☆☆☆☆

    Zazwyczaj nie oceniam takich sklepów ale dziś obsługa była mocno irytująca. Pani Elżbieta cały czas rozmawiała przez słuchawkę o swoim życiu prywatnym, o którym może klienci niekoniecznie mają ochotę słuchać. Lidl zmierza w złą stronę z tymi słuchawkami, służy to chyba tylko pogaduszkom kasjerek. Nie wiesz czy Pani akurat mówi do Ciebie, czy do kogoś z obsługi, a gdy o coś pytasz również nie słyszy. Klient czuje się bardzo ignorowany. Życzę sukcesów z takim podejściem do pracy.

  3. black pearl ★★★☆☆

    Sklep sam w sobie calkiem fajny, czysty, natomiast nigdy nie działający automat do zwrotu butelek wystarczająco mnie zniechęca do odwiedzania tego miejsca. Bylam oddać butelki już 3 razy i za każdym razem odbijałam się od niedziałającego automatu.

  1. Karo Lina ★☆☆☆☆

    Chore godzina 11. Pełno ludzi jest otwarta tylko 1 kasa i tylko kasy samoobsługowe. Nie każdy ma karte szkoda czasu na ten sklep. Brak organizacji. Żenada.

  2. Grzegorz Wójcik ★☆☆☆☆

    Brak możliwości zrobienia zakupów z powodu braku wolnych miejsc na tym śmiesznym pseudoparkingu. Po co stawialiście tu sklep jak nie było miejsca na przyzwoity parking.

  3. Katarzyna Deed ★☆☆☆☆

    Robię w tym lidlu zakupy prawie codziennie. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Najlepiej zorganizowane mają karanie klientów za to że chcą zrobić zakupy - mam na myśli parkingowego, który (pomimo braku wolnych miejsc) wlepia ochoczo kary bo ktoś śmiał zaparkować obok wyznaczonego miejsca (z braku wolnych). Kasy (z kasjerem) praktycznie zawsze zamknięte. Przy samoobsługowych jedna osoba, która nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć., zwłaszcza jak ktoś płaci gotówką. Pracownicy są Ok ale polityka sklepu sprawia, że zakupy tam to koszmar. Zgrzewek z napojami nawet nie chce się im ponacinać (a niech się klient szarpie żeby wyciągnąć sok). Pomimo powszechnego wzrostu cen, w lidlu są one wyjątkowo wysokie jak na dyskont. Promocji jak na lekarstwo.

  1. Kitaj Rusek ★★☆☆☆

    Dosyc drogo, ale tez wystepuje sporo promocji. Ciekawe produkty. Sklep raczej na małe zakupy. W godzinach popołudniowych mało ludzi i wszystko jest uporządkowane. Są kasy samoobsługowe jednak należy nie zapomnieć paragonu bo inaczej nie wyjdzie się z kas. Przy kasach nie stoi ŻADNA obsługa. Obsługa bardzo opryskliwa, patrząca z wywyższeniem na klienta. Obok sklepu znajduje się spory parking.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lidl?

Lidl znajduje się przy Stanisławy Wysockiej 1, Czyżyny, 31-580 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lidl?

Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000

Jak można dotrzeć do Lidl?

Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements