Przegląd katalogu
- 234 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 234 wyników
Przeglądaj siłownia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 234 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 115,669 opinii i ocen.
“Mega dobra siłownia w starym klimacie. Fajnie zagospodarowana przestrzeń i klika stref do sztuk walki. Do tego trafiliśmy na super pana na recepcji (byliśmy 21.08.2023 około godziny 18) pan jak dowiedział się ze przyjechaliśmy specjalnie z Wrocławia to oprowadził nas po całym obiekcie i opowiedział o wszystkim. Takiej atmosfery na siłowni nie czułem od dawna. Nie mogłem się oprzeć i kupiłem koszulkę na pamiątkę.”
“Super atmosfera. Dla każdego od 5 do 100 lat. Polecam.”
“TLG jest miejscem w którym profesjonalna kadra instruktorów współpracuje z pełną dynamiki dziecięca ekspresją. Kierunkowanie ćwiczenia gimnastyczne uwielbia moja córka „mogę tu chodzić dzień w dzień ” radość i efekty. Serdecznie polecamy”
“Rewelacyjne miejsce i super kadra . Córka chodziła na półkolonie a w tym roku była też na koloniach w Pieckach. Organizacja na 6+ . Polecam wszystkim !”
“Najlepszy klub w Polsce. Mocne treningi, świetna atmosfera i kadra, której zależy, żeby każdego nauczyć fundamentów i niuansów sportów walki! Dodatkowo, dobry dojazd, tuż przy zjeździe z obwodnicy.”
“Miałem kilka indywidualnych treningów boksu z Maxem. Było to moje pierwsze spotkanie z boksem. Trener naprawdę w porządku (zarówno wymagający jak i wyrozumiały), treningi ciekawe (czas szybko mijał) i dostosowane do moich potrzeb. Świetny kontakt. Bardzo polecam”
“Świetny klub z dobrą infrastrukturą. Szczególnie polecam zajęcia z kickboxingu z trenerem Mikołajem. naprawdę zna się na rzeczy i dba o to aby każdy z jego podopiecznych robił postępy. Atmosfera na treningach jest super. Jest konkretna praca ale też luz i pozytywna energia”
“To miejsce dla każdego kto dba o kondycje i zdrowie, profesjonalni trenerzy, zajęcia indywidualne i grupowe. Ćwiczenia z Izą to doskonałość w każdym calu, tutaj każda kropelka potu ma sens ;) Polecam :)”
“Siłownia w starym dobrym stylu. Pozytywne. Nikt nie przychodzi tu pozować. Tylko zrobić porządnie trening. Można zrobić kompletny trening każdej partii mięśni. Nie jest ciasno. Pracownicy pomocni i pozytywnie nastawieni, chętnie odpowiadają na pytania. Widać że znają się i podchodzą do tematu z pasją. Jak jest wieczór i chce zrobić trening to wbijam tylko tam. Polecam”
“Klub Mrs.Sporty jest genialny! Uwielbiam chodzić na zajęcia. Trenerki są bardzo miłe i pomocne, panuje tutaj niezwykle przyjemna atmosfera! Przychodzenie na trening sprawia mi wielką przyjemność. Ćwiczenia są urozmaicane. Chodzę już tam 2 lata i nie zamierzam zrezygnować. Porady dietetyczne są bardzo pomocne, a treningi efektywne przy czym nie zabierają dużo czasu! Zdecydowanie polecam każdej kobiecie!”
“Same pozytywne wrażenia, polecamy wszystkim, zajęcia snowboardu dla początkujących pozwalają w komfortowych warunkach zacząć przygodę. Ciepło i na luzie. Bez marnowania czasu na wyciągi i kolejki. Całe zajęcia spożytkowane na nauce i doskonaleniu zjazdu. Duże podziękowania obsłudze za dobry kontakt i sprawne zorganizowanie zajęć nawet na 7:00 rano. Instruktor profeska. Dziękujemy i do zobaczenia.”
“Od wielu lat korzystam z usług Sposob na Piekno, bardzo polecam to miejsce. Super manicure i pedicure (najlepsze!) oraz wiele innych usług kosmetycznych (oczyszczanie twarzy, zabiegi pielęgnacyjne itp.). Korzystamy z usług Sposob na piękno całą rodziną, także nastoletnie dzieci. Przemiłe, butikowe miejsce, bez zmieniającej się kadry, obsługa na wysokim poziomie, profesjonalni, zawsze pomocni by znaleźć miejsce. Nigdy się nie zawiodłam. Polecam!”
“Hotel gwarantujący jakość samą w sobie. Standard pokoi, obsługi oraz posiłki b.dobre. Na wyróżnienie zasługuje tutejsza restauracja a także bufety śniadaniowe. Hotel oferuje dobre zaplecze konferencyjne oraz parking podziemny. Warto korzystać”
“Oczywiście, mogę rozszerzyć recenzję: Mieszkaliśmy w Vonder przez 2 lata! Było cudownie, uwielbiam ten obszar, ludzi i administrację. Zawsze są pomocni i wsparciem w każdej sytuacji. Każde nasze zapytanie czy problem były rozwiązywane szybko i efektywnie. Specjalne podziękowania dla Bartosza, Artema, Magdy, Piotra i Antona. Każdy z nich wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale także dużym sercem i zaangażowaniem. Mieliśmy mieszkanie z widokiem na stadion, za którym będziemy tęsknić! Widok z okna był zawsze inspirujący, niezależnie od pory roku. To była nasza mała oaza spokoju w zgiełku miasta. Naprawdę polecamy Vonder jako miejsce, gdzie można nie tylko mieszkać, ale także tworzyć dom pełen ciepłych wspomnień.”
“Jeden z najlepszych street workout’ów w Warszawie. Jest nawet długa lina do wspinania!”
“Bardzo dobra szkoła boksu pod okiem trenera Łukasza.”
“Świetny klub, fantastyczna atmosfera”
“Obsługa siłowni jest wyjątkowo uprzejma i kompetentna. Zawsze można liczyć na pomoc i wskazówki.” „Atmosfera tworzona przez personel sprawia, że chce się wracać. Dziękuję za profesjonalizm.” „To jedna z najlepiej zarządzanych siłowni, jakie odwiedzałem — szczególne brawa dla Julii !! Julia -jest osobą życzliwą i zaangażowaną. Zawsze służy pomocą, dba o czystość oraz komfort korzystających, a atmosfera dzięki niej jest przyjazna i motywująca.”
“Byłam bardzo zadowolona z pobytu w hotelu. Obsługa bardzo uprzejma, śniadania przepyszne, pokoje czyste, ładne i z przytulnym klimatem. Na pewno będę tam wracać. Wszystkim polecam z całego serca ten hotel. Aż chce się wracać. ☺️ Kolejny pobyt już mam na październik i nie mogę się doczekać. Urlop miałam udany. ☺️☺️☺️”
“Dużo czytałem opinii o hotelu zanim podjąłem decyzję o wyborze tego miejsca. I muszę powiedzieć, że z wieloma opiniami się nie zgadzam. Po pierwsze obsługa - uśmiechnięta i pomocna. Po drugie - pokoje - mają już swoje lata ale są ciche, ładnie urządzone, dobrze posprzątane, i mają cudowny widok - my mieliśmy pokój na 11 piętrze z widokiem centralnie na pałac kultury. Po trzecie parking - hotel nie ma parkingu ale w pobliżu jest strzeżony całodobowy - za który od piątku do niedzieli zapłaciłem 100zl więc cena nie wygórowana. Po 4 śniadania - ocenie na 4/5 bo może nie ma homarów i innych muli w białym winie ale jest mnóstwo innych pyszności z bardzo dobrą kawą na czele, robionymi przy gościach naleśnikami itd Po 5 - bliskość do wielu atrakcji wokół. Napewno nie była to moja ostatnia wizyta w tym hotelu. Polecam na 100%”
“Bardzo sympatyczny hotel. Łóżka wygodne, pokoje czyste, śniadania urozmaicone i smaczne. Jeżeli ktoś lubi aktywność to czeka siłownia i sauny oraz jacuzzi (niestety dodatkowa opłata). Z miejscami parkingowymi nie ma problemu - hotel ma ich bardzo dużo.”
“Polecam serdecznie wszystkim, wysoki poziom sportowy, bardzo miła recepcja, fantastyczna pani Manager;”
“Bardzo miła atmosfera. Trenerki są bardzo uważne, zawsze podpowiadają i zawsze z uśmiechem. Od razu widać profesjonalne podejście. Po pół roku treningów do szpagatu zostało mi jeszcze kilka centymetrów, a to o czymś świadczy ♥️”
“Kolejka bardzo fajna lecz największe wrażenie na nas wywarł jeden z pracowników to chyba był Hubert. Tak to napewno był Hubert swoim profesjonalizmem i humorem dopełnił to miejsce i tą przygodę sprawiając ze nawet najbardziej zestresowana osoba w naszej ekipie straciła wszelkie leki co do zjazdu kolejką. Zawsze chciał bym być obsługiwany tak profesjonalnie Napewno wrócę chociażby żeby przez chwile porozmawiać z Hubertem”
“Świetne miejsce do relaksu! Basen to prawdziwa perełka- czysty, zadbany i z pięknym klimatem. Szczególne brawa należą się ratownikom, są bardzo profesjonalni, pomocni i zawsze czujni, a przy tym uśmiechnięci i życzliwi. Dzięki nim można czuć się naprawdę bezpiecznie i swobodnie korzystać z atrakcji. Polecam każdemu, kto chce połączyć wypoczynek z poczuciem pełnego komfortu.”
“Drugi obóz rodzinny z AB Active za nami i na pewno nie ostatni! Świetna, profesjonalna kadra – zarówno pod względem kwalifikacji, jak i podejścia do dzieci oraz dorosłych. Fantastyczna atmosfera, pełna życzliwości i zaangażowania. Dzieciaki są zaopiekowane od najmłodszych lat, uczą się, rozwijają, mają mnóstwo radości i ruchu. Rodzice też nie mogą narzekać – czas na grę w tenisa, zajęcia z jogi, a do tego piękne, zielone otoczenie i świeże powietrze. Czekamy z niecierpliwością na kolejny rok!”
“Daję 5/5. Pan Oliwier z Under Armour Factory Ursus, duża wiedza, bardzo miły, pomocny, wykopał buty z odmętów magazynu, pomógł w fachową opinią. Także wielki plus i dzięki temu.... Zamiast zaplanowanej jednej pary , ze sklepu wyszliśmy z zakupionymi trzema parami butów:-) Jak coś będziemy potrzebować, to wiadomo już jaki kierunek obrać. Polecam”
“Pobyt w hotelu poraz kolejny, zameldowanie po 11 super , szkoda że hotel jest bez śniadan ( które wycofali ). Po skończeniu doby o 10 mogliśmy zostac w pokoju godzinkę dłużej za to dziękujemy ❤️❤️”
“Warszawski Marriott. +++ Super miejsce. Atmosfera bardzo przyjemna. Od chwili wejścia do Hotelu wszystko i wszyscy przyjemni. Hotelem był bardzo wypełniony ale Czuliśmy się komfortowo. Pokój duży i w dobrym standardzie! Pracownicy przyjemni w szczególności Pan Norbert Z. I reszta zespołu. Lobby bar ekskluzywny i dobre drinki. Na 40stym pietrze widoki i bardzo dobry bar. Dziękujemy za wspaniały pobyt. Warszawa 1/8 na obchody Powstania Warszawskiego pełna energii i hotel tez. Super momenty i wrażenia. W jak Wolność i to w Centrum Warszawy i w Hotelu widać! Napewno wracamy i będziemy namawiać znajomych na pobyt. Dziękuję.”
“Bardzo przestronny pokój. Pomysłowy wystrój, jednak aneks z umywalką wizualnie średnio komponuje się z resztą. W pokoju czysto, nic nie zniszczone, ciepło i wygodnie. Obsług nie ogarnia parkingu - pomimo wielu wolnych miejsc na wjeździe kartka "brak miejsc" Hotel ogólnie godny polecenia”