Przegląd katalogu
- 88 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 88 wyników
Przeglądaj fast food w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 88 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 76,089 opinii i ocen.
“Wpadam na kapsalonika od czasu do czasu. Czysto, przystępne ceny, solidne porcje, świeże warzywa, sympatyczni i pracowici właściciele, nawet telewizor zawsze nastawiony na coś ciekawego. Pozdrawiam”
“Bardzo pyszna pizza, świeże składniki HAWAJSKA TOP❤️”
“Pizza smaczna, dobre ciasto. Burgery również świetne, mięso idealnie doprawione ☺️ to czego szukałam. Na pewno jeszcze wrócimy”
“Jak zawsze smacznie :) Jednak ceny ciągle idą w górę.”
“Mieszkam z chłopakiem obok tego kebaba, czasem wpadamy na żarełko i nigdy się nie zawiedliśmy :) Bardzo nam smakuje, panowie mimo małej bariery językowej bardzo mili i uśmiechnięci. Co prawda chwilę na kebaba trzeba poczekać, ale chociaż nie robią go byle jak byleby szybko, a jest pyszny, świeży i gorący. Ceny super. Polecam!”
“Najlepsza tortilla w Białymstoku ,) od lat niezmienny smak i ekipa.”
“Bardzo miła obsługa,obsługa jest bardzo sprawna i szybko przygotowuje posiłki,Obsługiwała mnie Pani Kasia która była dla mnie bardzo miła,uśmiechnięta i życzliwa dla innych klientów. Jedzenie było ciepłe i smaczne :)”
“Chyba obecnie najlepszy i zarazem mój ulubiony kebab w mieście Białystok. Zarówno kurczak jak i wołowina dają radę. Porządne porcje, potrafią nakarmić każdego głodomora. Sos ostry jest naprawdę ostry, ja biorę mieszany i jest ok. Zawszę zamawiam na wynos lub biorę dostawę do domu, więc wystrój i zapach w lokalu nie gra dla mnie roli, ale mogli by poprawić wentylacje. Kolejny mini minus to, że za szybko frytki są pakowane do pojemnika, przez co nie odparowują do końca i robią się kapcie. Często też bywają zamknięci. Oprócz tego gorąco polecam i oby tak dalej bądź jeszcze lepiej.”
“Szybko i smacznie. Polecam kebaba i tortille. Pozostałych pozycji z menu jeszcze nie próbowałem. 3 gwiazdki za klimat - lokal znajduje się w przyczepie, mimo to warto na kilka minut zjechać i zjeść.”
“No kebskik solidny, klasyczny turas na kaca ale mi to wcale nie przeksadza. Zamówiłem tortille średnią z frytkami bbq i kurczakiem. Porcja ogromna jak za 25 zł wypełnienie bogate we wszytko mięso tłuste i cienko skrojone to na plus. Czas oczekiwania u mnie wynosił jedyne 8 minut. Mam jeden minus czyli klimatyzacja która nie działa i jest w lokalu straszliwie gorąco, szkoda panów cały dzień w upale. Polecam”
“Najpyszniejszy i najlepszy kebab jaki jadłem w życiu. Porcja jest ogromna w porównaniu do ceny co jest po prostu super.”
“Ten kebab zrobił na nas wrażenie. Ostatnie 5 sztuk. Gdyby nie pomylił sosów byłoby 10/10”
“Przepyszne jedzenie, zawsze świeże i smaczne. Obsługa przemiła i kompetentna. Nie mogłam zdecydować się co wybrać i przemiła pani pomogła mi w wyborze. Strzał w dziesiątkę na piątkowy obiad. Polecam każdemu.”
“Mimo dużej liczby osób spowodowanej obecnością wycieczki szkolnej, swoje zamówienie dostałem szybko i nie odbiegało ono od standardu restauracji McDonald's. Dobre miejsce na przystanek z posiłkiem na trasie S8. W pobliżu na tym samym zjeździe jest stacja paliw.”
“Byłem pierwszy raz i myślałem że to sieciówka ale nawet miło się zaskoczyłem poniewaz nie było pasztetu tylko Mięso wieprzowe za co bardzo gratuluję bo to było Mięso nie mielony niewiadomego pochodzenia.Naprawdę wielkie gratulacje za pomysł i odwagę. Kebab duży za 32zl jest nie za duży i na większy głód nie wystarczy ale to jest kwestia indywidualna. Kebab był naprawdę smaczny i ciepły. Sos bardzo ostry dla mnie był lekko ostry. Sos czosnkowy spoko. Surówki ok, dla mnie osobiście Mięso bym bardziej doprawił i sos bardziej regularnie rozlał po kebabie. Stosunek mięsa, sosu i warzyw dla mnie idealna. Obsługa miła, realizacja szybka. Właściciel angażuje się w lokal co jest bardzo ważne. Cześć opinii nie rozumiem ale dla mnie jest naprawdę dobrze i życzę powodzenia. Ciężko jest się przebić przez tandetne masowki i wszystkim dogodzić. Pozdrawiam serdecznie”
“10/10 pani kasjerka knows the ball jak zapytałem o smocze kule odrazu wiedziała co chodzi”
“MEGA dobry kebab. Myślę, że narazie najlepszy w Białymstoku. Dużo RÓŻNYCH świeżych warzyw a nie sama kapusta jak w innych kebabach. Sos czosnkowy to prawdziwy sos czosnkowy a nie mdły sos z wiadra. Mięsiwo kurak zarąbiste. Dla mnie duży plus to ładne, przejrzyste menu. Na pewno wrócę i polecam ten kebab wszystkim”
“Bardzo smaczny kebab, za uczciwe pieniądze, niezmiennie trzyma poziom. Polecam”
“Super miejsce, zdecydowanie godne polecenia. Ciężko o drugie tak przystępne cenowo miejsce w Białymstoku. Za 20zł można zjeść naprawdę treściwy, smaczny posiłek. Obowiązujące pieczątki/karty lojalnościowe są dodatkowym bonusem. Chyba jedynym minusem jest lokal, które skutecznie sugeruje, że to miejsce jest dedykowane do jedzenia na wynos. Mimo to, jest to, bez dwóch zdań, jedna z moich ulubionych miejscówek w Białymstoku :))”
“Wszystko ok. Wg mnie najlepszy mc Donald w Białymstoku. Jeżeli tylko nie ma w obsłudze osób nie z Polski wszystko jest idealnie.Pozdraeiam Panią z pięknym uśmiechem która przynosiła nam jedzenie do stolika. Kilka razy trafiłam na gości z za granicy w obsłudze i już nie było tak różowo.”
“EDIT: Byłem ponownie, ewidentnie widać ze coś się zmieniło nowi pracownicy i od razu efekt 100 razy lepszy, jedzenie rewelacja. Tym razem zmieniam poprzednia ocene z 2 gwiazdek i daje PIĘĆ polecam Stary komentarz: Cena niestety bardzo odstrasza w takiej samej kwocie albo i o polowe taniej można zamówić kebaba a człowiek naje się dwa razy bardziej. Lokal względnie schludny chociaż trochę nieprzyjemne zapachy unoszące się za lady gdzie smażą robią jedzenie normalne przy takich barach fast food. Obsługa miła i za to +1 gwiazdka Kanapka ogolnie smaczna +1 gwiazdka Nieprzyjemny zapach -1 gwiazdka Cena -1 gwiazdka Ciężko było znaleźć bo nazwa na ściśnie inna nazwa w środku inna trochę nieprzemyślane -1 gwiazdka. Podsumowując jak ktoś nie umie robić kanapekw domu i nie ma co robić z pieniędzmi to polecam. Jak ktoś chce się najeść to nie polecam.”
“Dobre jedzonko Bardzo miła obsługa”
“Super obsługa zawsze jest miło i śmieszne można porozmawiać z sprzedawcami i zapamiętują stałych klientów co naprawdę jest bardzo fajne serdecznie polecam jeden z najlepszych kebabów w mieście”
“Jestem baardzo zadowolony. Mięso soczyste, ciekawie doprawione, ale bez przesady- czuć, że świeże i ścięte w punkt. Sosy na plus - wyraziste dobrze dopełniły całość i ogromny plus za warzywa- świeżutkie, świetna kompozycja z wysokiej jakiści vinegetem. Będe wracał- polecam- załoga miła, uprzejma, a w lokalu czyściutko”
“Po drodze do kina Helios, w Galerii Jurowiecka wstąpiliśmy do MC Donalda na pyszną zieloną herbatę i kawę latte .Taką zieloną herbatę można wypić tylko w MC Donaldzie. Polecam”
“Burgery są bardzo smaczne, bułka jest chrupiąca, składniki są najwyższej jakości, opakowanie cieszy oryginalnością, wszystko jest świeże. Cena wynosi 11 zł. Polecam wszystkim, którzy są zmęczeni kawałkami pizzy. Mam nadzieję zobaczyć te burgerownie w innych miejscach. Powodzenia w rozwoju.”
“Bardzo smaczne i szybko zrobione. Polecam z całego serducha ”
“Mega pyszny kebab. Szczerze mówiąc, jestem w szoku. Za 16zl dostałem mega zawodnika, smaczny kurczak, warzywa typowy kapuśniak, ale świeże, sos dosłownie domowy. Polecam.”
“Podjechaliśmy tam ze znajomym całkiem przypadkiem wracając do Warszawy. Przepyszne jedzono podawane przez przepiękną Dominikę ;) Pozdrawiamy i Polecamy!”