Kebaby przyjechały prawie zimne, warzywa bardzo stare nieświeże nawet mój chłopak który je dosłownie wszystko nie mógł tego dokończyć.Pita śmierdziała skarpetą a o smaku jakimkolwiek można zapomnieć. Restauracja zablokowała nasze numery po tym jak obiecali zwrot za obrzydliwe kebaby, po przyjściu na miejsce wpierali że szef dzwonił.Bardzo się zawiodłam obsługa i traktowaniem klienta
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Łapińska ★☆☆☆☆
-
Donati ★☆☆☆☆
Ten kebab to jakiś ponury żart. Zmarnowane pieniądze, wszystko się rozpada, nie da się tego jeść. Prosiłem o wołowinę, dostałem mięso mieszane. Dawno nie jadłem nic tak nie dobrego.
-
Piotr Andryka ★★★☆☆
Zupełnie nie wiem skąd tyle opinii, skąd taką średnia. Kierując się nimi skorzystałem i spróbowałem, wtorek godzina 15.30. Mięso do kebaba z mikrofalówki, podgrzewane w plastikowej misce, takiej w jakiej babcia robi sałatkę na święta. Facet przygotowuje jedzenie ludziom gołymi łapami, a zrobienie dwóch kebabów przy pustym lokalu zajęło ponad 15 minut. W smaku zupełnie bez rewelacji, mięso suche, spalone, ciężko rozróżnić kurczaka od wołowiny. Z warzyw to pomidor i ogórek pokrojony ze skórą i kapusta typu pekińska. Jeśli plusem można to nazwać to za 30 zł porcja bułki jest duża, fakt. Generalnie drugi raz nie ma po co iść
-
Ja Ma ★★★★★
Jestem baardzo zadowolony. Mięso soczyste, ciekawie doprawione, ale bez przesady- czuć, że świeże i ścięte w punkt. Sosy na plus - wyraziste dobrze dopełniły całość i ogromny plus za warzywa- świeżutkie, świetna kompozycja z wysokiej jakiści vinegetem. Będe wracał- polecam- załoga miła, uprzejma, a w lokalu czyściutko
-
Julianne B ★★★★★
Późną porą głodni, zajechaliśmy do tego lokalu. Wzięliśmy kebaba w tortilli. Zamówiony mój mały kebab był gabarytowo jak średni w innych lokalach. Do kebaba wybrałam mięso i sos mieszane. Otrzymany kebab bardzo smaczny, z odpowiednią ilością różnych warzyw i mięsa (mięsa trochę mniej niż warzyw). Na kebaba trochę czekaliśmy ale byliśmy blisko zamknięcia więc możliwe że dlatego. Polecam tu zajrzeć i samemu spróbować.
-
Mateusz Polakowski ★☆☆☆☆
Byłem przejazdem przez Białystok i skusiłem się po opiniach na ten lokal. Zamówilem kebab gigantic, który był średniej wielkości. Kebab bardzo przeciętny, gotowe sosy jak na stacji(czuć strasznie ocet i majonez). Mięso dziwne w smaku, czuć dziwny posmak. Cena nie adekwatna do wielkości jak i jakości.
-
Kamil W ★★★★★
Miła obsługa, mięso bardzo dobrej jakości, warzywa świeże, sos ostry jest na prawdę ostry oraz gęsty a nie że się leje po rękach... dużym atutem jest krótki czas oczekiwania na danie. Gorąco polecam. Będę odwiedzał częściej :) 5/5
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Red Chili Kebab?
Red Chili Kebab znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, Przydworcowe, 15-888 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Red Chili Kebab?
Można skontaktować się z Red Chili Kebab pod numerem +48 726 450 540
Jak można dotrzeć do Red Chili Kebab?
Do Red Chili Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku