Świetny klub, fantastyczna atmosfera
Opinie
-
Tomasz Sowiński ★★★★★
-
M ★★☆☆☆
Zajęcia dla dzieci same w sobie ok. Gorzej z trzymaniem się grafika, informowaniem o zmienionym terminie lub odwołanych kilku zajęciach, ogarnianiem zastępstw pod nieobecność trenera itd. Taki wachlarz wrażeń w 1 miesiąc od rozpoczęcia przygody z tą szkołą. Nieopatrznie opłaciłem kolejny miesiąc zajęć dla dziecka licząc na polepszenie sytuacji ale okazało się, że nasze zajęcia zostały odwołane i pomimo pisania maili i kilku prób dodzwonienia się opłaty za ten kolejny miesiąc nie odzyskałem :)
-
Rafal Salapski ★★★★★
Szkoła walk, gdzie w przyjaznej atmosferze nauczysz się pewności siebie i staniesz się jeszcze lepszą wersją samego siebie.
-
Magdalena Timofiejew-Orfinger ★★★★★
Na zajęcia do klubu chodzi nasz 4-letni synek. Bardzo polecam - profesjonalni, zaangażowani trenerzy, świetny kontakt z klubem, atrakcyjne warunki.
-
Sebastian Muszyński ★★★★★
Profesjonalna kadra trenerska polecam 100%Super atmosfera podczas treningu można sie zmęczyć ❤
-
Paweł Kasperek ★☆☆☆☆
Edit: Na początku stwierdziłem, że nie będę Was upokarzał na forum publicznym i po prostu wystawię Wam ocenę, na jaką zasługujecie, żeby inni się nie nabrali na wysoką ocenę tak jak ja kiedyś, ale sami się prosiliście o komentarz. Po pierwsze: gdybyście dobrze prowadzili (albo w ogóle) jakąkolwiek dokumentację, to wiedzielibyście, że byłem Waszym klientem przez jakieś pół roku. Szukajcie, a znajdziecie. A to, że nawet nie pokwapiliście się jej przejrzeć, tylko wolicie przejrzeć czyjś profil i uznać, że sami hejterzy wam wystawiają złe oceny jest co najmniej żenujące. Po drugie: jesteście oszustami. Na samym początku przy podpisywaniu umowy upewniałem się u pani z recepcji, że mogę rozwiązać umowę w każdym momencie bez okresu wypowiedzenia i dodatkowych opłat, później się okazało, że okres wypowiedzenia jest, a ja muszę płacić ponad 200 zł za zajęcia, na które nie chodziłem. Oczywiście "to jest niemożliwe, żeby pani z recepcji coś takiego powiedziała, przecież ją pytałam". Czyli jeszcze posądzaliście mnie o kłamstwo. Brawo za wspaniałe podejście do klienta. Po trzecie: jesteście tak nierozgarnięci, że umówiłem się z Waszą kierowniczką na rozwiązanie umowy po wielu bataliach odnośnie tego, jak ma ono przebiegać, ale nawet nie stawiła się w Waszej "szkole walk" w wyznaczonym przez siebie terminie. Mało tego, wypowiedzenie umowy musiałem pisać odręcznie w dwóch kopiach, bo wzoru żadnego nie macie (a powinniście mieć zapas przygotowany). Podsumuję jeszcze tym, że obiecanej podpisanej kopii wypowiedzenia do tej pory nie dostałem, a sam właściciel klubu mi zaręczał, że ją otrzymam pocztą. Podsumowując, nie polecam. Tak lepiej?
-
Bartosz Orzewski ★★★★★
Świetne treningi! Serdecznie polecam każdemu kto nie chce się pobawić tylko nauczyć czegoś poważnego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KIME Szkoła Walk?
KIME Szkoła Walk znajduje się przy Stanisława Konarskiego 4A, 01-355 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do KIME Szkoła Walk?
Można skontaktować się z KIME Szkoła Walk pod numerem +48 226 642 508
Jak można dotrzeć do KIME Szkoła Walk?
Do KIME Szkoła Walk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku