Opinie

  1. Adrianna Litawa ★★★★☆

    W pokojach było dość chłodno. Grzanie klimatyzacją niestety nic nie dało. Minusem są bardzo cienkie ściany i drzwi przez co bardzo nosiły się hałasy z klatki schodowej. Plus za lokalizację bardzo blisko lotniska

  2. Wojciech Kozaczuk ★★★★★

    Świetna lokalizacja , trudno tutaj zaparkować bezpośrednio pod obiektem, ale 100m dalej bez problemów. Pokój bez obsługowy. Budynek już ma swoje lata. Polecam.

  3. Magdalena Andrulewicz-Kolenda ★★★★☆

    Lokalizacja rewelacyjna dla miłośników samolotów. Pokój numer 4 ma idealny widok! Byliśmy przejazdem na 1 noc. Mimo nieporozumienia odnośnie meldunku, czekaliśmy 1,5h na wcześniejsze zameldowanie, udało się zameldować pół godziny szybciej. Ogólnie czysto, łóżka mega wygodne. Nie doczytaliśmy, że kuchnia jest wspólna, ale nie było to przeszkodą. Brak łyżek do płatków z mlekiem. W pokoju przygotowana woda, herbata i kawa do zaparzenia.

  1. Mateusz Bylica ★★★★★

    Apartament bardzo czysty i zadbany, wszystko przygotowane na najwyższym poziomie. Do dyspozycji były świeże, pachnące ręczniki, szampon oraz żel pod prysznic. Wnętrze przestronne, nowoczesne i komfortowe — idealne miejsce na chwilę relaksu. Zdecydowanie polecam i chętnie wrócę!

  2. Mariola ★★★★★

    Mój pobyt był wyjątkowy! Właścicielka była niezwykle pomocna i uprzejma, zawsze gotowa do pomocy i doradztwa. Całe miejsce było schludne, czyste i dobrze zadbane, co sprawiło, że czuliśmy się tam bardzo komfortowo. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka miłej atmosfery i wysokiego standardu. Na pewno wrócę!

  3. Małgorzata Czachowska ★★★★★

    Byłam w tym hotelu kilkakrotnie. Biorę go przed wylotem na wakacje, więc bliskość lotniska jest dla mnie ogromnym atutem. Wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa rewelacyjna, bardzo profesjonalna i natychmiastowa. Pan Artur jest nieoceniony. Wszystko załatwia od ręki. Nigdy nie miałam z niczym problemu.. Pokoje bardzo przyjemne, nowoczesne, czyściutkie i pięknie pachnące, wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Serdecznie polecam. Ja zawsze będę tam wracać. Do zobaczenia :)

  1. Natalia Piątkowska ★★★☆☆

    Pokój jak mała klatka ( łóżko, szafa, stolik i trochę miejsca żeby się poruszać po pokoju), w dwie osoby i pies, nie ma czym oddychać... Telewizor tylko dla wyglądu, nic nie działa. Łazienka bardzo sympatyczna. Pokój czysty, jest wyjście na taras, brakuje chodnika przy drzwiach balkonowych, brud i wilgoć wnosi się do pokoju. Miejsce tylko żeby przenocować...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Willa Okęcie 1936?

Willa Okęcie 1936 znajduje się przy Aleja Krakowska, 02-180 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Willa Okęcie 1936?

Można skontaktować się z Willa Okęcie 1936 pod numerem +48 666 480 860

Jak można dotrzeć do Willa Okęcie 1936?

Do Willa Okęcie 1936 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements