Zamówiłem na wynos a dostałem na tacce... Połowa frytek została na tacce a zapłaciłem jak za normalne zamówienie. Pracownik częściowo zapakował a resztę musiałem zapakowac sam. Nie polecam tego miejsca i tamtejszej obsługi.
Zdjęcia
Opinie
-
Karol Leśniewski ★★☆☆☆
-
Szymon Nowicz ★★★★☆
Mc jak Mc, miłe że pracownik otwiera drzwi, fajna lokalizacja. Na jedzenie nie narzekam, wiem po co przyszedłem, średnie że wejście do toalety obok stołów od razu
-
Dedee ★☆☆☆☆
Masakryczna ilość soli we frytkach! Zamówione dwa zestawy dużych frytkek które musisz sobie sortować żeby zjeść!!!!
-
Silmerion ★☆☆☆☆
Nie polecam tego McDonald's, podczas jedzenia przychodzą pracownicy i sprzątają (z wierzchu bo pod stołami, na podłodze i kanapach brud), ostatnio jak byłem na śniadaniu to przyszła pracownica i zaczęła pryskać drzwi jakimś detergentem co poczułem zapach owego i to wpłynęło na odczuwane przeze mnie zapachy i doświadczenie.
-
Miłosz ★★★★★
Mimo dużej liczby osób spowodowanej obecnością wycieczki szkolnej, swoje zamówienie dostałem szybko i nie odbiegało ono od standardu restauracji McDonald's. Dobre miejsce na przystanek z posiłkiem na trasie S8. W pobliżu na tym samym zjeździe jest stacja paliw.
-
Adam Zasim ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie miła obsługa i atrakcje fajna atmosfera polecam to miejsce wszystkim gościom zapewniam że dobrze zjecie. Ps. Polecam jalapeno burgera bardzo dobry delikatnie ostry, z oferty śniadaniowej polecam tosta z szynką bardzo dobrze przypieczone i pyszne, a na obiad polecam ciastko jabłkowe, bigmacka, frytki, mcwrapa mój ulubiony to z kurczakiem a dla dzieci polecam happymela z zabawką.
-
Милая Джойс ★★★★★
Bardzo przytulna restauracja. Mogłam napić się pysznej kawy, doładować telefon i ruszyć w interesach. Dziękuję
-
PeRisEk ★☆☆☆☆
Drożyzna nie to co kiedyś, ale jakość jedzenia dramat całą noc wymiotowałem, a zjadłem tylko frytki i cheeseburgera ..
-
Mag 98 9mm Para ★☆☆☆☆
Kolejny 3 raz z rzędu dostawa niekopletna. Obsługa niekompetentna. 2 razy odpuściłem. Teraz leci opinia. Odbijanie piłeczki że Uber to tamto. Pracownicy są niekompetentni powinni dopilnować by zamówienie wyjeżdżało kompletne. A podejrzewam że nie tylko u mnie są braki. Człowiek nie po to zamawia żeby słuchać tekstu w stylu może Pan sobie domówić. Nie polecam bardzo słaba obsługa.
-
Mars M ★★★★☆
Ogólnie wszystko tak jak powinno być, bez rewelacji ale i nie zdarzyło mi się trafić na zimne jedzenie lub kawę. Jest czysto, obsługa miła i pomocna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Mikołaja Kopernika 101, Bema, 15-396 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 604 972 558
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku