Opinie

  1. Powyżej Standardu ★★★★☆

    Hotel jest położony w miarę blisko lotniska. W cenie pokoju masz transport na lotnisko - to na duży plus. Sam pokój schludny, czysty. Brakowało lodówki i małej wody(w każdym hotelu co bylem były wody). Ale ogólnie pokój spełnił moje oczekiwania. Śniadanie było okej. Nie bylo dużego wyboru, ale to co bylo wystarczyło mi. Śniadania bez rewelacji, ale nie były złe. Obsługa miła, pomocna - na duzy plus.

  2. Jellycrusher ★★★★★

    Hotel bardzo przyjemny, obsługa uprzejma, to moje stałe doświadczenia z tą siecią. W tym przypadku szczególnie zadowolony jestem z tego, że hotel zapewnia transfer na lotnisko w cenie pobytu - oszczędziło mi to sporo fatygi.

  3. Marta Werner-Dettlaff ★★★★★

    Spędziłam kilka dni w hotelu ibis przy ul. Poleczki w Warszawie. Hotel jest czysty, cichy i dobrze zorganizowany. Pokój był komfortowy, a łóżko bardzo wygodne – idealne na krótki wypoczynek. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przemiły recepcjonista, Pan Ivan – serdeczny, uprzejmy i pomocny. Dzięki niemu już od samego początku pobyt miał bardzo pozytywny klimat. Nie korzystałam ze śniadania, więc nie mogę go ocenić, ale cała reszta zdecydowanie na plus. Hotel ma dobrą lokalizację – blisko lotniska i z dobrym dojazdem do centrum. Chętnie wrócę przy kolejnej okazji!

  1. Tomasz Świątek ★★★★★

    Bardzo przyjemny hotel, z którego korzystałem wielokrotnie. Opinię wystawiam po kolejnych odwiedzinach i nie zmieniam zdania :) Bardzo dobra lokalizacja względem lotniska i wylotów biznesowych jak i "wylotu" w delegacje do miasta. Bardzo dziękuję p.Asi z recepji za bardzo szybkie ogarnięcie kilku rezerwacji i przemiłe przywitanie! Często jesteśmy zmęczeni podróżami, dlatego taka szybka reakcja, pomoc i przede wszystkim uśmiech i życzliwość osób na recepcji ratuje nam dzień :) Pani Asiu, dziękuję! :)

  2. Michał Awtoniuk ★★★★★

    W maju organizowaliśmy przyjęcie komunijne na 18 osób. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Nasze przyjęcie odbywało się w osobnej salce obok głównej sali. Jednocześnie restauracja obsługiwała równolegle drugie przyjęcie a także gości hotelowych. Nie stanowiło to żadnego problemu, byliśmy na bieżąco obsługiwani a kierownik restauracji był cały czas dostępny. W czasie przyjęcia odwiedził nas nawet szef kuchni, przywitał się i zapytał o odbiór potraw. To było bardzo miłe. Przed przyjęciem zmieniał się kierownik restauracji ale sama zmiana nastąpiła bardzo płynnie i wszystkie szczegółowe ustalenia zostały dotrzymane. Obecny kierownik, p. Mateusz, jest bardzo pomocny, doradzał tam gdzie nie byliśmy pewni i pozostawał też otwarty na nasze propozycje zarówno w odniesieniu do menu jak też spraw formalnych. Jako zalety wskazałbym: swoboda w doborze menu, wyjściowe propozycje bez problemu można modyfikować uwzględniając nawet jednostkowe dania np. wegańskie, duży parking, możliwość odebrania samochodu następnego dnia, brak opłaty za wynajem sali, brak jednostkowego rozliczania napojów, możliwość serwowania produktów z zewnątrz np. ciasta, alkohol dobra komunikacja z kierownikiem Z kolei wśród minusów wymieniłbym: musieliśmy upomnieć się o odbiór dań, które zostały po przyjęciu. Podsumowując, bardzo chętnie wrócimy do tego miejsca przy okazji kolejnego przyjęcia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ibis Styles Warszawa Airport?

ibis Styles Warszawa Airport znajduje się przy Poleczki 31, 02-822 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do ibis Styles Warszawa Airport?

Do ibis Styles Warszawa Airport można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements