Opinie

  1. Lukasz Sikorski ★☆☆☆☆

    Miejsce zamówienia było poinformowane że będę płacił gotówką kierowca przyjechał i z wielkimi pretensjami kazał mi zapłacić kartą płatniczą lub blikiem nie polecam tego miejsca żenada

  2. Grafik Jan Kluska ★★★★☆

    Nie jest źle, ale trzeba być naprawde głodnym wtedy wleci i smakuje, jak bym nie był po 19 godzinach trasy to raczej by mi nie smakowało ale tak to petarda

  3. C S ★★★☆☆

    Dlaczego biała kapusta w falafelu? Bo kapusta jest tania? Chleb nie jest smaczny. Więcej sałaty byłoby super.

  1. Ola Ola ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy kebaba Maxi 45 cm, przyjechał długi, ale tak cienki, że nadgarstek małego dziecka jest grubszy. Bardziej przypominało to parówkę zawinięta w ciasto niz kebaba. Gdyby tego było mało rano wstaliśmy z takim bólem brzucha i zatruciem Pokarmowym, że nie możemy zejść z toalety. Żołądek boli tak jakbym najadła się czegoś zupełnie niejadalnego. Nie polecam nikomu. Chyba, że lubicie klimat zatruć pokarmowych

  2. Andrzej Olejnik ★★☆☆☆

    No nie smakowało mi i w zasadzie nie dojadłem ale podzieliłem się z bezdomnym. Charakter mięsa zupełnie wg. mnie na nie i koniec.

  3. Tomasz Kane ★★★☆☆

    Hm, to miejsce sprawia wrażenie takiego, do którego się nie wchodzi ;-) Pan za ladą nie radzi sobie z językiem polskim nawet na poziomie przyjęcia zamówienia i nie sprawiał wrażenia sympatycznego imigranta. Prosiłem o sos mieszany, dostałem łagodny (Co jest?! Przecież tu się zamawia ciągle to samo...). Na drzwiach mapka do meczetu itp. Lokal mały w stylu "buda z kebabem". Sam kebab był w porządku i za rozsądne pieniądze zaspokoiłem tu swój głód. Polecać można tylko jeśli w okolicy wszystko już zamknięte.

  1. Wagner Pierożyn (Wagneritte) ★★★★★

    Przygotowywane bardzo szybko, idealnie dla podróżujących. Duże porcję

  2. Mateusz Zawadzki ★☆☆☆☆

    Kebab prawie zabił mojego ziomka, a mnie od falafela bolał brzuch. Nie polecam

  3. Daniel Joealski ★★★★☆

    W sumie spoko,tylko te cisto trochę gumowate

  1. Arkadiusz Dudkiewicz ★★★★★

    Pyszny i syty kebab! Jestem bardzo miło zaskoczony :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bengol Kebab Dw Zachodni?

Bengol Kebab Dw Zachodni znajduje się przy Aleje Jerozolimskie 144, Ochota, 02-305 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bengol Kebab Dw Zachodni?

Można skontaktować się z Bengol Kebab Dw Zachodni pod numerem +48 222 450 227

Jak można dotrzeć do Bengol Kebab Dw Zachodni?

Do Bengol Kebab Dw Zachodni można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements