Przegląd katalogu
- 218 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 218 wyników
Przeglądaj baseny do pływania w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 218 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 94,462 opinii i ocen.
“Dzięki lekcjom z Bartkiem nie boję się teraz basenów o różnej głębokości. Wszystko bez pośpiechu, bez przymusu, z uwzględnieniem poziomu zaawansowania (w moim przypadku od totalnego zera) i w przyjaznej atmosferze. Dziękuję za godziny walki z moim strachem przed utonięciem :)”
“Mój syn zaczął się uczyć pływać pod okiem pana Roberta w wieku 4 lat, a nigdy wcześniej nie chodził na basem. Byłem pod ogromnym wrażeniem tempa, w jakim robił postępy. Po ledwie pięciu zajęciach w brodziku i małym basenie syn był już gotowy do przejścia na basen 25m by tam kontynuować lekcje. Szczerze polecam pana Roberta tym wszystkim rodzicom, którzy mają małe dzieci i chcieliby, aby ich pociechy przełamały lęk przed wodą i nauczyły się pływać. Pan Robert naprawdę wie jak tego dokonać!”
“Pan Karol jest świetnym instruktorem, moje dzieci uwielbiają z nim zajęcia, a ja widzę szybki postęp. Ma świetne podejście do dzieci, bardzo pomocne uwagi w doskonaleniu pływania dorosłych”
“Bardzo polecam lekcje indywidualne z Olą Wereszczyńską - ma świetnie podejście do 3-latka, który uwielbia przychodzić na zajęcia i robi duże postępy :) Lekcje doskonalenia pływania dla dorosłych też są bardzo fajnie prowadzone - bez presji, cierpliwie i zawsze z uśmiechem :)”
“Był to pierwszy w życiu obóz mojej ośmiolatki. Wróciła zachwycona, z hasłem, że za rok też chce jechać. Bardzo podobały jej się zajęcia sportowe, pływanie na kajakach, żaglówkach, próba plywania na supie. Także zabawy przy brzegu jeziora byly dla niej atrakcją (poza samym pływaniem, przede wszystkim kręta jeżdżalnia do jeziora i trampolina wodna). Wyżywienie było odpowiednie, choć po licznych aktywnościach fizycznych bywała naprawdę głodna i trochę skarżyla sie na małe porcje obiadowe ;) Kadra obozu zapewniła mojemu dziecku opiekę i różnorodne rozrywki, nie tylko nadwodne, także bardzo dziękuję. Będziemy odzywać sie za rok :)”
“Z czystym sumieniem polecam lekcje pływania z Norbertem! Swim It to szkoła, w której pasja do pływania spotyka się z profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Norbert to świetny trener, który potrafi przekazywać wiedzę, a jednocześnie stworzyć miłą i bezstresową atmosferę. Dzięki jego wskazówkom poprawiłem swoją technikę i teraz pływam z dużo większą przyjemnością. Mój kraul w końcu wygląda tak jak powinien, a dodatkowo nauczyłem się pływać innymi stylami. :) To świetnie miejsce zarówno do nauki pływania od podstaw, jak i poprawy techniki i doskonalenia pływania.”
“Gdy córka zaczynała miała 3 lata, bała się zanurzyć głowę i gdy tylko ktoś ją ochlapał wołała ręcznik :) Na pierwszych zajęciach musiałam z nią wejść do wody bo sama się bała i płakała. Teraz nie może doczekać się kolejnych zajęć basenowych. A nurkowanie i skoki do wody sprawiają jej frajdę, jest już w stanie przepłynąć kilka metrów bez żadnej pomocy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jej odmianą w podejściu do wody i szybkimi postępami w nauce pływania. Szczerze polecam!”
“Jestem bardzo zadowolona z lekcji pływania w PrzeSWIM ! Instruktorzy są niezwykle profesjonalni i potrafią przekazać tajniki pływania zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym podopiecznym. Dzięki miłej atmosferze panującej na zajęciach i ogromnej motywacji ze strony trenerów lekcję pływania w PrzeSWIM to czysta przyjemność.”
“Bardzo polecam szkołę, a w szczególności trenerkę Dominikę! Przemiła osoba, pomogła mi przełamać lęk przed pływaniem, który mi towarzyszył od lat i w krótkim czasie osiągnąć fajne efekty. Uczestniczyłam w zajęciach indywidualnych i jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu trenerki, z chęcią będę kontynuować naukę”
“To pierwszy semestr z Wami Nauka pływania to super zabawa dla mojego wnuka. Początkowo myślałam że Namyslowska to niezbyt dobry pomył jednak jestem bardzo zadowolona z tego miejsca (ciepło luźno) no i zajęcia z mądrym wrażliwym na potrzeby dzieciaków trenerem Polecam”
“Moje dzieci pływają z Maćkiem na Delfinie na Kasprzaka i bardzo go lubią. Mówią „ z Panem Maćkiem pływanie trwa jak 5min” :)”
“Fajny basen znajdujący się przy szkole, bardzo kameralnie. Syn pływa już ze SmileSwim trzeci rok, Pani Wiktoria instruktorka bardzo miła i sympatyczna. Polecam.”
“Świetny trener pływania, bardzo dużo się nauczyłam i przestałam bać się wody. Serdecznie polecam”
“Dzięki cierpliwym i indywidualnym podejściu, mocno zaangażowanym i fachowym trenerom oraz wspaniałej atmosferze dziewczynki oswoiły się z wodą i polubiły pływanie. Polecam tą szkołę każdemu kto chciałby i boi się, niezależnie od wieku. Naprawdę warto.”
“Ja sama chodzę tam. Ostatnio na mikołajki mieliśmy dużo zabawy trener Michał jest super papapa”
“Z Hasten mam same pozytywne doświadczenia. Zajęcia dla dorosłych z Hasten to dla mnie nie tylko fachowe prowadzone szkolenie, ale przede wszystkim aktywnie spędzony czas w przyjaznej atmosferze. Dzięki łatwemu systemowi zapisów i dużej dostępności grup można wybrać lokalizację, poziom i trenera. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, od początkowej nauki pływania przełamywania swoich leków i barier po doskonalenie techniki. Zdecydowanie polecam zajęcia z trenerem Maciejem Dukielskim za jego cierpliwość, spokój, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Ale na pewno każdy znajdzie grupę i poziom odpowiedni dla swoich umiejętności.”
“Krótko i na temat - mogłabym po prostu wystawić Panu Grzegorzowi laurkę, ale sama trafiłam tu z konkretnego powodu. Mianowicie szukając instruktora, potrafiącego DOBRZE nauczyć pływania osobę dorosłą, która straciła kondycję i ma niewłaściwe nawyki pływackie. Mniemam więc, że odwiedzający tę stronę, są tutaj po to, by znaleźć profesjonalistę i upewnić się czy warto jest wybrać konkretnie tę osobę i właśnie jej powierzyć naukę. No to dobrze trafiliście. Mówię wam to ja - wymagająca i zadowolona uczennica :)”
“Polecam Aqua. Dzięki zajęciom w których uczestniczę regularnie, moja sylwetka jest szczupła.”
“Moje dzieci uczęszczają do grupy H4 do p. Huberta na ul. Gubinowską. Jest to trener b. zaangażowany w trening, wesoły, mający dobry kontakt z dziećmi. Dzieci robią postępy i chętnie chodzą na zajęcia. Basen ma 25 m i nie jest duży. W zimie jest ciepło. Serdecznie polecam.”
“Super trener, bardzo dobre podejście do dzieci. Kiedy trzeba to i do wody z nimi wejdzie. Dobiera ćwiczenia do umiejętności/poziomu małego pływaka. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jest cały czas skupiony na swoich podopiecznych. Takich ludzi to ze świecą szukać. Bardzo dziękujemy za każdy trening. Dziecko wraca szczęśliwe do domu, dumne z siebie i swoich postępów.”
“Wspaniała, przyjazna szkoła pływania. Dzięki małym grupom możliwe jest indywidualne podejście, dzieci uczą się w swoim tempie. Instruktorzy są sympatyczni, z uśmiechem witają dzieci i wiedzą jak zachęcić je do wysiłku. Zawsze życzliwy kontakt z organizatorami i elastyczność przy potrzebie wprowadzenia zmiany. Od wielu lat uczą się tu pływać kolejne osoby w naszej rodzinie i wszyscy nie tylko wychodzą z lepszymi umiejętnościami, ale też pasją do pływania. Polecam bardzo!”
“Przyznam, że do tej pory nie znależliśmy instruktora pływania z takim podejściem do dzieci co Michał. Słucha potrzeb dziecka i doskonle dopasowywuje zajęcia. Nigdy nie widzialam u mojego syna na tak szybkich postępów w pływaniu jak to się dzieje u Michała na zajęciach. Ja polecam każdemu chociaż spróbować zajęć u Michała a jestem pewna, że nie będziecie szukać innego instruktora.”
“Szanowni Państwo, jeśli chcecie aby wasze dziecko nabyło umiejętności pływania na wysokim poziomie a przy okazji spędziło czas w miłej i profesjonalnej atmosferze. Polecam szkołę pływania Smile -Swim. My jesteśmy uczestnikami już od kilku lat i mamy nadzieję kontynuować współpracę. zadowolony rodzic - Monika”
“Półkolonie w ocenie dziecka były zorganizowane na 5. Dzieci miały zorganizowany czas od momentu wejścia do sali do ostatniej minuty dnia. Różnorodne zajęcia sportowe pozwalały dzieciom spróbować czegoś nowego co być może stanie się ich nową pasją.”
“Trener Filip z Techniki Pływania ma świetne podejście do dzieci małych i dużych dzięki czemu córka nawet jak była dużo młodsza (5 lat) nigdy nie bała się wody. Aktualnie jako dużo większe dziecko nadal czerpie dużo przyjemności z zajęć pływania, doskonali style pływackie i robi duże postępy.”
“Synek 6latek robi bardzo duży progres po przejściu pod skrzydła nowej Pani instruktor na tym basenie. Bardzo nam się podoba. Przy okazji treningu synka sam robię kilka długości basenu. Polecam.”
“Wybór szkoły pływania Smile Swim przypadkowy i trafiony w dziesiątkę. Zajęcia w małych grupach, świetni instruktorzy, zajęcia intensywne, ciekawe i nie ma nudy. Fantastyczna organizacja i program poza zajęciowy i w zimie i latem. Serdecznie polecam”
“polecam zajęcia z Palestrą. nareszcie ktoś zaczął od podstaw i zaczęłam PŁYWAĆ kraulem, a nie tylko się topić. bardzo fajna formuła zajęć. dodatkowym plusem jest aplikacja, gdzie można odwoływać/przekładać zajęcia bez problemu, w dowolnym momencie. polecam każdemu, w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. ja pływam profesorską żabką od dziecka, a teraz będę też pływać kraulem - mój kręgosłup jest mi wdzięczny ;)”
“Serdecznie polecam szkołę, instruktorzy zaangażowani i mający świetny kontakt z dziećmi. Nauka pływania na każdym poziomie. Indywidualne podejście i szybkie efekty.”
“Smile Swim jest super - atmosfera zaczyna się już przy pierwszym kontakcie kiedy chcesz zapisać dziecko na zajęcia - wszystko jest indywidualne i po prostu miłe. A pani Kinga, instruktorka - sztos; dzieciaki ją uwielbiają, a rodzice dziękują za to, że uczy ich pływać :) polecam 101%”