Przegląd katalogu
- 234 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 234 wyników
Przeglądaj siłownia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 234 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 115,669 opinii i ocen.
“Rewelacyjne miejsce, z rewelacyjna kadra i rewelacyjna atmosfera. Prawdziwie rodzinna i przyjazna. Polecam każdemu kto pragnie podwyższyć swoje umiejętności a także zacząć przygodę ze sportem.”
“Najlepsza kadra do tańca i różańca :) najlepsi, najukochańsi. Treningi długie, ceny niskie, super ekipa, świetna lokalizacja. Kocham was!”
“Już od jakiegoś czasu korzystam z różnych usług w tym świetnym miejscu. Zawsze miła atmosfera, przyjazne dziewczyny na reception. Masaż w solnej grocie to po prostu wow, wyfrunęłam po nim jak motylek! Ręce Wiktorii stworzyły cudo dla mego ciała. Napewno wrócę”
“świetna opcja dla rodzica młodego zawodnika z możliwością bezpośredniego zamawiania sprzętu, prócz podstawowego wyposażenia jakie syn ma w klubie udało mi się kupić również klubowe gadżety. Dzieci zadowolone, fajna opcja, polecam”
“Super sklep z bardzo ciekawym asortymentem ubrań outdoorowych i sportowych. Warto polować na promocje:) Ja swoją kurtkę wypatrzyłem w sklepie stacjonarnym a już samego zakupu dokonałem online z bardzo atrakcyjnym rabatem:) Realizacja zamówienia bardzo sprawnie, kurtkę dostałem już po 2 dniach od złożenia zamówienia. Naprawdę polecam!”
“Profesjonalni trenerzy, niezwykła atmosfera, kameralnie. Polecam, bez znaczenia na wiek, bez znaczenia na formę. Każdy objęty jest doskonałą opieką i wsparciem.”
“Jestem bardzo zadowolona z zajęć dla mojej 10 letniej córki. Wspaniała atmosfera, profesjonalizm. Do p. Iriny leci na zajęcia. P. Zuzia też córce się podoba. Córka dużo czemu się nauczyła w krótkim czasie. Poszła bo ortopeda zalecał zajęcia sportowe. A chodzi z chęcią, chociaż na gymnastyce artystycznej jej się nie podobało. Serdecznie polecam.”
“Świetne zajecia, córka robi wspaniałe postępy i bardzo lubi chodzić na zajęcia. Już trzeci rok. Zaangazowani instruktorzy, którzy lubią swoją pracę”
“Z czystym sumieniem polecam Bielański Klub Kyokushin Karate przy ul. Staffa, ponieważ jest to instytucja, która od lat cieszy się nieposzlakowaną opinią na Bielanach, co regularnie słyszę w rozmowach z rodzicami i znajomymi, których dzieci tam trenują. Podkreślana jest przede wszystkim wysoka jakość szkolenia i profesjonalizm kadry trenerskiej, która nie tylko uczy techniki, ale przede wszystkim wpaja młodym ludziom wartości takie jak dyscyplina, szacunek i wytrwałość. Klub ten jest znany z świetnej atmosfery oraz indywidualnego podejścia do każdego ćwiczącego, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, co realnie przekłada się na rozwój fizyczny i charakterologiczny. W mojej ocenie, jest to doskonałe miejsce do rozpoczęcia lub kontynuowania przygody z Kyokushin, stanowiące wzór sportowej placówki edukacyjnej w naszej dzielnicy.”
“Oh! my gym to nie tylko firma, to nie tylko treningi, to przede wszystkim wspaniali ludzie. Miałem ogromna przyjemność ćwiczyć pod patronatem trenera Macieja. Pełen profesjonalizm, proaktywne podejście, pomoc i rady. Każdemu polecam współpracę z Oh! my gym. Skutecznie, profesjonalnie i elegancko :)”
“Najlepsza szkoła pole dance na świecie! Super atmosfera, profesjonalni instruktorzy, a zajęcia z Asią, to sama przyjemność.”
“Do Pani Marii trafiłem po przeczytaniu informacji o zdobytych kwalifikacjach i przebiegu pracy zawodowej oraz zapoznaniu się z cennymi poradami i wiadomościami zawartymi na Jej stronie internetowej. Byłem pod wrażeniem. Kiedy po 3.artroskopii kolana nadal miałem problemy zdrowotne nie zastanawiałem się długo. Wybór Pani Marii okazał się trafny. Po 10 zabiegach nastąpiła znacząca poprawa zakresu ruchu w kolanie i ból praktycznie ustąpił. Pani Maria to osoba wyjątkowo empatyczna, wsłuchująca się w sugestie pacjenta , ale tez stanowcza i wymagająca. Jest elastyczna w realizowanym planie zabiegów stosując nowoczesne i nowatorskie metody. Jej ujmujący uśmiech , oryginalne poczucie humoru oraz delikatność i dyskrecja stwarzają niespotykaną atmosferę. Jeśli zajdzie kiedyś potrzeba, opieka Pani Marii będzie cennym wyborem.”
“Warunki idealne,pokoje ,lazienka czyste,wlasciciel mega przyjemny I pomocny,5 gwiazdek to za malo,polecam”
“Świetny klub. Fajna atmosfera. Jest duży parking. Czysto i regularnie dbają o tę czystość: - pilnowane jest, żeby w obuwiu zewnętrznym nie wchodzić na matę - w porządku i czyste prysznice Sprzęty w dobrym stanie i niczego nie brakuje. Co do kadry trenerskiej, mam styczność głównie z Trenerem Krzysztofem, w skrócie - pomógł mi znowu polubić boks, po przerwie i trenowaniu w innym klubie :) Dużym plusem jest możliwość trenowania na zewnątrz, na terenie klubu, w otoczeniu drzew i cienia - mega sprawa. Warto dojeżdżać z lewej strony Wisły na treningi! :)”
“Spędziłam w tym miejscu kilka tygodni. Pokój jest bardzo przytulny, wykonany porządnie, łazienka również na wysokim poziomie. Kuchnia dobrze wyposażona. Wszystko czyste, pachnące ☺️. Teren pensjonatu przemyślany w każdym szczególe, zachwycający ogród. Widać ze Pani właścicielka wkłada w to miejsce dużo serca, zawsze chętna do pomocy, często interesująca się tym czy na pewno niczego nam nie brakuje i czy wszystko dobrze. Ogromnym plusem jest to że teren jest zamykany, bez problemu można zaparkować samochód. W bliskiej okolicy sklepy. Polecam!”
“Świetne miejsce, miła empatyczną obsługa, piesek zadowolony ja również, ładne strzyżenie i słuchanie próśb właściciela o konkretne przystrzyżenie a nie swawola "jak mi się podoba" :) bardzo miłe panie które dobrze opiekują psiaka, chociaż brakło mi dopytania czy pies nie ma problemów z innymi, bo gdy weszłam na miejsce to poczułam lekki niepokój że będzie draka. Na szczęście mój pies zareagował dobrze na obecność innych ale myślę że powinno być to uwzględnione przy zapisywaniu się na wizyty. Miejsce bez poczekalni (jedno krzesło) więc oddaje się tu pieska i wraca za jakiś czas.”
“Wspaniałe miejsce, przekochana, najlepsza, i przy tym bardzo profesjonalna kadra! Poznałam tam masę przyjaciół, moją drugą rodzinę. Cudowna atmosfera, uwielbiam tam być!!!”
“Polecam przede wszystkim wieczorny (20:30) trening judo w tym miejscu. Powiedzcie mi, gdzie jeszcze można w Warszawie trenowac z mistrzem olimpijskim? Poniedziałki i środy - w te dni, w które na dziś można tego przywileju zaznać! Warte podkreślenia jest też, że trener Remigiusz Płoszański nieprzypadkowo tu prowadzi zajęcia - znakomicie wprowadza każdego w świat Judo, ale też ma doświadczone oko oraz autorskie spojrzenie na ćwiczone techniki, które każdemu pozwolą je doskonalić tak, aby zostały utrwalone na całe życie. Trzecie rzecz to atmosfera - tu na treningi/randori (te są w niedziele) przychodzą entuzjaści dyscypliny. Chylę czoła przed pracą u podstaw, którą wykonuję NS Club. Tu nie ma telewizorów z ogłupiającą muzyką. Za to jest pożyteczna rada, sportowa rywalizacja i koleżenska atmosfera, która przełamuję istniejące krępację czy niesmiałość. Zawsze przychodzę z radością (czy to z dzięcmi, czy sam) i jest to dla mnie ważne miejsce na Bielanach, które z czystym sercem mogę polecić rodzicom (są zajęcia rodzic +dziecko), amatorom judo i innych sztuk walki oraz poszukującym aktywności fizycznej - jednym słowem - wszystkim.”
“Chodzimy z synem od dawna na zajęcia bokserskie i jest po prostu super! Trenerzy bardzo kompetentni jesteś świetnym podejściem do dzieci, klimat klubu też bardzo dobry jak i jego wyposażenie. Naprawdę polecam!”
“Super miejsce z klimatem, z fajnymi zajęciami. Byłam na zajęciach Aerial, coś niesamowitego. Pozycjje jogi na taśmach. Super doświadczenie, polecam serdecznie”
“Świetne miejsce dla dzieci pragnących rozpocząć swoją przygodę oraz chcących pogłębić swoję umiejętności w zakresie gimnastyki. Bardzo dobrze wyposażona sala, z dużą liczbą zaangażowanych trenerów. Bardzo polecam”
“Wspaniałe miejsce! Wspaniałe Panie Trenerki! Miejsce świetne do relaksu i odpoczynku. Piękna aranżacja i klimat. Uwielbiam tam wracać! ❤️”
“Sympatyczne miejsce, gdzie można zrelaksować się w grocie solnej. Przemiła obsługa i naprawdę warto poświęcić 45 min na seans w grocie!”
“Szał cekiny lasery! Pani Barbara Parol jest lekiem na całe zło, znosi nadmierne napięcie mięśniowe jednym dotknięciem tych swoich szpikulców, a do tego uśmiechem i słowem masuje duszę. Gdyby ona się zajęła CPK, to otwarcie byłoby za rok. Dwa lata temu przyszedłem do niej z bolącym biodrem i zamiast naprawy jednego stawu otrzymałem usprawnienie całego ciała, wyczuwalne do dziś! Po co ja tyle lat czekałem, zanim się wybrałem do fizjoterapeuty? Nic tylko se w brodę pluć za tę zwłokę. Nie ważne. Kończcie kapuczinę i rezerwujcie wizytę u B. Parol!”
“Pani Karina jest super babką. I ma świetne podejście do psów:)”
“Super apartament na najwyższym poziomie. W bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko stacja metra oraz liczne sklepy spożywcze w pobliżu. Świetny kontakt z wynajmującym. 10/10.”
“Pobyt w hotelu oceniam bardzo pozytywnie. Pokój był wyjątkowo czysty i zadbany, wszystko lśniło. Widać, że personel dba o porządek i komfort gości. Bardzo wygodne łóżko, pokój jest dobrze wyposażony, a sam hotel ma świetną lokalizację. Z przyjemnością wrócę tu ponownie!”
“Wspaniały klub. Moja córka trenuje już kilka lat i jesteśmy obie bardzo zadowolone. Wspaniale trenerki, cudna atmosfera. Bardzo wysoki poziom. Co roku jeździmy też na obozy letnie i zimowe - są mega.”
“Bardzo dobra lokalizacja hotelu (blisko Muzeum Powstania Warszawskiego), obok przystanek tramwajowy oraz metro. W budynku bezpośrednio sąsiadującym jest Biedronka, Rossman. Przemiła obsługa, bardzo życzliwa i pomocna. Pokój i łazienka miały wszystko co było trzeba, czystość na najwyższym poziome i co ważne, to nie odczuwałam zapachów chemii do sprzątania, a to bardzo dobrze. Wygodne łóżko i poduszki. Duży plus za dźwiękoszczelne okna! Śniadania zróżnicowane i przepyszne, obsługa sprawiała, że niczego nie brakowało. Bardzo dobra kawa na śniadaniu. :)”
“Bardzo sympatyczna Pani z recepcji ☺️ Apartamenty bardzo ładne , duża wspólna kuchnia i duża łazienka , naprawdę polecam serdecznie ☺️ ❤️”