Przegląd katalogu
- 248 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 248 wyników
Przeglądaj szkoła tańca w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 248 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 8,762 opinii i ocen.
“BARDZO POLECAM kurs tańca u Beaty! To jest nasz (mój i Żony) najlepszy wybór. Podczas zajęć panuje lekka, przyjazna atmosfera i pozytywny vibe dzięki czemu nowe kroki bardzo łatwo zapamiętać. Beata ma niespożyte pokłady energii, dobrego humoru i cierpliwości. Zawsze z przyjemnością idziemy na zajęcia.”
“Świetna opcja dla singli! Jeśli lubisz tańczyć a nie możesz liczyć na partnera, ten rodzaj tańca jest dla Ciebie! Wymaga trochę wysiłku, ale rozwija skoczność i koordynację. Już po kilku zajęciach są efekty. Szkoła regularnie organizuje występy, na których możesz zaprezentować swoje umiejętności na scenie przed prawdziwą publicznością. Ja chodzę na "soft" dopiero kilka miesięcy i szczerze polecam.”
“Szkołę Zbyszka polecił mi mój znajomy, który uczęszczał na zajęcia ze swoją partnerką przed kilkoma laty. Namówiłam męża na ten kurs, nie powiem, że było to łatwe. Jesteśmy tu od dwóch lat. Zbyszek to anioł cierpliwości, a przy tym profesjonalista, obdarzony talentem nauczania. Powoli, systematycznie uczy nas kolejnych kroków, figur, mini układów. Poznajemy kilka tańców równolegle ale bez pośpiechu, z nieustającymi powtórkami, co bardzo sobie cenimy. Dorotka, Asystentka Zbyszka, cudownie ciepła osoba, emanuje spokojem, zawsze uśmiechnięta - podejdzie, poprawi, podpowie... i pochwali, co skrzydeł dodaje, szczególnie tym wątpiącym w swoje postępy. Atmosfera w grupie jest bardzo przyjazna, niemalże rodzinna, po prostu się lubimy, co skutkuje niekiedy spotkaniami poza lekcjami... już nie wstydzimy się wyjść na parkiet taneczny, pomimo że umiemy jeszcze niezbyt dużo. Polecamy wszystkim szkołę Zbyszka, niezależnie od wieku, ale szczególnie osobom w "kwiecie wieku", z uwagi na spokojne tempo nauki. Mamy nadzieję kontynuować naukę jeszcze długo, długo... dopóki zdrowie będzie pozwalało. Dziękujemy Wam Zbyszku, Dorotko ! Fajnie, że do Was trafiliśmy. Ewa i Janusz”
“Mimo, że szukaliśmy instruktora, który nas nauczy układu do naszego pierwszego tańca dosłownie na ostatnią chwile, to się udało! Jacek był w stanie dopasować się do naszego czasu wolnego co było dla nas wyzwaniem przy próbie znalezienia instruktora. Mimo całego stresu przed ślubem lekcje wspominamy świetnie a ułożony przez Jacka układ był bardzo przyjemny do tańca :)”
“Wyjątkowe miejsce, szkoła tańca w której nie tylko można zgłębić tajniki techniki tańca orientalnego, ale przede wszystkim jest to kameralne miejsce, w którym można zapomnieć o troskach dnia codziennego dzięki świetnej atmosferze i kobiecej energii. Wyjątkowe miejsce i świetne, profesjonalne instruktorki, które potrafią dostrzec i wydobyć z każdej kobiety jej (nawet ukryty) potencjał. Polecam :)”
“Polecam zajęcia i instruktorów. Zajęcia prowadzone w baaardzo miłej atmosferze z ogromnym zaangażowaniem instruktorów i indywidualnym podejściem. Zajęcia są oczywiście nauką ale też super zabawą!”
“Fantastyczne miejsce. Treningi tutaj to czysta przyjemność. Wspaniali ludzie tworzą to wspaniałe miejsce. Trenerzy są kreatywni, pomocni i bardzo uważni jeżeli chodzi o technikę, ale i bezpieczeństwo. Dziewczyny na recepcji bardzo pomocne i uśmiechnięte. Za każdym razem jak tam przychodzę to się uśmiecham, endorfiny to raz, a dwa wspaniała atmosfera, która unosi się w powietrzu. Dziękuję, że jesteście!”
“Dorota przygotowywała nas do pierwszego tańca. Wysłuchała co byśmy chcieli i podpowiedziała, a co najważniejsze nauczyła nas to zatańczyć. Bardzo polecam, super dziewczyna! :)”
“Super miejsce na początek swojej przygody z flamenco! Pani Karolina to przegenialna nauczycielka, na zajęciach panuje świetna atmosfera dodająca energii i motywująca do ćwiczeń. Milion gwiazdek się należy!❤️”
“Z całego serca dziękujemy Julii za przygotowanie nas do naszego pierwszego tańca! Zajęcia z Julią były nie tylko nauką choreografii, ale też źródłem pozytywnej energii w intensywnym, przedślubnym czasie. Doceniamy jej zaangażowanie, cierpliwość, profesjonalizm, świetne podejście i miłą atmosferę, którą tworzyła na każdej lekcji. Taniec wyszedł super i zebraliśmy mnóstwo pochwał – a to w dużej mierze zasługa Julii! Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i serdecznie pozdrawiamy! Paulina i Maciej”
“Bardzo polecam Panią Agatę, która wyciągnęła do nas pomocną dłoń w momencie, kiedy chwilę przed ślubem zostaliśmy bez instruktora. W ciąga dwóch lekcji pomogła nam doszlifować nasz taniec, mocno zwracając uwagę na szczegóły, jednocześnie nie odbiegając od podstawowego układu. Dodatkowo jest osobą bardzo miłą i energiczną co udziela się również jej podopiecznym :). Zdecydowanie warto wybrać Szkołę Tańca AT Dance :).”
“Profesjonalna kadra, sympatyczna atmosfera, zaufanie do klienta. Indywidualne podejście do dziecka. Pielęgnowanie wartości wychowawczych poprzez pracę z zespołem dzieci. Moja opinia jest podsumowaniem spostrzeżeń moich i mojej córeczki Hani. Serdecznie polecam to miejsce:))”
“Pasja, radość, zabawa, przyjaźń. A to wszystko w towarzystwie muzyki ludowej, ale takiej z jajem. Nie wyobrażam sobie życia bez tych wspaniałych wariatów.”
“Super szkoła, szczególnie polecam zajęcia z Rock and Rolla:)”
“Jedyna taka w Warszawie szkoła tańców kubańskich. Oye! to nie tylko profesjonalni trenerzy - to rodzina sympatycznych kursantów i atmosfera pełna pasji! Świetna lokalizacja (obok tramwaje, metro, Veturilo), obsługują Multisport.”
“Moje ulubione miejsce na tanecznej mapie Warszawy - świetna kadra, duża różnorodność, ciekawe warsztaty.”
“Fantastyczna Szkoła Tańca dla każdego dziecka. Bardzo indywidualnie, profesjonalne i cierpliwe podejście do każdego uczestnika zajęć . Doświadczeni instruktorzy którzy potrafią doskonale przekazać swoje wieloletnie umiejętności. Bardzo kontaktowa kadra. Polecam usługi tej Szkoły.”
“Świetna atmosfera, charyzmatyczni trenerzy/trenerki, dzieciaki uwielbiają te zajęcia.”
“Świetne studio tańca. Bardzo miła atmosfera i wykształcona kadra. Polecam!!”
“Byliśmy na zajęciach indywidualnych u Pani Ani i to był strzał w dziesiątkę! Szybciutko zrozumiała nasze potrzeby i wyczuła jakim językiem do nas mówić, żebyśmy się rozumieli. Jeśli wszystkie zajęcia są prowadzone przez takich profesjonalistów, to to jest doskonałe miejsce do nauki tańca.”
“Paulina przygotowywała nas do naszego pierwszego tańca i nie mogliśmy trafić lepiej! Jej uśmiech, pozytywne nastawienie i ogromne zaangażowanie sprawiały, że każda lekcja była czystą przyjemnością. Paulina stworzyła dla nas przepiękną choreografię, dzięki której czuliśmy się pewnie na parkiecie, a goście weselni byli zachwyceni naszym występem. Nauka tańca z nią była zdecydowanie najprzyjemniejszym elementem przygotowań do ślubu. Polecamy z całego serca każdemu, kto marzy o pięknym pierwszym tańcu i wspaniałej atmosferze podczas nauki.”
“Bardzo dobra szkoła tańca :) Przepiękna przestronna sala w kamienicy, zajęcia odpowiednio długie, aby rozłożyć każdy krok na czynniki pierwsze i wdrożyć wszystko w praktykę nawet dla prawdziwych amatorów. Instruktor Mirosław, oraz Pan Polański z dużym poczuciem humoru, taka "stara klasa", gdzie oprócz wyuczenia samych figur zwraca się uwagę na savoir vivre, kulturę, historię tańca. Polecam serdecznie ❤️”
“Witam, moją opinie wspominającą o tym że w hali przy Marywilskiej 44 w Warszawie spaliły się również figlarium dla dzieci oraz sklep zoologiczny nie podoba się w Google, została wielokrotnie usunięta, pozdrawiam.”
“Ze szkołą jesteśmy związani już od pięciu lat. Na zajęcia uczęszczają obie córki, najpierw starsza - później młodsza. Wspaniałe grono pedagogów wyróżnia nie tylko pełen profesjonalizm ale przede wszystkim formuła prowadzenia zajęć w przyjaźnej, rodzinnej atmosferze i nastawienie na rozwijanie w dzieciach pasji do tańca i wiary we własne możliwości. Dzieci zaopiekowane są z najwyższą troską, co pozwala nam mieć pewność, że w szkole czują się bezpiecznie - po prostu jak „w domu”. Rodzice również uczestniczą w życiu szkoły, pozostając w stałym kontakcie z pedagogami i angażując się w inicjatywy związane z jej rozwojem. Najważniejsza jest jednak radość dzieci, które nie mogą doczekać się kolejnych zajęć, a także narzekają, że trwają „zbyt krótko”. Z dumą i satysfakcją obserwujemy ich rozwój jako młodych artystów. Dziękujemy! Do zobaczenia na zajęciach!”
“Najlepsi z najlepszych ! Świetni profesjonalni trenerzy, przy których czujesz się bezpiecznie dzięki porządnej asekuracji, wspaniała atmosfera i piękne studio. Bardzo polecam !”
“Serdecznie polecamy lekcje pierwszego tańca u pani Magdy! Pani Magda jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała, dostosowuje układ pod parę. Przyznam, że trudno nam było zabrać się za nasz pierwszy taniec. Ale pochwały i oklaski naszych gości na weselu dowodzą, że pani Magda wykonała świetną pracę ❤️”
“Zdecydowanie polecam! To najlepsze miejsce na trening pole dance w Warszawie. Fantastyczne instruktorki, posiadają ogromną wiedzę i świetnie są przygotowane do każdych zajęć. Dodatkowo panuje ciepła atmosfera, która motywuje do treningów.”
“Szkoła tańca Polish Club to miejsce, w którym pasja do tańca spotyka się z profesjonalizmem! Instruktorzy są nie tylko utalentowani, ale również bardzo cierpliwi i motywujący, dzięki czemu każda lekcja jest przyjemnością. Niezależnie od poziomu zaawansowania, czujesz się tam komfortowo i rozwijasz swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze. Szczególny ukłon w stronę Recepcji. Pani konkretna, z ogromną wiedzą, zawsze pomocna. Polecam z całego ♥️”
“tańczyłam w wielu szkolach tańca ale do tej nie ma podjazu!!! KOCHAMMMM atmosfere i z kazdymi lekcjami moj postep!! kocham!!”
“Świetne miejsce w dobrej lokalizacji. Zajęcia prowadzone profesjonalnie przez fajnych instruktorów na wysokim poziomie. Dobre imprezy tematyczne, zaplecze socjalne. I dobrze działającą klimatyzacja.”