Hotel trafił na moją krótką listę miejsc godnych zapamiętania na następny nocleg. Zacznę od tego, że z mojej winy rezerwacja na Booking.com została odwołana. Telefon do hotelu wyjaśnił wszystko szybko i udało się zarezerwować nocleg. Pan z recepcji był bardzo miły. Hotel położony jest niedaleko dworca centralnego w historycznej kamienicy. Mój apartament był ogromny, schludnie i funkcjonalnie urządzony. Było wszystko co mogłam potrzebować. Łóżko wygodne, świetnie się spało. Jestem bardzo zadowolona z pobytu
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Swaczyna ★★★★★
-
Katarzyna ★★☆☆☆
Plusy: lokalizacja, miła obsługa, duże apartamenty, wysokie sufity. Darmowy parking. Minusy: stare, zniszczone meble, dywany itd.; zużyte, niewygodne materace do spania, nieszczelne okna (chłodno i głośno). Łóżeczko dla niemowląt z miękkim, sparciałym materacem. Pokoje wymagają remontu i porządnego czyszczenia.
-
Pamela Seratti ★★★★★
Ze względu na to ,że po przeczytaniu opinii zastanawiałam się jak będzie, to myślę, że warto się teraz podzielić opinią jak było. Odwiedziliśmy z mężem Warszawę służbowo, załatwiając zupełnie różne sprawy w różnych godzinach. Wybraliśmy hotel ze względu na położenie oraz cenę i mamy bardzo pozytywne doświadczenia. Po pierwsze nie było problemu z wydaniem dwóch kart do pokoju oraz odbiorem pokoju przez jedna z osób (niekoniecznie tą rezerwującą), pokój trafił nam się na 1szym piętrze. Fajnie wyposażony, duży plus za wannę, która w hotelach jest coraz rzadziej. Pokój duży, cichy, z biurkiem, woda , szklanki kieliszki do wina, lodóweczka, a nawet talerze. Super fajna - dobrej wielkości wanna, wygodne łóżka, wygodna poduszka, czysto, pojemna szafa, z tego co widziałam to chyba nawet była deska do prasowania- na wyjazdy służbowe może to być ważne. Dużo ręczników, plus za mydło do rąk z całkiem dobrym naturalnym składem ( ja jestem uczuleniowcem także doceniam). Baaardzo duży plus za dodatkowe zamknięcie na łańcuch od wewnątrz. Tutaj naprawdę bardzo duży plus, no i to że do hotelu nie da się tak po prostu wejść- trzeba się odbić kartą. Także w przyjemnym lobby są jedynie goście hotelowi. Za to również duży plus. Nie sprawdzałam nawet czy tv działa, bo osobiście nie oglądam tv, a tym bardziej na wyjazdach. Hotel poza bardzo dobrym położeniem w centrum gdzie wszędzie jest blisko, to też jest na tyle na uboczu ze taksówka podjedzie bez problemu. Dodatkowo, mega blisko od 7 rano otwarty jest Vincent wiec na kawke i coś słodkiego można wyskoczyć zanim zacznie się dzień na dobre. Z minusów, choć uważam że są w zasadzie naturalne- jak ludzie trzaskają swoimi drzwiami na korytarzu to słychać. Jak ktoś na wyższych piętrach chodzi na piętach, to jasna sprawa- też słychać. Jedno pytanie najważniejsze- Czy wróciłabym do tego hotelu? Odpowiedź- Bez dwóch zdań wrócę, myślę, że nawet nie raz, nie dwa.
-
Krzysztof Misiek ★★★★☆
Położenie budynku w samym centrum, blisko do teatrów, sklepów i restauracji. Trudno ocenić czy pokoje należą do apartamentowca czy jest to hotel 4-gwiadkowy w kamienicy. Jeśli hotel to opcją dodaną powinny być śniadania nawet w opcji B2B. Apartament na 5-tym piętrze, przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Wypukłe panele, tudzież parkiet z deskami stanowia duzy dyskomfort użytkowania mieszkania. Pokój najlepsze lata świetności ma już za sobą - przybrudzone ściany i zużyte meble, obite narożniki ścian, w łazience kotarka, która nie zabezpiecza przed zachlapaniem podłogi z kabiny prysznicowej. Wyposażenie aneksu mogłoby być bogatsze o zastawę. Łóżko do spania bardzo wygodne. Na duży plus obsługa panów na portierni i bezpieczne wejście. Cena powinna być jednak niższa biorąc pod uwagę stan techniczny pokoju
-
Angelika Bo ★☆☆☆☆
Usuwają negatywne opinie. Zdjęcia nie odzwierciedlają tego co jest w rzeczywistości, brud, niebezpieczne kąty przedmiotów po których można rozciąć sobie ciało, w klimatyzacji biegają zwierzęta na poddaszu ! Słychać ciagle stukanie łapek.
-
Paulina Wochnik ★★★☆☆
Na pierwszy rzut oka ładny pokój w rewelacyjnej lokalizacji. Niestety po przejściu do łazienki okazało się, ze wokół prysznica jest jeden wielki grzyb. Tragedia. Gdyby nie to, ze był to bardzo krótki pobyt (2 noce), nie chciałabym przebywać w tak zagrzybionym pomieszczeniu.
-
kojiki123 ★★★★★
Super hotel w centrum W-wy, miejsce parkingowe przed hotelem, duży bardzo dobrze wyposażony apartament z aneksem kuchennym, dobrze działająca klima. Świetne miejsce na kilka dni, z tej destynacji do wielu miejsc można dojść na piechotę, w pobliżu wiele przystanków komunikacji miejskiej. W hotelu w lobby kawa i herbata cały czas dostępna, dobrze działający Internet. Miła i pomocna obsługa. To co dziwi to w szafach nie było wieszaków, ale szaf jest mnóstwo. Gorąco polecam.
-
Zosia Uberman ★☆☆☆☆
Marne wyposażenie kuchni, zepsuty prysznic oraz niedziałające drzwi od toalety, nie przyjemne zapachy z lazniki. Nie można odtworzyć okna bo klimatyzatory są zawieszone pod oknami w pokoju na ostatnim pietrze. W klimatyzatorze wyłączonym w pokoju 501 ciagle przelewa się woda. Nie umytą lodówka oraz zgniły zapach . Ogólna estetyka na poziomie zerowym. Cena nie adekwatna do standardy.
-
Oskar Krekora ★☆☆☆☆
Zarezerwowałem pobyt w pokoju 'Apartament - PARTER' przez Booking. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że dostałem pokój bez normalnych okien na czwartym piętrze, w którym można poczuć się jak chomik w klatce. Pan z recepcji próbuje wpierać mi, że słowo parter nie oznacza tak naprawdę parteru, a 'mniejszy pokój'. Oczywiście nie ma innego wolnego pokoju a jest późno, więc oznajmiam że szukam w takim razie czegoś innego, na co obrażony pan recepcjonista odchodzi bez słowa do swojego pokoiku. Nie znajduję nic, zostaję. Klimatyzacja, która istnieje tylko na papierze oczywiście nie działa, dzięki czemu w pokoju jest 27 stopni. Co robi 'obsługa'? Nic. Na drugi dzień tak samo. Przy otwartych oknach jest chłodniej, ale z kolei jest bardzo głośno. Moje miejsce parkingowe zajął jakiś pracownik hotelu, więc dzięki uprzejmości tej samej obsługi mogłem zaparkować przy kontenerze na śmieci bo innych miejsc Żenada, dramat, dno. Nikomu nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Residence 1898?
Residence 1898 znajduje się przy Księdza Ignacego Jana Skorupki 3, 00-546 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Residence 1898?
Można skontaktować się z Residence 1898 pod numerem +48 225 236 278
Jak można dotrzeć do Residence 1898?
Do Residence 1898 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku