Opinie

  1. Karolina Łapińska ★☆☆☆☆

    Kebaby przyjechały prawie zimne, warzywa bardzo stare nieświeże nawet mój chłopak który je dosłownie wszystko nie mógł tego dokończyć.Pita śmierdziała skarpetą a o smaku jakimkolwiek można zapomnieć. Restauracja zablokowała nasze numery po tym jak obiecali zwrot za obrzydliwe kebaby, po przyjściu na miejsce wpierali że szef dzwonił.Bardzo się zawiodłam obsługa i traktowaniem klienta

  2. Donati ★☆☆☆☆

    Ten kebab to jakiś ponury żart. Zmarnowane pieniądze, wszystko się rozpada, nie da się tego jeść. Prosiłem o wołowinę, dostałem mięso mieszane. Dawno nie jadłem nic tak nie dobrego.

  3. Piotr Andryka ★★★☆☆

    Zupełnie nie wiem skąd tyle opinii, skąd taką średnia. Kierując się nimi skorzystałem i spróbowałem, wtorek godzina 15.30. Mięso do kebaba z mikrofalówki, podgrzewane w plastikowej misce, takiej w jakiej babcia robi sałatkę na święta. Facet przygotowuje jedzenie ludziom gołymi łapami, a zrobienie dwóch kebabów przy pustym lokalu zajęło ponad 15 minut. W smaku zupełnie bez rewelacji, mięso suche, spalone, ciężko rozróżnić kurczaka od wołowiny. Z warzyw to pomidor i ogórek pokrojony ze skórą i kapusta typu pekińska. Jeśli plusem można to nazwać to za 30 zł porcja bułki jest duża, fakt. Generalnie drugi raz nie ma po co iść

  1. Ja Ma ★★★★★

    Jestem baardzo zadowolony. Mięso soczyste, ciekawie doprawione, ale bez przesady- czuć, że świeże i ścięte w punkt. Sosy na plus - wyraziste dobrze dopełniły całość i ogromny plus za warzywa- świeżutkie, świetna kompozycja z wysokiej jakiści vinegetem. Będe wracał- polecam- załoga miła, uprzejma, a w lokalu czyściutko

  2. Julianne B ★★★★★

    Późną porą głodni, zajechaliśmy do tego lokalu. Wzięliśmy kebaba w tortilli. Zamówiony mój mały kebab był gabarytowo jak średni w innych lokalach. Do kebaba wybrałam mięso i sos mieszane. Otrzymany kebab bardzo smaczny, z odpowiednią ilością różnych warzyw i mięsa (mięsa trochę mniej niż warzyw). Na kebaba trochę czekaliśmy ale byliśmy blisko zamknięcia więc możliwe że dlatego. Polecam tu zajrzeć i samemu spróbować.

  3. Mateusz Polakowski ★☆☆☆☆

    Byłem przejazdem przez Białystok i skusiłem się po opiniach na ten lokal. Zamówilem kebab gigantic, który był średniej wielkości. Kebab bardzo przeciętny, gotowe sosy jak na stacji(czuć strasznie ocet i majonez). Mięso dziwne w smaku, czuć dziwny posmak. Cena nie adekwatna do wielkości jak i jakości.

  1. Kamil W ★★★★★

    Miła obsługa, mięso bardzo dobrej jakości, warzywa świeże, sos ostry jest na prawdę ostry oraz gęsty a nie że się leje po rękach... dużym atutem jest krótki czas oczekiwania na danie. Gorąco polecam. Będę odwiedzał częściej :) 5/5

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Red Chili Kebab?

Red Chili Kebab znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, Przydworcowe, 15-888 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Red Chili Kebab?

Można skontaktować się z Red Chili Kebab pod numerem +48 726 450 540

Jak można dotrzeć do Red Chili Kebab?

Do Red Chili Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements