Przegląd katalogu
- 317 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 317 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 317 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 132,502 opinii i ocen.
“Polecam, pyszna pizza, kucharz ogarnął nam pizzę w 20min, dzięki temu zdążyliśmy na pociąg powrotny do Siedlec. Pizza bardzo smaczna, ciasto puszyste, składniki świeże. Mega pozytywne zaskoczenie. Polecam”
“Byłam tu drugi raz. Bar się powiększa i dobrze. Jedzenie dobre. Mam małe zastrzeżone do pomidorowej - proszę dawać mniej cukru. Wyjdzie taniej, smaczniej i zdrowiej. Ale i tak była dobra. Chłodnik rewelacja. Pokonała nas poledwiczka w sosie kurkowym :) będziemy mieli jeszcze kolację. Faworki z ryby usmażone w punkt. Trzymajcie tak dalej.”
“Za to miejsce. Władze miasta powinny. Przyznać. Nagrodę. W ramach rozwoju. Turystyki. Jedzenie przepyszne. , Bar nietuzinkowy. Ceny przestępne. Jednak trzeba uważać bardzo prosto. Popełnić grzech główny, obżarstwo”
“Mega fajne miejsce, barman z brodą mega spoko gość”
“Super jedzenie. Jak na bar mleczny, bardzo dobrze doprawione. Polecam!”
“Pyszne śniadanie i duża porcja nocleg w super cenie a do tego jest czysto w pokojach na pewno tam wrócę”
“Kurczak w pięciu smakach, bardzo dobry, lepszy niż w Zambrowie, szybko zrobili, miła blondynka za lada,”
“Gdy tylko mam ochotę na jedzenie na wynos to idę do BiBi! Smak potraw jest jak nie z tego świata. Można najeść się do syta za jedynie 25zł! Porcję są duże, idealne na obiad z rodziną. Bardzo miła Pani przyjmująca zamówienia. Nie trzeba czekać zbyt długo na jedzenie, czyli wystarczy 15-20 minut i wasze jedzenie jest gotowe. Atmosfera w lokalu jest świetna. Dla osób jedzących samotnie, jest to bomba! Telewizor z różnymi programami pomaga na nudę przy jedzeniu. Polecam 5★!”
“Kiedyś, gdy będę już za stary by korzystać z restauracji, zasiądę przy kominku, zapalę fajkę i opowiem wnukom o tych ludziach z baru Anastazja . To Lśniące Diamenty wśród wszystkich barów. Dziękuję i pozdrawiam - Jan Kozak ---- POLECAM”
“Jestem stałym klientem Express Baru praktycznie od początku powstania lokalu, czyli już ładnych parę lat. Bywam tu w porach śniadaniowych i obiadowych, od poniedziałku do piątku, 12 miesięcy w roku. Podkreślam ten fakt po to aby zgasić negatywne i wyssane z palca komentarze niektórych malkontentów oraz dodać wiarygodności mojej ocenie. Moim zdaniem jest to NAJLEPSZY bar szybkiej obsługi z daniami kuchni domowej w Białymstoku. Jakość oferowanego jedzenia idealnie współgra z ceną, kulturą podania i czystością. Dania są bardzo smaczne, ciepłe i urozmaicone. Do tego przemiła, elastyczna i zawsze pomocna obsługa. Ani razu nie zawiodłem się na ofercie tego lokalu. Odkąd interes przejął nowy właściciel, jest jeszcze bardziej na plus. Stanowczo polecam!”
“Pyszny hot-dog, przyjazna obsługa, przystępne ceny. Dość przytulnie.”
“FENOMENALNIE!!!! razem z moją rodzinku zatrzymaliśmy się w tym enigmatycznym przybytku. zaintrygowała nas brama wjazdowa i kusząca nazwa- nasze spostrzeżenia okazały się słuszne. OBSŁUGA wybitnie uprzejma profesjonalna pomocna dowcipna oraz komunikatywna PIWCIO- pyszotka pychotka do wyboru do koloru. piwo jasne z soczkiem delicje, a piwo ciemne dla mojego mężusia nawet zachwyciłoby konesera BUŁECZKI- świeżo wypiekane, jedliśmy jeszcze ciepłe, lepszych nie zjecie na całym przesmyku suwalskim- z pewnością warte swojej ceny niestety jeden minus bar ten nie oferuje płatności kartą ale taki mamy tutaj klimat”
“Jedno z lepszych miejsc jakie jadlem pod względem ceny do jakości, napchać się za 30zl można jak autobus do Lichenia. Bardzo dobre, panie za ladą bardzo miłe, i jest mega tanio.”
“Barmani uśmiechnięci, chętni do pracy i rozmowy z klientem! W każdego drina wkładają serce, przez co wychodzą piękne i pyszne ☺️ Atmosfera, jaką tworzy drink bar na weselu jest niepowtarzalna - każdy gość obsłużony z indywidualnym podejściem ma szansę na przeżycie indywidualnej przygody po świecie alkoholowej (lub bezalkoholowej) magii ✨Polecam! ♥️”
“Zależy kto co lubi. Klimat PRL i piwko z kija po 3.50 zł do tego chipsy przekonują mnie żeby isc tam raz na kilka tyg z kumplami na bilard.”
“Informujemy , że z dniem 1.09.2024 po 30 letnim okresie istnienia zakończyliśmy działalność, dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile.”
“Schabowy bardzo smaczny robiony na bieżąco porcja spora najedzony do syta. Polecam”
“Fajne miejsce. Wyskakuje z zza krzaków , bo nikt się nie spodziewa bufetu w takim miejscu. Jadłem tylko szarlotkę, była spoko. Są leżaki. Można się rozpuścić w wakacjach.”
“Bardzo smaczna i dobrze przygotowana ryba Pierożki z jagodami - doskonałe. Flaki - również. Myślę, że reszta dań równie dobra”
“Rewelacja!! Znalazłam to miejsce „przypadkiem” i obecnie bywam regularnie. Wcześniej gościłam w innych restauracjach, ale zawsze miałam poczucie, że jadam może i bardzo smacznie, ale niezdrowo. Tu - w Barze Lustro - jest zarówno pysznie, jak i jakościowo. Jedzenie DOSŁOWNIE jak u Mamy! Do tego sama obsługa na poziomie pro. Bardzo doceniam bycie w ten sposób zaopiekowaną i mile widzianą. Polecam!”
“Świetne miejsce! Jedzenie przepyszne, pełne smaku i aromatu. Jadłam paneer pakora i butter chicken – oba dania rewelacyjne! Do tego bardzo przyjemny klimat, miła obsługa i cudowny zapach przypraw unoszący się w lokalu. Na pewno wrócę!”
“W końcu skusiłam się, oby złożyć zamówienie z dowozem w barze Piotruś. Mega pozytywnie zaskoczyłam się smakiem dań. Pulpety z indyka w sosie, dwie surówki i mielony z ziemniaczkami baaardzo na plus. Każda z pozycji dobrze doprawiona, smaczna, potraktowana jak należy. Dostawa też szybka i bezproblemowa. Jedyny minus to wartość zamówienia bodajże od 60pln gdzie mój obiad kosztował 30, więc musiałam dobrać drugi. No cóż, nie daję za to ujemnej gwiazdki bo większość gastro na dowóz tak robi (szkoda) a ja tym samym mam więcej pozycji do testowania i nie zawiodłam się jeśli chodzi o obie. Polecanko,zamówię ponownie :)”
“Jedzenie bardzo dobre, tradycyjne, w dobrych cenach. Dużo lepsze niż w okolicznych restauracjach aspirujących do lokali ekskluzywnych. Bar Ratuszowy ma swój niepowtarzalny klimat z lat 80-tych, autentyczny, a nie stylizowany, jak to się niekiedy zdarza. Polecam!”
“Przepyszne jedzonko, duże porcje za niewielkie ceny. Super obsługa - Panie które prowadzą ten bar są bardzo sympatyczne. Lokal jest malutki, więc najlepiej zamówić jedzenie na wynos. Najlepsze miejsce na mapie Augustowa żeby zjeść domowy obiadek. Polecam serdecznie.”
“Klimat ok, tylko w trakcie koncertu dwóch sprzedających przy barze to za mało.”
“Byłem przejazdem na wyjeździe służbowym.Fajny klimat. W środku ładnie i czysto, sporo miejsc ale ruch też duży. Mimo to kolejka przebiega dosyć sprawnie. Duży wybór dań i dodatków. Plus za możliwość zamówienia połowy porcji. Jedzenie smaczne mimo że z podgrzewaczy. Polecam , na pewno jeszcze przyjadę.”
“Polecam dla Was z całego serca, z całej duszy mojej. Można zjeść godnie, rzetelnie, uczciwie, sprawiedliwe i tak dalej. Ceny ni po wariacku, porcje ni po bandycku. Wszystkiego można zjeść i zupkę i nie zupkę i kotlety mielone, kotlety z grzybami, kotlety bite - schabowe inaczej, ziemniaczki można kupić, babkę ziemniaczaną, różne napoje bezalkoholowe można kupić, co chcesz można w barze Zodiaku kupić (nie ma kawy z ekspresu - szkoda). Krzysztof się nie mylił - bar akuratny to jest. "Z całego serca polecam jego". Dopóki Wy psznie tuszycie, pamięć o naszych bohaterach związanych ze Szkolną nie zginie. Gotujta dalej choooleeraa jasna! [*] P.S. A dajta sPOkój z tym Hobokus POkus, lepiej zjeść w jednym z licznych barów PSSu, aniżeli w tym przybytku delikatnie… ogułem nie będę przeklinał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)”
“Świetne miejsce, uwielbiam przychodzić tu ze znajomymi, bardzo miła obsługa, zawsze wyczarują pyszne koktajle. Polecam serdecznie :)”
“Jedzenie bardzo dobre. W kazdym pomieszczeniu jest klimatyzacja. Stolik po kazdym kliencie jest myty. Toaleta czysta. Nikt nie robi problemu, jak przychodze z malym Psem. Dla mnie rewelka i szczerze polecam ❤”
“Korzystaliśmy z usług cateringowych, jesteśmy zachwyceni - przystepna cena, i bardzo, bardzo pyszne jedzenie, wychwalane przez wszystkich gości weselnych. Dla cateringu nie było rzeczy niemożliwych, doskonale poradzili sobie w trudnych sytuacjach. Obsluga przemiła i pomocna. Polecam każdemu niezdecydowanemu, catering wygrywa o glowę z innymi firmami z okolicy, także tymi z Białegostoku :)”