Opinie

  1. Klaudia Brasławska ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy dziś jedzenie na które czekaliśmy godzinę, po zwróceniu uwagi obsługa przyniosła jedzenie po 10 min a jedzenie które zostało nam przyniesione było robione na „odwal „ nie polecam serdecznie!

  2. Zofia Mazurczuk ★☆☆☆☆

    dostałam drwala z dwoma dolnymi bułkami, a zamówienie mojej siostry i mojego taty zamiast drwalów z chrzanem dostali z żurawiną. nie polecam

  3. Grzegorz Kalinowski ★☆☆☆☆

    Dno i bagno nie chce tam wracać nawet za darmo. Ludzie płacą zanim dostaną jedzenie i dostają jakieś żarty a jak reklamacja to już nie ma o czym gadać bo zapłacone. Omijać szerokim kątem

  1. Andy ★☆☆☆☆

    Przykro patrzeć...Dziewczyna drapie się pod pachą i po chwili ujłada frytki,dotykając ich bezpośrednio tą samą dłonią..Czy nikt tu nie potrafi nauczyć personelu higieny i zachowań przy i wobec klientów?

  2. Mariusz .Cybulski ★☆☆☆☆

    Jakaś pomyłka, czekam na zamówienie ponad 10min zgłaszam reklamację a personel ma wywalone. Dostaję zimne żarcie. Nie polecam tego miejsca.

  3. Iza Puchalska ★☆☆☆☆

    Frytki miękkie ,a przecież frytka w maku to podstawa zadowolonego klienta...burger miał nie świeży pomidor i kapustę . Nie odwiedzę drugi raz .

  1. Martyna Prusińska ★☆☆☆☆

    Dobre jedzenie, ale tak nie miłej obsługi jeszcze nie spotkałam na drive. Pani przy okienku pracowała ewidentnie za karę:) 7.03 19.30

  2. Marek Gawryś ★★★★★

    Dobre jedzonko Bardzo miła obsługa

  3. Grzegorz Wasilewski ★☆☆☆☆

    Nauczony doświadczeniem poprosiłem sprzedawcę o gorące frytki. Dostałem letnie, tłumaczenie pani: przecież smażymy na bieżąco. Na stanowczą prośbę o wymianę, inny pracownik ze złością cisnął na tacę świeże upieczone, gorące tak, że wysypały się z opakowania. Zamówiona herbata nie była w stanie się zaparzyć, bo woda była za mało gorąca. Niestety wydawanie chłodnych frytek w tych barach to norma. Oprócz tego menu poranne to nieporozumienie.

  1. Tomasz Sosnowski ★★☆☆☆

    Dnia 23.11.2022 zamówiłem na mcdrive 3 drwale. 2klasyczne, jeden podwójny. Po przyjęciu zamówienia okazało się że otrzymałem 3klasyczne (w żadnym nie było dwóch kotletów) rozczarowany tym faktem poszedłem do kasy zgłosić zażalenie. Pani kasjerka/menagerka kazała mi przynieść wszystkie 3 burgery (jeden był już konsumowany przez koleżankę). Po zobaczeniu 3 burgerów klasycznych Pani zabrała jednego z burgerów i dała mi torebkę twierdząc, że daje mi kolejnego drwala (właściwego z dwoma kotletami). Mogłem sprawdzić na miejscu bo wsiadając do auta nie mogłem uwierzyć że poraz kolejny otrzymałem klasycznego drwala. Nie miałem sił iść się tłumaczyć. Rozumiem że pracownicy są zarobieni bo to dzień wejścia drwala do menu, ale miałem taką samą sytuację rok temu w innym maku i poprostu jestem rozczarowany że płace 5zl więcej za kotleta, którego tak ciężko im włożyć do tego burgera.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy aleja Jana Pawła II 94, 15-703 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 602 412 399

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements