Przegląd katalogu
- 32 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 32 wyników
Przeglądaj motel w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 32 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 10,296 opinii i ocen.
“Jeśli chodzi o obsługę - Pani Ania jest złotą kobietą. We wszystkim pomoże, doradzi, pomoże. Blisko centrum handlowego Karolinka, Muzeum Wsi Opolskiej, przystanek autobusowy, cisza, spokój. Polecam.”
“Świetny hotelik tuż przy A4 :) Nie trzeba zjeżdżać z trasy, szukać itp. Duży monitorowany parking. W środku czyściutko, przyjemnie i cicho. Super miejsce aby się ogarnąć w trakcie podróży i przespać. Bardzo miła obsługa, polecam wszystkim.”
“Bardzo polecam super obsługa miły personel czysto i przytulnie”
“Bardzo mili właściciele darmowy parking pokoje czyste nie jestem Marriott ale nie tego szukałem. Bardzo zadowolony z pobytu.”
“Czysto , warunki bardzo dobre . Można negocjować ceny z szefową .”
“Korzystaliśmy z apartamentu w Oławie. Obiekt nowoczesny, świetnie wyposażony i czysty. Spędziliśmy w nim jedną dobę, ale dawno nie mieliśmy okazji spędzić czasu w tak dobrze utrzymanym miejscu noclegowym, a jesteśmy wybredni pod wieloma względami. Tu wszystko było na najwyższym poziomie. Wygodne łóżka, w pełni wyposażony aneks kuchenny, duża łazienka i pralka do dyspozycji gości w pokoju, co przy dłuższym pobycie jest na pewno ogromnym plusem. Zaciszna okolica, niedaleko sklepy np. Kaufland. Fajna baza wypadowa np. na wycieczki rowerowe. Cena nie wygórowana jak na taki standard.”
“Wspaniałe miejsce , miła obsługa, wygodne łóżka Miejsce dobre dla dzieci Polecam”
“Miejsce rewelacyjne, cisza i spokój, a dodatkowo fantastyczni właściciele, przy których czujesz się wyjątkowo. Pokoje czyste, kuchnia da dyspozycji. Polecam!!! Tutaj wrócę.”
“Organizowałam w Lawendzie spotkanie klasowe jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, wystroju oraz bardzo dobrego jedzenia! Profesjonalne podejście do klienta, bardzo mili właściciele. Zdecydowanie polecam!!!”
“Śniadania super, miła obsługa, przestronne pokoje, sauna na wyłączność (wcześniej trzeba się umówić). Polecam herbatę zimową i ciasta własnej roboty.”
“Sala, jedzenie i obsługa pierwsza klasa! Miejsce warte polecenia! Pozdrawiam”
“Czysto I przytulnie. Dużo atrakcji w przyległym parku.”
“Organizowaliśmy w hotelu swoje wesele we wrześniu 2025 r. Wszystko organizacyjnie było po naszej myśli. Jedzenie pyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Miejsce godne polecenia na każdą okazję!”
“Bardzo przyjemny hotel, dziękuję za miło spędzony czas i pyszne jedzenie. Polecam”
“Bardzo miły i kameralny hotelik przy hali tenisowej. Duży wygodny parking, obszerny i bardzo komfortowy, a przede wszystkim cichy i ciepły pokój, wygodne łóżko - jest nawet jasiek ;) Zestaw do kawy i herbaty to miły dodatek. Wyśmienite śniadania, ale jest też możliwość zamówienia obiadu - co prawda ilość potraw jest ograniczona, za to są przepyszne, ładnie podane i porcje są duże. Naprawdę warto spróbować. Na koniec podkreślę, że obsługa jest przemiła - zarówno Panie, jak i właściciel który dba o dobro gości. Polecam bardzo serdecznie!”
“Od wielu lat przyjeżdżamy do Villi Vanilla specjalnie na lody. Zawsze są to duże gałki w pysznym wafelku. Co roku cena jednej gałki jest wyższa, ale to standard w każdej lodziarni, takie mamy czasy. Co do smaku lodów: zawsze są pyszne, dużo zmieniających się smaków do wyboru.”
“Bardzo miły i kameralny hotelik przy hali tenisowej. Duży wygodny parking, obszerny i bardzo komfortowy, a przede wszystkim cichy i ciepły pokój, wygodne łóżko - jest nawet jasiek ;) Zestaw do kawy i herbaty to miły dodatek. Wyśmienite śniadania, ale jest też możliwość zamówienia obiadu - co prawda ilość potraw jest ograniczona, za to są przepyszne, ładnie podane i porcje są duże. Naprawdę warto spróbować. Na koniec podkreślę, że obsługa jest przemiła - zarówno Panie, jak i właściciel który dba o dobro gości. Polecam bardzo serdecznie!”
“Pobyt w Hotelu Arte w Brzegu był naprawdę wyjątkowy i zasługuje na najwyższą ocenę. Już od samego przyjazdu widać, że to miejsce prowadzone z pasją i dużą dbałością o szczegóły. Obsługa hotelowa jest niezwykle uprzejma, serdeczna i pomocna – każdy pracownik podchodzi do gości z życzliwością i zaangażowaniem. W każdej sytuacji można liczyć na profesjonalne i ciepłe podejście, co sprawia, że człowiek czuje się naprawdę mile widziany. Pokoje są przestronne, bardzo czyste i komfortowe. Łóżka wygodne, wyposażenie na wysokim poziomie, a cała przestrzeń zaprojektowana ze smakiem i dbałością o detale. Również części wspólne hotelu są zadbane i tworzą przyjemną atmosferę do wypoczynku. Śniadania serwowane w hotelu są pyszne, różnorodne i oparte na świeżych produktach – każdy znajdzie coś dla siebie. Widać, że nic tu nie jest przypadkowe – zarówno kuchnia, jak i cała organizacja pobytu świadczą o wysokim standardzie i profesjonalizmie. Hotel Arte to idealne miejsce na spokojny, komfortowy wypoczynek w Brzegu. Czułem się tu bardzo dobrze i z pełnym przekonaniem polecam to miejsce każdemu. Na pewno wrócę przy najbliższej okazji!”
“Chciałbym spać w tak profesjonalnym hotelu ! Pan z recepcji biegał aby uratować osobę która nie była zameldowana . To znaczy że pracują tam ludzie z pasją do hotelarstwa !”
“Jedzenie było wyśmienite! Szczególnie zachwyciła nas wyborna kaczka oraz placki ziemniaczane z zakopiańskim serem i żurawiną – prawdziwa uczta dla podniebienia. Na deser wybraliśmy monoporcje, które idealnie dopełniły ten wyjątkowy obiad. Smak potraw był tak urzekający, że nawet nie zdążyliśmy zrobić zdjęć! Obsługa uprzejma, profesjonalna i na najwyższym poziomie. Z całego serca polecamy!”
“W pokoju nue bylam więc nie wiem jak jest ale zapach na głównym Hollywood to taki sredni. Posiłki takie sobie kucharz sie nie popisał.”
“Bardzo przyjemny hotel . Pokoje zadbane i czyste + całkiem spore . Śniadania skromne ale dobre i świeże . Bardzo smaczne i duże porcje w samej Restauracji + przystępne ceny. Polecam”
“Bardzo ładne, przestronne pokoje, sprzątane, na miejscu można smacznie zjeść, wypić drinka i zagrać w kręgle lub bilard, polecam”
“To wspaniały pensjonat w Sankt Annaberg. Lokalizacja była idealna – prawie wszystko w mieście było w zasięgu spaceru. Pokoje były bardzo czyste i wystarczające dla naszej grupy, każdy z nich miał swój własny, niepowtarzalny charakter. Łóżka są wygodne, śniadanie pyszne, a gospodarze bardzo przyjaźni i pomocni. Nasz pobyt w mieście był o wiele lepszy, niż się spodziewaliśmy. Bardzo dziękujemy temu wspaniałemu miejscu i jego właścicielom.”
“Ciche i spokojne miejsce, miła obsługa. smaczne posiłki.”
“Bardzo dobre domowe wręcz jedzenie. Nie można się przyczepić do czystości w pokojach i jakości, wszystko jest na porządnym poziomie. Miejsce dobre jako hotel pracowniczy na wyjazdy albo bazą wypadowa na zwiedzanie okolic. Miejsce jest spokojne, obsługa miła i szczegółowa. Dla ludzi wystawiających 1 gwiazdkę i mających dziwne wymagania warto wspomnieć iż Dworska Elektrownia nie jest opisana jako Hilton tylko hotel 2-gwiazdkowy i uważam że to akurat spełnia z nawiązką.”
“Świetna lokalizacja , przemiła obsługa, bardzo profesjonalne panie w recepcji, pomocne i bardzo sympatyczne. Śniadania świetne , wszystko bardzo świeże A jajecznica rewelacyjna smażona na śwueżo. Pokoje bardzo czyste . Dziękujemy bardzo paniom z obsługi napewno możemy polecić innym odwiedzającym. My chętnie tu wracamy od lat. Maik i Aga.”
“Nasza rodzina miała niesamowite doświadczenie w tym hotelu ,dzięki wspaniałej właścicielce , która na ostatnią chwilę zaoferował nam doskonałe warunki noclegowe. Pokój był w pełni wyposażony, idealny dla naszej rodziny z małymi dziećmi. Lokalizacja hotelu w centrum miasta była dodatkowym atutem, ułatwiając nam dostęp do wszystkich atrakcji. Świetna komunikacja przez telefon z właścicielka jak i również na miejscu pomogła nam poczuć się mile widzianymi i zadbanymi na każdym etapie pobytu. Zdecydowanie polecamy ten hotel wszystkim, którzy szukają wygodnego, rodzinnego miejsca w Kędzierzynie Na pewno wrócimy przy kolejnej okazji!”
“Hotel nie tylko pracowniczy, ale myslę że w tym celu głównie istnieje. Może z zewnątrz nie robi wrażenia natomiast pokoje całkiem całkiem a stosunek ceny do komfortu, jakości itp. ma się dobrze. Jak wiem to firmy chętnie korzystają z usług a osoby spoza firm też są mile widziane. Kędzierzyn nie ma za wiele baz noclegowych a ta jest w dogodnej lokalizacji, ma własne parkingi, dobrą obsługę. Czy zjesz tam śniadanie...? hmmm, raczej nie widziałem ale może jest to pomysł na przyszłość?”
“Pierwszy dzień kwarantanny))) Jak dotąd wszystko jest w porządku. jeśli coś dodam)”