Opinie

  1. Weronika werka ★★☆☆☆

    Pracownicy nie rozumieją słów bez warzyw i jeszcze bezczelnie mówi,że jest bez warzyw, ogólnie kebab był zimny :(

  2. Jakub Suchowierski ★☆☆☆☆

    Kolejny raz pracownicy nie rozumieją słów „bez warzyw” oraz „samo mięso” a także „tylko mięso” powtarzanego kilkukrotnie przy zamawianiu. Mimo wszystko ładują do środka wątpliwej jakości surówki - przez co jedzenie jest w całości niejadalne i do wyrzucenia.

  3. Em Es ★☆☆☆☆

    Jeżeli ktoś pisze, że ten kebab jest dobry chyba ma coś.l z głową nie dość że drogi to jakoś najniższa, kula zalana po brzegi sosem majonezowym.

  1. Jack Strong ★★★★★

    Bardzo smaczny kebab, za uczciwe pieniądze, niezmiennie trzyma poziom. Polecam

  2. krzysztofff k ★☆☆☆☆

    Otwarte do 3:00, o 2:40 mowi zeby wyjsc, jesc na podworku bo sprzata. Moze normalne u nich ..

  3. Jacob ★★★★★

    Najlepszy kebab w mieście nic więcej nie trzeba dodawać

  1. Jasiek Żeruń ★★★★☆

    Zawsze miła obsługa, dobre ceny i duże porcję. Może nie najlepszy kebab ale fajna opcja na obiad w leniwy dzień.

  2. coolpix sq ★★★★★

    Kebab smaczny - zamawiałem z dostawą przez apkę. Szybka realizacja i dowóz, miły dostawca. Kebab w wersji średniej naprawdę sporych rozmiarów - miłe zaskoczenie, sosy delikatne w smaku. Polecam i pozdrawiam całą ekipę :)

  3. Kornelia Słoma ★★★★☆

    dobra to tak ❗️ocena sosu: 6/10 nie bardzo czuc ze to serowy i mocno ostry kebab hub wygrywa dalej pod tym względem ❗️ocena smaku: 8/10 dobry nie odbiega smakiem od innych turków ❗️ocena wyglądu: 6,5/10 długi ale bardzo płaski, gibał się jakby stał na krawędzi dachu wieżowca ❗️ocena obsługi: 10/10 bardzo krótki czas oczekiwania ❗️ocena ceny: 1/10 pamietam, jak kiedyś WIĘKSZY! od tego kebab kosztował 10zł, a teraz zapłaciłam 16,50 względem moich kubków smakowych wolałabym dorzucic jakieś 7zł i miec dobrego polskiego kebaba ze świeżutkimi warzywami ❗️❗️❗️Ogólna ocena wynikająca ze średniej 6,3/10 ale że sie najadłam to podciągnę to do 7/10

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab Super King?

Kebab Super King znajduje się przy Bolesława Chrobrego 1d, Piasta I, 15-057 Białystok, Podlaskie, Polska

Jak można dotrzeć do Kebab Super King?

Do Kebab Super King można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements