Opinie

  1. lolo 32 ★★★★★

    10/10 pani kasjerka knows the ball jak zapytałem o smocze kule odrazu wiedziała co chodzi

  2. adam adacho ★★★★★

    Galeria spełniła moje oczekiwania, począwszy od parkingu, gdzie jest dużo miejsc parkingowych do dużo sklepików, restauracji, cała galeria bardzo zadbana i czysta, przyjemnie się robi zakupy i spędza czas.

  3. Oliwer ★☆☆☆☆

    dnia 9 czerwca Najgorsze KFC, w jakim byłem. Zakupiłem opcję z dolewką napoju – niestety, nie mogłem z niej skorzystać. Automat był nieaktywny, a sprzedawca stwierdził, że “to nie jego problem”. Kiedy spróbowałem zażartować, usłyszałem z jego strony, żebym się “nie uśmiechał, bo nie ma z czego”. Kultura osobista na poziomie śmietnika. Zamówiłem burgera wegetariańskiego – dostałem mięsnego. Dla osoby niejedzącej mięsa to jest nie tylko obrzydliwe, ale i zwyczajnie brak szacunku do klienta. Najgorsze jednak było to, że w moim posiłku była… ślina. Tak, dobrze czytasz – ślina. Zgłosiłem sprawę do kierownika, ale oczywiście nikt nie poczuwał się do winy. Omijajcie ten lokal szerokim łukiem – zero profesjonalizmu, zero higieny, zero szacunku do klienta.

  1. Jasiek100 ★☆☆☆☆

    Zamówiłem wtorkowy kubełek. Nawet ich "najlepsza" oferta jest do niczego. Nie dość że. W moim kubełku nie było nóżek jak w ofercie tylko spalone udka z odpadającymi kawałkami mięsa to obskuga jak zawsze w tej restauracji zapomniała dodać mi wielkiej dolewki i 2 kawałków kurczaka więc jakbym już wcześniej nauczony nie stał przy ladzie z paragonem i sprawdzał to by mnie tu okradli jak poprzednio. Jakość mięsa jest gorsza niż z chowu klatkowego, żylaste, spalone lub rozpadające się i obrzydliwe. Po zjedzeniu tutaj jedzenia piecze mnie podniebienie i mam nudności. Więcej tego gówna nie zamawiam. Jakość jedzenia w kfc nie jest warta nawet 10zł za ten kubełek który był za 32.99

  2. Katarzyna Dąbrowska ★☆☆☆☆

    Tragedia. Byłam 7 lat temu i nic się nie zmieniło niestety. Do kanapki albo resztki kurczaka trafiają, dziś dostałam samą panierkę. Zbyt drogie puste kanapki.

  3. artur ślagowski ★★★★★

    Wszystko ok, jedzenie ciepłe, szybko i fajne promki

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KFC Białystok Galeria Biała?

KFC Białystok Galeria Biała znajduje się przy Czesława Miłosza 2, Mickiewicza, 15-265 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KFC Białystok Galeria Biała?

Można skontaktować się z KFC Białystok Galeria Biała pod numerem +48 801 464 646

Jak można dotrzeć do KFC Białystok Galeria Biała?

Do KFC Białystok Galeria Biała można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements