Jadłam dziś kebaba od nich i nie powala mnie , kiedyś był lepszy . Czuć było albo kapustą kiszoną albo to ten sos a jednak sos koperkowy nie pasuje do kebaba. Polecam wam poprawić kebaba. A cena w porównaniu do smaku tego kebaba jest słaba.
Zdjęcia
Opinie
-
poli falo ★☆☆☆☆
-
Grzesiek Bń ★☆☆☆☆
Dawno nie widziałem takiej tragedii, 1 gwiazdka to za dużo... Byłem przejazdem.. Mięso surowe, to co było na kiju wogóle się nie kręciło, gość gołą ręką ładował mięso na talerz i do mikrofali, frytki mrożone i ponownie mikrofala, po placku chodziły muchy.. Zapłaciłem 20 zł, żałuję że nie gotówką bo żądał bym zwrotu, wziąłem kebaba i go nadzwyczajnie wyrzuciłem, po tym co tam zobaczyłem, nie dał bym rady go zjeść a nie należę do wrażliwych
-
Mateusz Resler ★☆☆☆☆
Nie polecam kebab ochydny brak sosu odgrzewany w mikrofali kebab zamiast mięsa był cały zapchany frytkami
-
Kamila Ka ★☆☆☆☆
Panowie robiący kebaba , surówki nie żałowali , lecz zapomnieli o mięsie , bo mięsa była śladowa ilość . A surówka z połączeniem z sosem smakowała poprostu słabo.Niestety nie polecam i więcej tu nie wrócę.
-
Mateusz Bireta ★☆☆☆☆
To jest jakaś parodia kebaba, mięso odgrzewane w mikrofali nawet nie kręciło się na ruszcie. Surówki smakowały jakby były ukiszone, ewidentnie czuć że nie świeże. Pita się rozleciała, oprócz tego była spalona jedynie sosy były w miarę lecz również bez szału. Jedliśmy w trzy osoby, dwie dostało rewolucji żołądkowych. Pomijając kosmicznie długi czas przygotowania ( na 3 kebaby przy pustym lokalu czekaliśmy ok. 40 minut) to miejscem powinien zainteresować się sanepid. Zdecydowanie odradzam.
-
Adam Sosnowski ★☆☆☆☆
Kebab zimny, miało być 30 min z dostawą a czekałem ponad godzinę kierowca się zgubił. Zero kontaktu nawet nie wiedział ile ma wziąć za te kebaby. Mięso to jakaś porażka mielonka tania jak barszcz a w dodatku ponad 30 za kebab danie z frytkami gdzie porcja byla tak mała że aż szkoda gadać. Chłam taki że szok.
-
Kacper ★☆☆☆☆
Obsługa jeśli chodzi o dostawy na wynos to totalna porażka. Na początku przy podawaniu zamówienia czas oczekiwania miał wynosić 30 minut, jednak po dłuższym czasie kebab nie przyjeżdżał a gdy dzwoniłem do lokalu zostawałem tylko zmywanym przedłużeniem czasu oczekiwania o pół godziny a później totalnym brakiem kontaktu. Tak czekałem już ponad półtorej godziny. Totalna klapa.
-
Pat “Serwatka” Ko ★★★★★
Pierwszy raz zamówiliśmy kebaba około 2 tyg temu, kolejnego dziś. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chce zjeść smacznego, świeżego i „lekkiego” kebaba(nie czuć na żołądku sosu przez tydzień) . Nie ma porównania z lokalnymi „modnymi” kebabami, w których zarówno jedzenie jak i obsługa pozostawia wiele do życzenia. Polecam bardzo. :)
-
Katarzyna Pułym ★★★☆☆
Porcje w miarę duże, ale smakowo niestety średnie i niezbyt ciepłe. Nie wytrzymują konkurencji z Istanbul, Baraka, a nawet Pokusą. Wystrój lokalu przygnębiający. Szkoda, bo obsługa bardzo miła.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mirch Masala Kebab?
Mirch Masala Kebab znajduje się przy Kościuszki 30, 07-200 Wyszków, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mirch Masala Kebab?
Można skontaktować się z Mirch Masala Kebab pod numerem +48 798 295 411
Jak można dotrzeć do Mirch Masala Kebab?
Do Mirch Masala Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku