Przegląd katalogu
- 371 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 371 wyników
Przeglądaj motel w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 371 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 246,339 opinii i ocen.
“Czysto, schludnie, wygodnie, w dobrej cenie - spoko.”
“Bardzo dobry hotel. Wszystko bez zarzutów. Pokoje czyste, komfortowe, w pełni wyposażone. Obsługa bardzo sympatyczna. Na duży plus jest fakt, że bardzo dobra lokalizacja (koło dworca centralnego) nie wiąże się z hałasem: okna są dobre wyciszone, klimatyzacja działa. Brakowało mi tylko w porównaniu do innych hoteli niektórych pozycji na śniadaniu, nie było jajek na twardo czy rozmaitych pozycji "deserowych", ale wszystko co było, było smaczne.”
“Gorąco polecam ten hotel. Lokalizacja jest idealna. Hotel w środku odnowiony i bardzo przyjemne wnętrze. Prośba o dodatkowe łóżeczko dla dziecka spełniona. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Przy windach dostępna woda do picia. Niestety brak oceny śniadania, gdyż wybraliśmy opcję bez. Mały problem z parkingiem, hotel nie posiada swojego, ale jest dość duży plac z miejscami parkingowymi przed hotelem, trzeba być cierpliwym, wtedy miejsce się znajdzie. Parking jest płatny w godzinach 8:00-20:00. Z chęcią tu wrócę przy następnej wizycie w Warszawie. W ogólnym rozrachunku świetny pobyt i bardzo miłe wspomnienia.”
“Odwiedziliśmy hotel już trzeci raz. Właściwie za każdą wizytą w Warszawie wybieramy to miejsce, ze względu na spokój i ciszę, bezpłatny parking, restaurację z dobrym jedzeniem na miejscu i opcją śniadań ze świetnym wyborem. Obsługa hotelu również jest na wysokim poziomie, Pani witała nas z uśmiechem :) pokój komfortowy, pościel i ręczniki czyściutkie, w łazience żel do kąpieli. Bezpłatne Wifi :) nie mam potrzeby szukać innego miejsca. Dziękujemy i do zobaczenia! :)”
“Apartament bardzo przestronny. Metraż pomaga nie męczyć się jak w typowym hotelowym pokoju. Łazienka bardzo duża i cicha. Osobno sypialnia i salon z kanapą i TV. Odpowiedni, żeby popracować przy biurku. Mimo bliskości trasy nie było słychać żadnego hałasu. Zasłony bardzo skutecznie zaciemniające mimo wielkich okien. Wszystko złożyło się na to, że nasz pobyt był bardzo komfortowy. Super restauracja, śniadania dla wybrednych. Bardzo duży wybór i pyszna kawa. Recepcja pomocna. Wysiadło ogrzewanie to przynieśli nam swój przenośny grzejnik z recepcji do czasu przyjazdu konserwatora. Polecamy na dłuższe wyjazdy służbowe i prywatne.”
“Super przestrzeń na imprezę, bardzo klimatyczny wystrój i pomocna obsługa. Organizowałem tam urodziny i wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Gorąco polecam.”
“Bardzo fajne miejsce . Pyszne śniadania duży wybór dań na ciepło. Jesli miała bym się do czegoś przyczepić to do czystości prysznica,było widać że jest niedomyty oraz szkoda że jacuzzi było nie czynne przez weekend bo wybieraliśmy hotel żeby mieć dostęp do takich rzeczy.”
“W Traktacie organizowaliśmy konsolację. Przepiękne i klimatyczne miejsce z dobrym dojazdem. Spokojne i bliskie natury. Na uwagę zasługuje obsługa (ogromne podziękowania dla Pana Marka za organizacje) oraz jedzenie. Miejsce poleciłbym na każdy rodzaj wydarzenia.”
“Dziękujemy za gościnę. Eleganckie warunki, korytarze klimatyczne (pozdrawiam fanów Lśnienia!), lokalizacja w sam raz na koncerty w Progresji i jako punkt wypadowy na dłuższy City Tour po Warszawie. Do tego świetna komunikacja z obsługą (dziękujemy za doskonały kontakt i wskazówki na bieżąco!) Pozdrawiają goście z pokoju 939”
“Pokój 2-os. z wygodnym dużym łóżkiem, prywatną łazienką (a raczej samą kabiną), toaletą i balkonem ściśnięty do maksimum, tj. 11m². Okna nieszczelne, przepuszczają zimno, wilgoć i wiatr. Ogólnie na jedną noc, jak najbardziej wystarczy, lecz na dłuższy pobyt lepiej wziąć coś większego, gdzie nie ma kabiny prysznicowej wbudowanej bezpośrednio w pokoju, okna są szczelne, a na balkonie można palić. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale pani z recepcji mówiła, że w całej stolicy jest zakaz palenia na balkonie, ale pod klatką już można. Żałosne. Prawda, czy nie, to pierwsze miejsce, gdzie nie mogłem normalnie zapalić na balkonie i kabinę prysznicową w pokoju. Okolica fajna, a sama klatka, niektórych może wystraszyć, bo wygląda, jak z horroru, lecz tu ode mnie wielki plus za klimat. Obsługa pomocna i sympatyczna, nawet pozwolono mi na całonocnych gości, byle ciszę zachować. Następnym razem zobaczę, jakie mają apartamenty.”
“Czysto, schludnie, można polecić.”
“Dobry chciał, z miłą recepcjonistką, ciepła ciepła woda ciepła w pokoju. Surowe podejście do używania środków odurzających, alkoholu, który utrzymuje porządek w żywym zespole.”
“Byliśmy przejazdem. O wyborze zdecydowała lokalizacja, blisko trasy. Piszę lokalizacja choć sam wjazd pod gościniec jest nieco ukryty. Zjechaliśmy przejazdem pomiędzy pasem drogowym i dalej wąską drogą pomiędzy innymi posesjami. GPS się przydał. Na miejscu bezpłatny, choć wisi tabliczka, że płatny parking. Był pełny. Wcześniej rezerwując poprosiliśmy i miejsce parkingowe i ostatecznie znalazło się takie. Na wejściu sympatyczny chłopak i krótka informacja: pokój tam, kuchnia tam, proszę wodę - podał 2 butelki. Weszliśmy schodami na pierwsze piętro. Wąski korytarz i pokój. Ten niewielki, ale z łóżkiem małżeńskim. Łóżko, ręczniki łazienka, lodówka, tv, czajnik, kawa, herbata - wszystko ok. Nie mamy zastrzeżeń choć trzeba mieć świadomość, że to nie Wersal. Nocleg w trasie dla w osób. Generalnie polecam. Jest dobrze.”
“Apartament bardzo fajny w bardzo dobrej cenie. Doskonała lokalizacja. Bardzo miła obsługa. Polecam Asia”
“Bardzo ładne miejsce. Pokoje eleganckie i czyste, obsługa miła i uczynna. Wszystkie potrzebne informacje przekazane od razu pomimo późnej pory. Łazienka wprawdzie na korytarzu ale osobno jest toaleta i osobno łazienka, rano nie ma problemu kto ma korzystać z czego.”
“Mieliśmy nocleg przy okazji zwiedzania Pałacu w Wilanowie: wygodny dojazd, jest gdzie zostawić auto, pokoje czyste, a obsługa bardzo pomocna. Z restauracji hotelowej co prawda nie mieliśmy okazji skorzystać z braku czasu. Tuż przy hotelu jest pizzeria, kebab oraz sklep spożywczy. Polecam”
“Spędziliśmy miło tu czas, bawiąc się na weselu. Wygodny parking za hotelem. Sala jadalna z dywanem i okrągłymi stolikami, na ok.12 osób każdy, oddzielona od "parkietu" (gres). Możliwość zaczerpnięcia powietrza w "ogródku" przy stoliku czy na huśtawce. Obsługa imprezy bez zarzutu (wręcz nazbyt biegająco), dania smaczne, napoje uzupełniane na bieżąco. Sporo deserów/ciast. Atrakcyjne, odzielne menu dla dzieci, typu rosół bez zieleniny, frytki czy pizza (niekoniecznie zdrowe, ale skusiły niejadki). Dość późno goście zauważają dodatkowe toalety po schodach w dół -tu przydało by się oznaczenie na czas takiej imprezy.”
“Miałem przyjemność nocować w tym hostelu. Obsługa miła, nie było problemu z późnym zameldowaniem, biorąc pod uwagę fakt, że było to ok 3 nad ranem. Pokój czysty. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego: szynki, sery, dżemy, płatki, jajecznica, kawa, herbata, sok. Duży parking.”
“Wielokrotnie korzystałam z tego hotelu i nigdy nie zawiodłam się. Panuje tam bardzo miła, wręcz rodzinna atmosfera. Obsługa jest niezwykle przyjazna gościom, bardzo pomocna w rozwiązaniu wszelkich problemów. Z pewnością jeszcze nie jeden raz skorzystam z tego hotelu i z przekonaniem polecam go wszystkim gościom, odwiedzającym Warszawę.”
“Bardzo przyjemny hotel. Czysto, ciepło, pokój zgodny z opisem. Wyposażony w czajnik i suszarkę do włosów. Bardzo dobre i urozmaicone śniadania. Świetna lokalizacja: przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się obok hotelu. Na starówkę można dojść w ok. 20 minut, do dworca Warszawa Gdańska w ok. 10 minut. Gorąco polecam!”
“Niezwykle ciekawe miejsce. Niektore pokoje mają łóżka z baldachimem. Nasz miał napisy o dziwnej treści. Minusem jest zegar który bije nawet w nocy, ale widok z okna może wynagradzać te trudy.”
“Hotel w dobrym dla nas położeniu, spokojnie mogliśmy iść na stadion na koncert i wrócić w nocy. Na Stare Miasto też można dojść spacerem, a i metro też blisko. Bardzo bogate, smaczne śniadanie z gorącymi bułeczkami. Pokoje czyste, klimatyzowane.”
“Hostel położony jest w cichej, spokojnej okolicy. Jest tu wszystko, czego potrzeba do życia, panuje przytulna atmosfera, administrator jest przemiłą osobą, czysto, stale dostępna ciepła i zimna woda, Wi-Fi. Jest ładny ogródek do zabawy dla dzieci. Dobry węzeł komunikacyjny. Polecam ten hostel na stałe zamieszkanie.”
“Przyjeżdżając tu miałem pewne obawy ale musiałem wziąć jakiś nocleg w czasu miałem mało. Obsługa bardzo kompetentna i uprzejma. Za taką cenne to grzech nie wsiąść a czasami można jeszcze zostać mile zaskoczony. Profesjonalizm pełną parą. Myślę że jeszcze nie raz skorzystam z tej opcji trasa z metra Słodowiec jest 8-10 min prosta droga. Blisko stąd tramwajem na AWF i UKSW - 4 min tramwajem. Super okolica cicha i spokojna”
“Polecam! Po raz kolejny nocowałem w hotelu sieci Arche i po raz kolejny wyjeżdżam bardzo zadowolony. Jest wszystko czego trzeba. Wygodne łóżko, duży pokój, dobre śniadanie, świetna kawa. Na uwagę zasługują widoczne efekty pracy fundacji Leny Grochowskiej. Czuć misję w tym miejscu!”
“Świetny hostel na jedną noc. Warunki odpowiednie do ceny. Mały pokoj, wygodne kojo, łazienka w oddzielnym pomieszczeniu. Jest aneks kuchenny z możliwością przygotowania posiłków. Z pewnością tam wrócę!”
“Miejsce bardzo przyjemnie, obsługa niesamowicie uprzejma. Pokój rodzinny, w którym nocowałam czysty, zadbany i nawet ładny. Łazienka w pokoju bardzo dobrze wyposażona, łóżka wygodne, widok z ósmego piętra nie najgorszy. Przyciemniane okna również na +. Hałas z ulicy słyszalny, jednak wiadomo, że w mieście nie będzie cicho. Hotel znajduje się pomiędzy dwoma przystankami, także za każdym razem trzeba do nich dojść. Ogólnie pobyt bardzo przyjemny, myślę, że jeśli znów będę nocowała w Warszawie, to zdecydowanie tutaj.”
“Opinia o Hotelu Metropol w Warszawie (pobyt 15–17 sierpnia 2025) Razem z mężem spędziliśmy w Hotelu Metropol w Warszawie bardzo udany weekend (15–17 sierpnia 2025). Hotel ma doskonałą lokalizację – znajduje się w samym centrum miasta, co było dla nas ogromnym plusem, bo wszędzie mieliśmy blisko, zarówno do atrakcji turystycznych, jak i komunikacji miejskiej. Obsługa hotelowa była bardzo miła i pomocna – już na wejściu zostaliśmy ciepło przywitani. Dużym zaskoczeniem (na plus!) było to, że pokój był dostępny wcześniej niż planowano, dzięki czemu mogliśmy szybciej się zameldować i rozpocząć zwiedzanie miasta bez stresu. Pokój był czysty, dobrze wyposażony i komfortowy. Dodatkowo korzystaliśmy z hotelowej restauracji i muszę przyznać, że jedzenie było naprawdę smaczne. Podsumowując – bardzo przyjemny pobyt, z chęcią wrócimy do tego hotelu przy kolejnej wizycie w Warszawie. Polecam!”
“Jesteśmy zadowoleni z 3-dniowego pobytu 4-roosobowej rodziny. Cena adekwatna do zastanych warunków. Czysto i schludnie. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha ulica.”
“świetny dostęp do metra, cisza, dużo miejsc do parkowania, hostel idealny na krótkie wypady do Warszawy”