Przegląd katalogu
- 371 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 371 wyników
Przeglądaj motel w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 371 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 246,339 opinii i ocen.
“Warunki idealne,pokoje ,lazienka czyste,wlasciciel mega przyjemny I pomocny,5 gwiazdek to za malo,polecam”
“Jak za taką cene jestem pod ogromnym wrażeniem. Czystość, wyposażenie oraz obsługa na najwyzszym poziomie w tej cenie. Odkrycie roku jak chodzi o noclegi. Najszczersze polecenie.”
“Doskonały! Jedynym minusem jest brak windy”
“Świetna lokalizacja, blisko dworca kolejowego i centrów handlowych? Na zakup towaru trzeba przyjechać, tylko szczupłe osoby. Grubi ludzie nie mają tu nic do roboty.”
“Wzorowy kontakt, czysto, wszystko jak na zdjęciach, bezkontaktiw obsługa (instrukcja na telefon, drzwi na kod, w środku pilot do szlabany i klucze)”
“Bardzo fajny hotel, blisko centrum, zdaje się że w spokojnej okolicy. Nasz pokój był czysty i przytulny, a właścicielka uśmiechnięta i nad wyraz pomocna!”
“Bardzo przyjemny i wygodny apartament. Oddzielna sypialnia i pokój. W wyposażeniu ręcznika i w łazience mydło oraz płyn. Był również ekspres do kawy, deska do prasowania oraz żelazko, czy inne najpotrzebniejsze rzeczy. Lokalizacja też dobra, blisko lotniska czy głównych dróg. Jedyny mały mankament to był brak wody do picia w lokalu. Oprócz herbat czy kawy spodziewałem się, że będzie tam też woda do picia. Na szczęście blisko są sklepy spożywcze. Jest tu także opcja dopłaty za śniadanie, które jest w budynku przy głównej recepcji.”
“Spędziłam w tym miejscu kilka tygodni. Pokój jest bardzo przytulny, wykonany porządnie, łazienka również na wysokim poziomie. Kuchnia dobrze wyposażona. Wszystko czyste, pachnące ☺️. Teren pensjonatu przemyślany w każdym szczególe, zachwycający ogród. Widać ze Pani właścicielka wkłada w to miejsce dużo serca, zawsze chętna do pomocy, często interesująca się tym czy na pewno niczego nam nie brakuje i czy wszystko dobrze. Ogromnym plusem jest to że teren jest zamykany, bez problemu można zaparkować samochód. W bliskiej okolicy sklepy. Polecam!”
“Kolejny raz tu nocowałem i jestem zadowolony z pobytu. Gospodarze mili i pomocni. Warunki bardzo dobre, pokoje przestronne, łazienka czysta, kuchnia doposażona. Mogłem zaparkować auto ze sprzętem na ogrodzonej posesji dzięki temu mogłem spać spokojnie :) Dom znajduje się w prawdziwym Zaciszu - nazwa adekwatna - Polecam serdecznie. Marcel”
“Chyba nie ma tańszego noclegu w Wwa :) wszystko łatwo poszło”
“Obiekt i sama lokalizacja rewelacyjna. Wszędzie blisko.Apartamenty przestronne, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Wifi działające bez problemu. Apartamenty urządzone ze smakiem. Doskonała jakoś pościeli, bardzo wygodny materac. Czysto, personel bardzo miły, Panie w recepcji bardzo uśmiechnięte. Polecam odwiedzającym Warszawę nie tylko biznesowo a także indywidualnie. Z pewnością wrócę.”
“Pokój czysty,schludny.Świetna lokalizacja.Profesjonalna obsługa. Polecam”
“Czysto, schludnie, dobry kontakt, miła obsługa, przystępna cena, w pobliżu fajna piekarnia, Żabka i kilka restauracji.. Polecam”
“Wspaniały hotel dosłownie pierwsza liga. Wszystko zasługuje na pochwałę. Po pierwsze wnętrza. Hotel urządzony ze smakiem i poczuciem wysokiej estetyki. Pokój przestronny, łóżko co ważne bardzo wygodne. Po drugie śniadanie świeże i bardzo urozmaicone. Do tego ta kawa niezwykle aromatyczna klasy premium. Dobry hotel to jednak nie tylko wnętrza ale zwłaszcza ludzie. Obsługa w hotelu jest fantastyczna i bardzo profesjonalna. Pracownicy hotelu na recepcji i w restauracji budują niezwykłą atmosferę. To ludzie, których życzliwość i uśmiech (Pani Diana) oraz zaangażowanie i profesjonalizm (Pani Palina) sprawiają, że w tym hotelu gość naprawdę czuje się gościem. Bardzo polecam!”
“Polecam z całego serca. Świetne śniadania. Przemiła właścicielka. Bardzo cicha i spokojna lokalizacja.”
“Bardzo dobra lokalizacja hotelu (blisko Muzeum Powstania Warszawskiego), obok przystanek tramwajowy oraz metro. W budynku bezpośrednio sąsiadującym jest Biedronka, Rossman. Przemiła obsługa, bardzo życzliwa i pomocna. Pokój i łazienka miały wszystko co było trzeba, czystość na najwyższym poziome i co ważne, to nie odczuwałam zapachów chemii do sprzątania, a to bardzo dobrze. Wygodne łóżko i poduszki. Duży plus za dźwiękoszczelne okna! Śniadania zróżnicowane i przepyszne, obsługa sprawiała, że niczego nie brakowało. Bardzo dobra kawa na śniadaniu. :)”
“Mój pobyt był wyjątkowy! Właścicielka była niezwykle pomocna i uprzejma, zawsze gotowa do pomocy i doradztwa. Całe miejsce było schludne, czyste i dobrze zadbane, co sprawiło, że czuliśmy się tam bardzo komfortowo. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka miłej atmosfery i wysokiego standardu. Na pewno wrócę!”
“Pobyt w podróży służbowej oceniam bardzo pozytywnie. Hotel czysty, zadbany i przyjemny. Obsługa miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Były drobne problemy z Wi-Fi, ale bez większej tragedii – dało się normalnie pracować. Dużym plusem jest podziemny parking. Sale konferencyjne co prawda niewielkie, ale schludne i w pełni wystarczające do spotkań biznesowych. Ogólnie wszystko na plus – chętnie wrócę.”
“Hotel ibis Styles Warszawa na Grzybowskiej okazał się świetnym wyborem podczas mojego pobytu w stolicy. Spacerkiem spokojnie można dotrzeć do hotelu w około 10–15 minut, podobnie jak do samego centrum miasta, co czyni lokalizację bardzo wygodną. Ekipa recepcji zasługuje na szczególne wyróżnienie – profesjonalna, życzliwa i zawsze chętna do pomocy, dzięki czemu od samego początku można poczuć się mile widzianym gościem. Sam hotel ma niezwykły, tramwajowy klimat, który nadaje mu wyjątkowego charakteru. Wnętrza są kolorowe, pełne detali i tworzą magiczną, pozytywną atmosferę. To nie jest zwykły nocleg – to miejsce, które zapada w pamięć. Czyste i komfortowe pokoje, wygodne łóżka oraz spokojna okolica pozwalają dobrze odpocząć po całym dniu. Zdecydowanie polecam ten hotel – zarówno na krótki wypad do Warszawy, jak i dłuższy pobyt. Miło było gościć w tym miejscu i z pewnością chętnie tu wrócę.”
“Świetna lokalizacja za dobre pieniążki. Bardzo czysto - to lubię. Kontakt bezproblemowy. Bardzo, ale to BARDZO POLECAM!”
“Super polecam często korzystam z usług mieszkań jest miło czysto i spokojne okolice. Naprawdę polecam”
“Dogone położenie, super warunki, spokojna okolica”
“Jestem zachwycona pobytem w tym hotelu! Super lokalizacja, wszędzie blisko. Obsługa na recepcji i w restauracji była niezwykle miła i pomocna. Pokoje są piękne, dobrze wyposażone i bardzo wygodne – szczególnie łóżko. Codziennie wymieniano ręczniki, a innowacyjne rozwiązanie z przeszkloną łazienką bardzo mi się spodobało. Wszedzie jest perfekcyjnie czysto, na korytarzach pieknie pachnie.Ogromny plus za dozowniki wody na korytarzach i szklaną butelkę w pokoju – ekologicznie i praktycznie. Pokoje są świetnie wyciszone, nie słychać ani ulicy, ani sąsiadów, ani ruchu na korytarzu. Śniadania – rewelacja! Różnorodne, smaczne, świeże. Bardzo podobała mi się możliwość samodzielnego wyciśnięcia soku z warzyw i owoców, upieczenia gofra czy pokrojenia szynki prosciutto. Do tego dobre, nierozcieńczone soki i świeże Pieczywo. Zdecydowanie polecam!”
“Super miejsce. Czysto, przytulnie. Przyjazna atmosfera, pyszne śniadanie. Polecam”
“Super pokój, obsługa, kuchnia, fantastyczne śniadania w lokalu na dole kamienicy. Na pewno jak będę musiał skorzystać z noclegu w Warszawie wrócę do Apple Inn. Polecam”
“Najlepsza lokalizacja. Blisko metro, przystanek autobusowy , mnóstwo restauracji, barów. Ładne apartamenty (Nowy Świat, Ordynacka 14/9), czyste ,świetnie urządzone . Zdecydowanie polecam . Jeśli chodzi o śniadania , smaczne , blisko apartamentów. Za pierwszym razem wykupiliśmy tą opcję. Natomiast w tej cenie lub nawet taniej jest w pobliżu mnóstwo innych dostępnych miejsc .Dlatego przy dłuższym pobycie nie warto ograniczać się tylko do jednej opcji ,którą proponuje się na stronie apartamentów.”
“Gorąco polecam!!! Wszystko jest tak jak powinno być, miła obsługa, czysto, pyszne śniadanie.”
“Bardzo miła obsługa. Pokoje standardowe. Możliwość korzystania z aneksu kuchennego. Polecam.”
“W maju organizowaliśmy przyjęcie komunijne na 18 osób. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Nasze przyjęcie odbywało się w osobnej salce obok głównej sali. Jednocześnie restauracja obsługiwała równolegle drugie przyjęcie a także gości hotelowych. Nie stanowiło to żadnego problemu, byliśmy na bieżąco obsługiwani a kierownik restauracji był cały czas dostępny. W czasie przyjęcia odwiedził nas nawet szef kuchni, przywitał się i zapytał o odbiór potraw. To było bardzo miłe. Przed przyjęciem zmieniał się kierownik restauracji ale sama zmiana nastąpiła bardzo płynnie i wszystkie szczegółowe ustalenia zostały dotrzymane. Obecny kierownik, p. Mateusz, jest bardzo pomocny, doradzał tam gdzie nie byliśmy pewni i pozostawał też otwarty na nasze propozycje zarówno w odniesieniu do menu jak też spraw formalnych. Jako zalety wskazałbym: swoboda w doborze menu, wyjściowe propozycje bez problemu można modyfikować uwzględniając nawet jednostkowe dania np. wegańskie, duży parking, możliwość odebrania samochodu następnego dnia, brak opłaty za wynajem sali, brak jednostkowego rozliczania napojów, możliwość serwowania produktów z zewnątrz np. ciasta, alkohol dobra komunikacja z kierownikiem Z kolei wśród minusów wymieniłbym: musieliśmy upomnieć się o odbiór dań, które zostały po przyjęciu. Podsumowując, bardzo chętnie wrócimy do tego miejsca przy okazji kolejnego przyjęcia.”
“Hotel gwarantujący jakość samą w sobie. Standard pokoi, obsługi oraz posiłki b.dobre. Na wyróżnienie zasługuje tutejsza restauracja a także bufety śniadaniowe. Hotel oferuje dobre zaplecze konferencyjne oraz parking podziemny. Warto korzystać”