Przegląd katalogu
- 234 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 234 wyników
Przeglądaj siłownia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 234 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 115,669 opinii i ocen.
“Klub idealny nie da się wymarzyć lepszych zajęć sportowych polonez przy nich to patałachy”
“Bardzo przyjemny hotel, położony w cichym spokojnym miejscu. Pokój dwuosobowy był wyjątkowo przestronny i jasny. Bardzo smakowało nam śniadanie w tym hotelu. Obsługa hotelu była bardzo życzliwa. Uzyskalam pomoc przy odesłaniu zapomnianej przeze mnie kosmetyczki. Dzięki Panu Adrianowi odzyskałam ją szybko i sprawnie z powrotem.”
“Jako tata sedmiolatki bardzo polecam Stację Grawitację. To świetne miejsce, w którym dziecko może się wyszaleć w bezpieczny sposób. Dużo atrakcji, czysto, kolorowo i przyjazna obsługa. Córka zawsze wychodzi stamtąd zachwycone. Idealne miejsce na aktywne spędzanie czasu!”
“Córka uczęszcza na zajęcia Aerial Dance i jest bardzo zadowolona. Na zajęciach zawsze panuje fajna atmosfera. Personel bardzo miły, instruktorki znają się na rzeczy. Polecam.”
“Świetne miejsce dla osób, które szukają nie tylko treningu, ale też regeneracji i równowagi. Nowoczesny sprzęt, czyste wnętrza, spokojna atmosfera i profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy trening jest przyjemnością. Strefa wellness (basen, sauna, jacuzzi) to duży atut. Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie, jeśli chodzi o holistyczne podejście do zdrowia i formy.”
“O wiele lepsza od sieciówek - mała, kameralna i przyjazna zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących!”
“BARDZO dobry kontakt. Szybkie odpowiedzi na maile i w pełni profesjonalne podejście do kupującego. Szybka wysyłka. Sprzęt zgodny z opisem. Po pierwszych kilku intensywnych treningach spisuje się tak jak powinien. Tak więc z czystym sumieniem polecam w 100%”
“Naprawdę należy się solidne pięć gwiazdek! Zaczynając od lokalizacji, blisko dworca głównego i praktycznie wszędzie blisko. Przesympatyczna obsługa na recepcji spelniła moją prośbę i przygotowała niespodziankę urodzinową dla mojego męża. Po otworzeniu pokoju czekał na niego przepyszny tort czekoladowy z życzeniami. Dziękujemy Pani Nikoli. Wieczór natomiast spędziliśmy w barze gdzie obsługiwał nas bardzo miły i profesjonalny pan Michał. Dziękujemy za super serwis. Pokój czysty, nieziemsko wygodne duże łóżko i dobre wyposażenie.”
“Chciałbym wyróżnić Evelinę pracującą w recepcji hotelu za jej wyjątkowy profesjonalizm i serdeczne podejście do gości. Od pierwszej chwili widać, że doskonale zna swoją pracę, jest uprzejma, komunikatywna i pomocna. Odnośnie hotelu to bardzo czyste pokoje i urozmaicone śniadania. Generalnie obsługa na najwyższym poziomie i bardzo polecam”
“Hotel z pozoru na uboczu ale lokalizacja sprawia ze wszędzie blisko czy samochodem czy komunikacją miejską. Bardzo miła i pomocna obsługa co jest wazne w tego typu i tej klasie obiektach. Sam Hotel nie jest moze super nowoczesny i wymagałoby juz troche odświeżyć pewne rzeczy ale jest schludnie czysto i na poziomie. Pokoje duże a łóżka wygodne... jedynie umiejscowienie szafy w łazience tak troche nietypowe bylo i włączniki świateł do poprawy... klimatyzacja sie resetowała przy wyjściu jedyny mankament. Śniadania bardzo dobre i spory wybór. Miło tez spędzić czas na basenie... A I przepiękna okolica :) ale to juz samemu ocenić. Polecam bo Hotel warty swojej ceny ktora gwarantuje odpoczynek zarowno płaczącego jak I portfela.l”
“Ja, Alicja Siegieda, przepraszam Małgorzatę Kot - Dyrektor Hotelu Boss za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz renomy poprzez moje nieprawdziwe wypowiedzi zawarte we wpisie na portalu LinkedIn w dniu 29 października 2025 roku, na platformie Google.com w opiniach na temat Hotelu Boss w dniu 12 grudnia 2025 roku, a także w opiniach na portalu "GoWork.pl" na temat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss sp. z o.o., w dniu 11 grudnia 2025 roku. Alicja Siegieda Ja, Alicja Siegieda, przepraszam Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp.z o.o. za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz renomy poprzez moje nieprawdziwe wypowiedzi zawarte we wpisie na portalu LinkedIn w dniu 29 października 2025 roku, na platformie Google.com w opiniach na temat Hotelu Boss w dniu 12 grudnia 2025 roku, a także w opiniach na portalu "GoWork.pl" na temat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss sp. z o.o., w dniu 11 grudnia 2025 roku. Alicja Siegieda”
“Apartament bardzo przestronny. Metraż pomaga nie męczyć się jak w typowym hotelowym pokoju. Łazienka bardzo duża i cicha. Osobno sypialnia i salon z kanapą i TV. Odpowiedni, żeby popracować przy biurku. Mimo bliskości trasy nie było słychać żadnego hałasu. Zasłony bardzo skutecznie zaciemniające mimo wielkich okien. Wszystko złożyło się na to, że nasz pobyt był bardzo komfortowy. Super restauracja, śniadania dla wybrednych. Bardzo duży wybór i pyszna kawa. Recepcja pomocna. Wysiadło ogrzewanie to przynieśli nam swój przenośny grzejnik z recepcji do czasu przyjazdu konserwatora. Polecamy na dłuższe wyjazdy służbowe i prywatne.”
“Ze względu na to ,że po przeczytaniu opinii zastanawiałam się jak będzie, to myślę, że warto się teraz podzielić opinią jak było. Odwiedziliśmy z mężem Warszawę służbowo, załatwiając zupełnie różne sprawy w różnych godzinach. Wybraliśmy hotel ze względu na położenie oraz cenę i mamy bardzo pozytywne doświadczenia. Po pierwsze nie było problemu z wydaniem dwóch kart do pokoju oraz odbiorem pokoju przez jedna z osób (niekoniecznie tą rezerwującą), pokój trafił nam się na 1szym piętrze. Fajnie wyposażony, duży plus za wannę, która w hotelach jest coraz rzadziej. Pokój duży, cichy, z biurkiem, woda , szklanki kieliszki do wina, lodóweczka, a nawet talerze. Super fajna - dobrej wielkości wanna, wygodne łóżka, wygodna poduszka, czysto, pojemna szafa, z tego co widziałam to chyba nawet była deska do prasowania- na wyjazdy służbowe może to być ważne. Dużo ręczników, plus za mydło do rąk z całkiem dobrym naturalnym składem ( ja jestem uczuleniowcem także doceniam). Baaardzo duży plus za dodatkowe zamknięcie na łańcuch od wewnątrz. Tutaj naprawdę bardzo duży plus, no i to że do hotelu nie da się tak po prostu wejść- trzeba się odbić kartą. Także w przyjemnym lobby są jedynie goście hotelowi. Za to również duży plus. Nie sprawdzałam nawet czy tv działa, bo osobiście nie oglądam tv, a tym bardziej na wyjazdach. Hotel poza bardzo dobrym położeniem w centrum gdzie wszędzie jest blisko, to też jest na tyle na uboczu ze taksówka podjedzie bez problemu. Dodatkowo, mega blisko od 7 rano otwarty jest Vincent wiec na kawke i coś słodkiego można wyskoczyć zanim zacznie się dzień na dobre. Z minusów, choć uważam że są w zasadzie naturalne- jak ludzie trzaskają swoimi drzwiami na korytarzu to słychać. Jak ktoś na wyższych piętrach chodzi na piętach, to jasna sprawa- też słychać. Jedno pytanie najważniejsze- Czy wróciłabym do tego hotelu? Odpowiedź- Bez dwóch zdań wrócę, myślę, że nawet nie raz, nie dwa.”
“Nie spodziewałem się, że znajdę na mapie Warszawy tak wspaniałe miejsce. Klub jest wyposażony w najwyższej klasy sprzęt, jest mnóstwo miejsca do treningu funkcjonalnego oraz siłowego. Nawet się przemogłem i pierwszy raz w życiu poszedłem na zajęcia grupowe i nie żałuję, było fantastycznie! Polecam każdemu☺️”
“Wspaniałe miejsce! Za zajęciach panuje przemiła, pozytywna atmosfera dzięki świetnym instruktorkom. Zero presji, pełen luz. Jeśli ktoś odstaje nieco poziomem od większości grupy (wciąż ćwiczy podstawy lub ma je już lepiej opanowane niż grupa) to instruktorki zawsze proponują wtedy tym osobom figury nieco łatwiejsze lub stanowiące większe wyzwanie, w zależności od potrzeb. Każda z nich, w miarę możliwości, stara się podejść indywidualnie do każdej z uczestniczek. W środku jest zawsze czysto i schludnie. Dodatkowym plusem jest też bogata oferta zajęć. Serdecznie polecam! :)”
“Uczęszczamy na zajęcia Aqua Baby od 4 lat, nieprzerwalnie, odkąd córka skończyła 3 miesiące, co tydzień, bez przerwy. Dlaczego? Bo to najlepsze miejsce dla malucha, rewelacyjne warunki, kameralny basen gdzie dziecko się nie rozprasza, cieplutka woda, tylko my - grupa i instruktor/ka, najlepsi na świecie. P. Basia ma niesamowite podejście do dzieci, dzięki niej córka pływa jakby to był jej żywioł. Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking, miła obsługa, ręczniki i szatnia przystosowana dla najmłodszych. Wyróżnia ich to, że karnet można realizować w dowolnym momencie, nie trzeba trzymać się harmonogramu. Już nie możemy doczekać się wznowienia zajęć :) Pozdrawiamy :)”
“Klub Stellar pozytywnie mnie zaskoczył już rok temu gdy zacząłem do niego uczęszczać Miła profesjonalna obsługa, szybko reagująca na prośby klientów. Klub ciągle się zmienia na plus Niedawno wyremontowano saunę i teraz seanse są jeszcze przyjemniejsze Szatnie obszerne i wygodne Nowa sala spinning z nowoczesnymi rowerkami :) z najwyższej półki i profesjonalne zajęcia, na których zawsze jest komplet więc warto wcześniej rezerwować :) 5*”
“Drodzy Państwo, chcieliśmy przesłać podziękowania dla Biura BFC. Obsługa bardzo profesjonalne. Pani Ola pomogła nam dobrać idealny wyjazd pod naszą rodzinę. Wyjazd uznajemy za bardzo udany i do zobaczenia w następnym sezonie.”
“Niewielki, a jednak bardzo fajny plac zabaw. Są huśtawki, jest jabadabado. Jest duża, zadaszona piaskownica. Mamy też kilka konstrukcji do wspinania i 3 zjeżdżalnie. Dorosli mogą usiąść na 4 ławkach. Plac zabaw jest ogrodzony i zadbany.”
“Apartament bardzo fajny w bardzo dobrej cenie. Doskonała lokalizacja. Bardzo miła obsługa. Polecam Asia”
“Bardzo ładne miejsce. Pokoje eleganckie i czyste, obsługa miła i uczynna. Wszystkie potrzebne informacje przekazane od razu pomimo późnej pory. Łazienka wprawdzie na korytarzu ale osobno jest toaleta i osobno łazienka, rano nie ma problemu kto ma korzystać z czego.”
“Pani Svetlana z recepcji to niezwykle miła i profesjonalna osoba. Wita gości z uśmiechem i serdecznością, tworząc przyjazną atmosferę od pierwszej chwili. Jest bardzo pomocna, życzliwa i zawsze gotowa udzielić informacji. Dzięki jej uprzejmości i pozytywnemu nastawieniu każdy czuje się mile widziany.”
“Świetna fryzjerka Wiktoria, dziękuję! Mam dość długie włosy, więc nie wahałam się jej powierzyć i ani trochę tego nie żałowałam. . Jeztem szalenie szczęśliwą!! ❤️ Polecam, wszyscy pracownicy są bardzo mili !”
“Kameralne studio z przesympatycznymi instruktorkami, które są bardzo pomocne i indywidualnie podchodzą do każdej kursantki. Chodzę na zajęcia już 3 miesiąc i za każdym razem jest taka sama przemiła atmosfera. Z przyjemnością przychodzę na kolejne zajęcia, a progres w swoich umiejętnościach widzę po każdej spędzonej tam godzinie. Bardzo polecam!”
“Bardzo przyjemny hotel. Czysto, ciepło, pokój zgodny z opisem. Wyposażony w czajnik i suszarkę do włosów. Bardzo dobre i urozmaicone śniadania. Świetna lokalizacja: przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się obok hotelu. Na starówkę można dojść w ok. 20 minut, do dworca Warszawa Gdańska w ok. 10 minut. Gorąco polecam!”
“Przejście na aerostretching było najlepszą decyzją. Bałam się, że będzie to trudne, ale o dziwo moje ciało chętnie przyjęło to obciążenie. I wydawało mi się to łatwiejsze niż zwykłe rozciąganie. Ogólnie zdecydowanie mogę polecić i na pewno jeszcze tu wrócę”
“Opinia na podstawie 3 wizyt ( jedna w tyg przed południem, 2 w sobotę przed południem ) Obiekt na wysokim poziomie, tak tez oceniony. Zacznę od plusów bo jest ich zdecydowanie wiecej. 1. Czystość na wysokim poziomie 2. Duża ilość saun, fińska, zapachowa, na podczerwień, 2 parowe, tężnia solankowa, jacuzzi z wodą wodorową. Wszystkie pomieszczenia przestronne i wykończone w dobrym guście 3. Bardzo wysoka kultura saunowania, nie zauważyłem niepoprawnego zachowania, a jeżeli się zdaży obsługa dyskretnie zwraca uwagę. 4. Pomimo sporego ruchu, obiekt jest na tyle duży, że nie odczuwa się tego Minusy 1. potrafi się "przykorkować " recepcja 2. dla mnie minusem jest zakaz wnoszenia własnych napojów. Lubie po seansie napic sie wody gazowanej, co powoduje konieczność wycieczki do szatni do swojej szafki 3. mały płatny parking. Poza nim zaparkowanie graniczy z cudem ( obok kozmin, a jak wiadomo jego studenci nie poruszają sie komunikacja miejska ) 4. mały basenik do schładzania. Jak dla mnie za mało zimna woda Generalnie obiekt godny polecenia. Nie wiem jak wyglada sytuacja wieczorami/popołudniami, możliwe ze jest "tłoczno" Cena adekwatna do standardu, czy drogo, raczej nie. Jak mówili politycy " tanio to juz było " Pozdrawiam, Szymon”
“Rodzinna atmosfera w bardzo dobrej cenie. Czysto i przyjemnie. Właściciele dbają o spokój j bezpieczeństwo gosci.”
“Hotel Złote Dęby w Warszawie to miejsce, które mogę polecić z całego serca. Organizacja naszego przyjęcia z okazji chrzcin była na najwyższym poziomie. Pan Piotr okazał się niezwykle sympatyczny, pomocny i elastyczny – doradził nam we wszystkim i zadbał o każdy szczegół. Szczególnie doceniamy możliwość wcześniejszego przygotowania dekoracji, co pozwoliło nam w pełni spersonalizować salę. Sam dzień przyjęcia przeszedł nasze oczekiwania – obsługa była profesjonalna, jedzenie pyszne, a klimat wyjątkowy. Dużym zaskoczeniem był kącik dla dzieci, o który nawet nie musieliśmy prosić – goście z dziećmi byli zachwyceni. Po zakończeniu przyjęcia nasze rzeczy były starannie przygotowane do zabrania, co było przemiłym akcentem. Dodatkowo duży parking i możliwość noclegu dla gości to ogromne udogodnienia, które sprawiły, że całość była jeszcze bardziej komfortowa. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie – dziękujemy za piękne wspomnienia.”
“Z czystym sumieniem polecam Hotel Duka. Miejsce jest położone w świetnej lokalizacji, obsługa uprzejma i pomocna, a pokoje dla gości zadbane i czyste. Zatrzymałem się już tutaj nie raz i za każdym razem jestem zadowolony z pobytu.”