Pierwszy i ostatni raz tu zamówiłem jedzenie. W mięsie była centymetrowa ostra kość!!! Obrzydziło to całe jedzenie. Ponadto placek tortilli był dość mocno przypalony co dawało smak goryczy oraz mocny zapach spalenizny.
Zdjęcia
Opinie
-
d00b - ★☆☆☆☆
-
Imię Nazwisko ★★★★★
Ktoś mi kiedyś polecił i dziś byłem tu pierwszy raz.Smakowało mi bardzo.Pani szybko zrobiła mego kebaba w tortilli.Sos mieszany i mięso też.Czy wróciłbym tu ?Tak.
-
l l ★★☆☆☆
Od jakiegoś czasu przychodzę do was na jedzenie. I cieszy mnie fakt że prowadzi ten kebab Polska rodzina, a nie kolejny Turek ! Jedzenie jest u was całkiem dobre, ale są za to inne nie dogodności ? Co zauważyłem, - to wasz synalek robi mniejsze kebaby ! ! ! Szef robi duże i pracownicy też duże ! A synalek ucina porcje... Zawsze mniejsza bułka i mniej mięsa ! Ale za to majonezu dużo ? I często też się zdarza mięso przypalone albo żylaste ? Ktoś już wcześniej o tym też pisał ? Proszę te wszystkie uwagi wziąć do siebie, a nie na każdy wpis próbujecie się wybielać jak by nic się nie stało ?
-
Adrian Bielecki ★★★★★
Byłem pierwszy raz i myślałem że to sieciówka ale nawet miło się zaskoczyłem poniewaz nie było pasztetu tylko Mięso wieprzowe za co bardzo gratuluję bo to było Mięso nie mielony niewiadomego pochodzenia.Naprawdę wielkie gratulacje za pomysł i odwagę. Kebab duży za 32zl jest nie za duży i na większy głód nie wystarczy ale to jest kwestia indywidualna. Kebab był naprawdę smaczny i ciepły. Sos bardzo ostry dla mnie był lekko ostry. Sos czosnkowy spoko. Surówki ok, dla mnie osobiście Mięso bym bardziej doprawił i sos bardziej regularnie rozlał po kebabie. Stosunek mięsa, sosu i warzyw dla mnie idealna. Obsługa miła, realizacja szybka. Właściciel angażuje się w lokal co jest bardzo ważne. Cześć opinii nie rozumiem ale dla mnie jest naprawdę dobrze i życzę powodzenia. Ciężko jest się przebić przez tandetne masowki i wszystkim dogodzić. Pozdrawiam serdecznie
-
Maciej Kuczyński ★★★★☆
Byłem przypadkiem ale to co otrzymałem przebiło moje najśmielsze oczekiwania. Kraftowe mięso pierwsza klasa, surówki świeże, kebab zwinięty wzorowo nie ciekł. Na pewno wrócę.
-
Music Shorts ★☆☆☆☆
LUDZIE NIE POLECAM TEGO LOKALU, NIE KUPUJCIE TU ŻADNYCH KEBABÓW !!!! Obsługa fatalna, tym bardziej ta ruda kobieta (chamsko) zwracająca się do klientów, mięso wołowe jest całkowicie (bez smaku), sos czosnkowy, smakuje dosłownie jak sam majonez i to niskiej jakości, tam każdy produkt jest wadliwej jakości, sprzedają najtańsze produkty, najgorszej jakości. !!! NIE POLECAM !!!
-
[SupriMe Shoty] ★☆☆☆☆
Nie miła, (chamska) obsługa klienta, mięso wieprzowe beż żadnego smaku, a sos czosnkowy smakuje jak sam majonez. Mówiąc w skrt. Produkty naprawdę niskiej jakości, a pani w rudych włosach nie miła co do niektórych klientów.
-
Mariusz Mariusz ★★☆☆☆
Witam jestem klijentem tego kebaba od czasów gdy buda znajdowała się obok dworca PKS. (Inny właściciel ) ale Pani ta sama kabany były mega (MEGA!!) Puzniej koło Rocha dalej było dobrze. Na Monte casino początek był dobry pracowała jeszcze starsza pracownica z nową już właścicielka. Było bardzo dobrze .lecz teraz jest już coraz gorzej Chłopak co obsługuje szczupły jest dobry . Curka wredna starych klijentow odstrasza przez tel niemiła.!! Jedzenie na dowóz słabe małe SLABE!! Osobiście lepiej. Przez to od jakiegoś czasu wybieram inne lokale. I minus w tygodniu do 22 powinno być . Chciałbym żeby jeszcze Pani właścicielka ogarnęła to żeby było jak dawniej!! bo To Był NAJLEPSZY KEBAB W Podlasiu napewno . Ludzie z wiosek mniejszych miast wieczorami przyjeżdżali zjeść specjalnie na dworzec do tego kebaba. (Zawsze było warto czekać w kolejce ) Mega Bylo jedzenie . I jeszcze Pani Marzena (ciemny blond ) pracowała jeszcze na Monte casino. W ciemno bym przyjechał o każdej prze po kebaba .wszystko przemieszane sosu dużo mięsa mokry . A nie nawalone na sztukę!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Royal Kebab?
Royal Kebab znajduje się przy Bohaterów Monte Cassino 5, Przydworcowe, 15-873 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Royal Kebab?
Można skontaktować się z Royal Kebab pod numerem +48 508 267 888
Jak można dotrzeć do Royal Kebab?
Do Royal Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku