Miejsce zamówienia było poinformowane że będę płacił gotówką kierowca przyjechał i z wielkimi pretensjami kazał mi zapłacić kartą płatniczą lub blikiem nie polecam tego miejsca żenada
Zdjęcia
Opinie
-
Lukasz Sikorski ★☆☆☆☆
-
Grafik Jan Kluska ★★★★☆
Nie jest źle, ale trzeba być naprawde głodnym wtedy wleci i smakuje, jak bym nie był po 19 godzinach trasy to raczej by mi nie smakowało ale tak to petarda
-
C S ★★★☆☆
Dlaczego biała kapusta w falafelu? Bo kapusta jest tania? Chleb nie jest smaczny. Więcej sałaty byłoby super.
-
Ola Ola ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy kebaba Maxi 45 cm, przyjechał długi, ale tak cienki, że nadgarstek małego dziecka jest grubszy. Bardziej przypominało to parówkę zawinięta w ciasto niz kebaba. Gdyby tego było mało rano wstaliśmy z takim bólem brzucha i zatruciem Pokarmowym, że nie możemy zejść z toalety. Żołądek boli tak jakbym najadła się czegoś zupełnie niejadalnego. Nie polecam nikomu. Chyba, że lubicie klimat zatruć pokarmowych
-
Andrzej Olejnik ★★☆☆☆
No nie smakowało mi i w zasadzie nie dojadłem ale podzieliłem się z bezdomnym. Charakter mięsa zupełnie wg. mnie na nie i koniec.
-
Tomasz Kane ★★★☆☆
Hm, to miejsce sprawia wrażenie takiego, do którego się nie wchodzi ;-) Pan za ladą nie radzi sobie z językiem polskim nawet na poziomie przyjęcia zamówienia i nie sprawiał wrażenia sympatycznego imigranta. Prosiłem o sos mieszany, dostałem łagodny (Co jest?! Przecież tu się zamawia ciągle to samo...). Na drzwiach mapka do meczetu itp. Lokal mały w stylu "buda z kebabem". Sam kebab był w porządku i za rozsądne pieniądze zaspokoiłem tu swój głód. Polecać można tylko jeśli w okolicy wszystko już zamknięte.
-
Wagner Pierożyn (Wagneritte) ★★★★★
Przygotowywane bardzo szybko, idealnie dla podróżujących. Duże porcję
-
Mateusz Zawadzki ★☆☆☆☆
Kebab prawie zabił mojego ziomka, a mnie od falafela bolał brzuch. Nie polecam
-
Daniel Joealski ★★★★☆
W sumie spoko,tylko te cisto trochę gumowate
-
Arkadiusz Dudkiewicz ★★★★★
Pyszny i syty kebab! Jestem bardzo miło zaskoczony :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bengol Kebab Dw Zachodni?
Bengol Kebab Dw Zachodni znajduje się przy Aleje Jerozolimskie 144, Ochota, 02-305 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bengol Kebab Dw Zachodni?
Można skontaktować się z Bengol Kebab Dw Zachodni pod numerem +48 222 450 227
Jak można dotrzeć do Bengol Kebab Dw Zachodni?
Do Bengol Kebab Dw Zachodni można dotrzeć, korzystając z poniższego linku