Super obsługa zawsze jest miło i śmieszne można porozmawiać z sprzedawcami i zapamiętują stałych klientów co naprawdę jest bardzo fajne serdecznie polecam jeden z najlepszych kebabów w mieście
Zdjęcia
Opinie
-
Kacper Wojtulewicz ★★★★★
-
Filip Skipi ★☆☆☆☆
Na zamówienie przy weekendzie mimo deklarowanych 60 minutach realizacja grubo ponad dwie godziny. Nikt nie odbiera ,nie polecam zamawiać przez pyszne.pl ,dramat. NIE ZAMAWIAĆ
-
Mateusz Brzostek ★☆☆☆☆
Zamówiłem dużego boxa. Przyjechał otwarty, żadnego zabezpieczenia, żadnej folii aluminiowej, dosłownie nic, otwarty i wsadzony do reklamówki, nawet reklamówka nie była zawiązana. Bałem się go jeść bo wiadomo co z nim się działo po drodze? Poza tym zimny i nie smaczny. Nie zamówię nigdy więcej. Nie polecam
-
Magdalena Kostrowska ★☆☆☆☆
Tragedia, kebab bez mięsa, flakowaty. Nie da trzymać się, proponuję wieczorem również przykładach się do tego co się robi. A jak się kończy mięso to może lepiej wczesniej zamknąć a nie oszczędzać i psuć opinię. Jeden z najgorszych kebabów.
-
Krzysztof Lewko ★☆☆☆☆
38 zł za kapsalona, który wyglądał na 20zl. Frytki suche, twarde, widać, że koniec dnia. Pierwszy i ostatni raz. Z Glovo.
-
Łukasz S ★★★★☆
Niestety brak toalety Poza tym dobre jedzenie w dobrej cenie
-
BabyMusic 2003 ★★★★★
średni kebab (który jest naprawdę spory) za 21zł! jak na dzisiejsze ceny naprawdę spoko opcja, smak prawidłowy, dobry sos i mięso, fajnie przypieczona, polecam
-
Urszula Truskolaska ★☆☆☆☆
Colesław do kebaba to słabe połączenie, pierwszy raz jadłam kebaba na słodko, sos, surówka, chciałam zareklamować, ale nikt nie odbiera telefonu. Zero ogórka, pomidora, za to cukierniczka cała poszła.
-
Chmurkaʕ ·ᴥ·ʔ ★★★★★
30cm kebab (mały) za 14zł? Fantastyczna cena :) Kebab świeży tortilla jest chrupiąca i ciepła na zamówienie czeka się niecałe 8 minut :) jednak w lokalu gorąco i trochę mało miejsca obsługa miła i wie co robi. Serdecznie polecam :D
-
Paweł B ★★★★★
Stosunek jakość-cena świetny. Lokal na poziomie miernym, ale za wiele nie można oczekiwać od kebaba. Super King niezależnie od miejsca zawsze ten sam smak, nigdy się nie zawiodłem. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab Super King?
Kebab Super King znajduje się przy Swobodna 54F, 15-751 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab Super King?
Można skontaktować się z Kebab Super King pod numerem +48 731 998 862
Jak można dotrzeć do Kebab Super King?
Do Kebab Super King można dotrzeć, korzystając z poniższego linku