Opinie

  1. Katarzyna Walke ★☆☆☆☆

    W pokojach brudno, w łazience śmierdziało, odpływ całkowicie zatkany, przy otwieraniu okna łazienkowego klamka zostawała w ręce. Tv nie działał. Wspólna kuchnia pozostawiała bardzo wiele do życzenia. W całym budynku brak światła na korytarzu. Mimo zgłoszeń o usterkach, ani jedna w trakcie mojego 4dniowego pobytu nie została naprawiona. Nie polecam.

  2. Sławek Maćkowski ★★★☆☆

    Hotelik typowo pracowniczy. Telewizja brak kanałów. Brak reakcji na zgłoszenie. Łazienka brodzik przecieka, słuchawka oberwany uchwyt.

  3. Artur Witczak ★★★★☆

    Bardzo fajne miejsce, zwłaszcza dla osób, które będą korzystać z lotniska Chopina.

  1. Radek Zagrodnik ★★★★☆

    No cóż, hotelik robotniczy. Ładne pokoje ale wymagaja czasami pomalowania czy tez pozbycia sie pleśni z łazienki. A tak to czysto, schudnie. Lokalizacja po środku niczego - chyba, ze przyjezdzazz do którejś z okolicznych hurtowni etc. Słychać samoloty. Bardzo cicha okolica

  2. Gabriela Jun ★★★★☆

    Dla nas lokalizują najbliżej miejsca docelowego więc super, obsługa również pomocna i miła. Pokoje czyste choć dla nas alergików za dużo tapicerowanych rzeczy przez kichaniu nie było końca. Jest parking na samochody. Wokół hoteliku dużo sklepów, stacje benzynowe i galeria. Ogólniej okej.

  3. Marta Czarnecka ★★★★★

    Super nocleg w fajnej cenie. Czyste pokoje, miła obsługa, parking, na każdy domek kuchnia wspólna. Niedaleko centrum handlowe, sklepy, restauracje. Spokojna okolica. Polecam.

  1. Edyta Tancerka (Edyta Tancerka) ★★★★☆

    Troche w nietypowej sytuacji wizyta, ale nie zostaliśmy źle odebrani, miła obsługa i dyskretna (mimo, że nie chodziło nam o dyskrecję a bardziej tłumaczyliśmy się z zatrzaśniętych w domu drzwi to i tak wszystko odbyło się na poziomie hoteli wysokiej klasy). POLECAM. Parking jest, dobry dojazd.

  2. Тоха Непослушная ★★★★★

    Dobry, przytulny hotel, przebywaliśmy z dziećmi, jest parking, przytulny pokój, w pokoju jest wszystko, czego potrzeba. Pracownikom życzę wszystkiego najlepszego. Pomyślność dla hotelu.

  3. BoltinCrib ★★★★★

    Data wizyty: 15.07.2022 - 17.07.2022 Przyjemne tanie miejsce na nocleg w sezonie. Cisza i spokój zarówno w nocy jak i w dzień. Blisko centrum handlowe gdzie można zrobić zakupy spożywcze. Przystanek autobusowy niedaleko terenu hotelu, a tramwajowy jest oddalony o parę minut spacerem. Bardzo miła i pomocna obsługa. W każdym z 4 budynków z pokojami dostępna jest kuchnia w której można sobie coś ugotować. Pokoje są czyste i zadbane. Jedynym minusem był ułamany uchwyt pod prysznicem. Cena jak za oferowaną jakość i lokalizację w sezonie bardzo dobra. Jeśli komuś nie zależy na luksusach, ale na noclegu w spokojnym miejscu to szczerze polecam.

  1. Michał Michalski ★★★★★

    Bardzo miłe, spokojne miejsce. Super obsługa Pozdrawiam z 3miasta

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotelik Łopuszańska?

Hotelik Łopuszańska znajduje się przy Łopuszańska 26c, 02-220 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotelik Łopuszańska?

Można skontaktować się z Hotelik Łopuszańska pod numerem +48 720 684 242

Jak można dotrzeć do Hotelik Łopuszańska?

Do Hotelik Łopuszańska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements