Przegląd katalogu
- 661 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 661 wyników
Przeglądaj fast food w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 661 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 675,369 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fast food z miast takich jak Warszawa, Radom, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki i innych.
“Bardzo dziękujemy za życzliwość i cudowną obsługę. Życzliwość, Uśmiech, Radość Panów którzy nas obsługiwali jest Największą Wartością tego Miejsca. Włożyli serce w jedzenie które nam przygotowali. Bardzo Bardzo Dziękujemy za gościnę. Do zobaczenia niebawem Z poważaniem, Michał Wąsowicz”
“Wspaniałe miejsce, przede wszystkim obsługa ze strony lidera gościnność pani Moniki. Miła, profesjonalna obsługa że chce się wracać częściej. Szybki czas podania, sprawy serwis. Czysto i schludnie.”
“Jak to w Maku, szybie jedzenie po trasie rowerowej. Na plus miła obsługa, Pan z obsługi umilił czas dziecku w oczekiwaniu na posiłek, dzięki czemu łatwiej było wytrwać. :) Miejsce w strategicznej lokalizacji, przy ruchliwej drodze, więc też łatwo się zatrzymać na chwilę. Jest opcja zjedzenia w „ogródku”, który jest odizolowany od strefy zamówień drzwiami, co jest też na plus.”
“Piękna lokalizacja, dużo stolików gdzie można spokojnie zjeść, czysto i co najważniejsze smacznie. Czego chcieć więcej... menu obszerne, każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Zamawiam raz na jakiś czas od dłuższego czasu, i jeszcze nigdy się nie zawiodłem! Prośby klientów spełnione w 100%! Burger przyjeżdża ciepły i przepyszny:)”
“Klimat w środku jest całkiem przyjemny , o ile można tak nazwać atmosferę w McDonald's. Natomiast stoliki na zewnątrz to pomyłka. Nie sposób zjeść przy nich nic , metr od stolika jest stanowisko McDrive i kolejka aut oczekujących na swoje zamówienie. Ale cóż , uroki wielkiego miasta.”
“Jest to chyba pierwsza restauracja MacDonalds w jakiej jestem, na której wystrój składają się rekonstrukcje obrazów. Poza tym standardowa wizyta, wszystko w porządku :)”
“Bardzo smaczne świeże mięso, super frytki. Obsługa bardzo miła i pomocna . Tylko kawa do poprawy, ale jedzenie na wysokim poziomie. Polecam!!!”
“Dobry kebab, duży wybór dań szczególnie polecam z grilla. Klasyczna oferta też niczego sobie, można wypić piwko, ayrana lub soczek. Mają także ofertę kids.”
“Pan Kacper /uczę się/ był pierwszym uśmiechniętym, miłym i ogólnie pozytywnym pracownikiem, jakiego spotkałam w tej sieci, a jadam w niej kanapki od 20 lat. Jestem w takim szoku , że aż zostawiam opinię i oczywiście zostawiłam napiwek.”
“Rolo średnie za 25 zł, całkiem spore. Mięso baran jak wszędzie, natomiast sos, warzywa oraz placek bardzo dobre. Sos łagodny ma posmak czosnku, jest idealnie kremowy. Warzywa świeże, a placek nie jest mega chrupiący ale delikatnie miękki. Dla mnie bomba, naprawdę smaczne jedzenie, będę wracał. Na jednej z ścian ciekawy malunek, ładnie wykonany.”
“Pan obsługujący SUPER !!! Dodam, że z plakietką uczę się. Przedstawił wszystkie możliwości kanapek, zaproponował idealny zestaw i jeszcze dodatkowo zaproponiwal kilka fryteczek bez soli widząc, że jesteśmy z maluchem. Obsługa bomba!!! Jeśli to pomoże pan obsługujący ok. Godziny 11 ;) (Arkadia) taki pracownik i do tego super uśmiechnięty to skarb ;)”
“Sympatyczna obsługa Szybka i sprawna. Kurczaki bardzo smaczne Podobnie jak surówka (chociaż ostatnio czegoś jej brakowało ) Dodatkowo fajna sprawa,że można kupić ,,zupę dla ubogiego,,.... Bardzo polecam”
“Fajna obsługa przed chwilą kupowałem telefonicznie bardzo dobre kebaby”
“Super obsługa, panie bardzo pomocne, szczególnie dwie blondynki z długimi włosami, polecam bardzo serdecznie”
“bardzo dobry market franczyzowy niczym nie ustępujący paru innym znanym dyskontom”
“Bardzo smaczna pizza, zamówienie internetowe wszystko na czas gotowe. Obsługa miła. Będziemy częściej odwiedzać.”
“Najlepszy kebab w Radomiu! Marhaba Kebab to miejsce, do którego chce się wracać. Jedzenie zawsze świeże, mięso dobrze doprawione, a porcje naprawdę solidne. Obsługa bardzo miła i profesjonalna czuć, że wkładają serce w to, co robią. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka dobrego kebaba w mieście.”
“Przyszłam rano żeby zjeść coś na szybko chciałam zjeść coś łagodnego pani kasjerka doradziła mi bsmarta z nóżka która była soczysta w lokalu było bardzo czysto i przyjemnie”
“Jedzenie jak najbardziej było ok. Lód nie roztopiony co spodobało że daje duży plus . Sporo miejsc do zjedzenia. Czysto i schludnie. Obsługa miła. Polecam przy okazji zakupów w galerii handlowej .”
“Generalnie zaglądam 2-3 razy w tygodniu, czasami rzadziej, zawsze mały, wołowy, na cienkim i na ostro. Mięso, to kula mocy, ale niezła. Sos fanie ostry, więc piecze jak powinien - dwa razy. Sporo zieleniny, tak pół na pół. Na pewno nie jest to najlepszy kabsik jakiego jadłem, ale jest równy bez względu na obsługę, więc zawsze jem to, co ostatnio. Daję maksa, ale nie dlatego, że to mistrzostwo, ale stosunek ceny do jakości i powtarzalności na to zasługuje. Aha, ogródek też fajny. ;)”
“Ajmer Kebab to świetne miejsce na szybki i smaczny posiłek. Kebab zawsze świeży, dobrze doprawiony, a porcje naprawdę konkretne. Obsługa miła i szybka i bardzo pomocna. Fajne miejsce na wypad po szybkiego kebaba. Zdecydowanie warto odwiedzić, gdy ma się ochotę na coś treściwego!”
“Zawsze ratuje mnie w podróży! Kiedy byłam bardzo głodna w trasie, obsługa w McDrive była niesamowicie szybka i miła. Pani wydająca zamówienie uśmiechnęła się, a moje frytki były idealnie gorące. Super sprawa”
“bardzo miła obsługa mięso świeże sosy pyszne i świeża surówka polecam”
“Ultimatum ..choć raz powinno sie tam pójść i zjeść ... smaczne jedzenie dobre piwo szybka obsługa”
“W ostatnim czasie, miałam przyjemność zorganizować przyjęcie komunijne dla swego dziecka w tej restauracji dla ok. 40 osób. Wszystko było smaczne i zrealizowane według naszych ustaleń. Pani Nikola, jest bardzo otwarta na propozycje i zmiany w menu. Obsługa w lokalu jest bardzo sprawna i życzliwa, zawsze z uśmiechem. Tak jak Pani Nikola obiecała jedzenia nie zabrakło :-) Dziękuję bardzo i polecam to miejsce :-)”
“Bardzo ostry kebab I smaczny polalecam każdemu kto lubi kebaby i jakość i gruboś i Jest adekwatna do ceny”