Opinie

  1. Marta ★★☆☆☆

    Kawa nie była ruszana, tj nikt jej nie pił. Kubek ma niewiele ponad 400ml pojemności. A mimo tego jak wół widać że tej kawy jest mniej niż powinno być! No nie powiem, ale jestem bardzo zawiedziona :(

  2. Marcin G ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo słabe doświadczenie. Otrzymałem papierowe kupony, z informacją, że można je wykorzystać w każdej restauracji. Po przyjeździe na miejsce usłyszałem od obsługi, że ta restauracja nie obsługuje kuponów papierowych. Nigdzie nie było żadnej informacji, które lokale je honorują, a które nie — strata czasu i niepotrzebne zamieszanie. Dodam, że na co dzień nie jadam fast foodów, więc taka sytuacja tym bardziej zniechęca mnie do odwiedzania tego typu miejsc w przyszłości. Jestem bardzo, ale to bardzo niezadowolony i raczej będę omijał takie restauracje szerokim łukiem.

  3. Olga Voltchrek ★★☆☆☆

    Psują wizerunek McDonalda, w prawie pustej restauracji było dużo brudnych stolików, a na prośbę posprzątania było zero reakcji, również w damskiej łaziencenie było mydła i źle posprzątane. Reszta bez zastrzeżeń, jedzenie i czas przygotowania w najlepszych tradycjach McDonalda.

  1. Jakub Piotrowski ★☆☆☆☆

    Po ostatnim dokonanym zamówieniu nigdy już nie powrócę do tej restauracji. Zamówienie złożone zostało poprzez funkcję „Zamów i odbierz” z przyniesieniem do pojazdu. Jeżeli nie chcecie Państwo wykonywać tej funkcji to proszę następnym razem o informację, gdyż linia drive była obsługiwana cały czas a my staliśmy przez dłuższy czas nieobsłużeni. Jest to niepoważne zachowanie pracowników. Rozumiem, że nie jest to praca marzeń ale każdą pracę powinno się wykonywać w miarę możliwości należycie a nie olewać swoje obowiązki. Nie polecam.

  2. Monika Zapolska ★★★★★

    Wszystko ok. Wg mnie najlepszy mc Donald w Białymstoku. Jeżeli tylko nie ma w obsłudze osób nie z Polski wszystko jest idealnie.Pozdraeiam Panią z pięknym uśmiechem która przynosiła nam jedzenie do stolika. Kilka razy trafiłam na gości z za granicy w obsłudze i już nie było tak różowo.

  3. Wiktoria Marwel ★☆☆☆☆

    Nie polecam kompletnie!!! Pracownicy pracujący na kuchni nie przestrzegają regulaminu BHP, chodzą tam bez czepków stąd moja opinia! Włosy we frytkach, ludzie wy pracujecie w gastronomi i powinniście zadbać o to aby takich sytuacij nie było. Szok i tyle, sprawdzajcie co jecie bo naprawdę nie chcielibyście zobaczyć włosów w swoich frytkach...

  1. des d ★☆☆☆☆

    Ostatnim razem od czasu Zamówienia do czasu realizacji musiałam czekać 40 minut bo obsługują zamówienia dla Uber eats przodem. Tym razem dla odmiany pomylone zamówienie. Trzecia sytuacja to brakujące elementy w zamówieniu po które musiałem się specjalnie wracać nadkładając drogę bo okazało się dopiero w domu że brakuje jednego zestawu dla dzieci pomimo że był opłacony kropka i te wszystkie sytuacje w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy

  2. Lordkrowers ★★★★★

    Polecam dobry ramen xd. Chciałbym zaliczyć terminal pozdrawiam z kolegą

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy Geodetów 1, Skorupy, 15-206 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 606 547 639

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements