Opinie

  1. Dominik Kowalczyk ★★★★★

    Bardzo dobre zapiekanki. Ogromnym plusem jest jakość produktów. Wszystko wykonane ze świeżych produktów. Miła obsługa. Polecam!

  2. Natalia Cichocka ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, dobre zapiekanki, dobre ceny. Najlepsza nowa zapiekanka na grubszej bułce - podobno już od jutra w ofercie ☺️

  3. Amelia “kox0wa” Wiśniewska ★★★★★

    bardzo dobre jedzonko, często odwiedzam, obsługa również przemiła ❤️

  1. Lukasz ★★★★★

    Zapiekanki bardzo dobre. Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy

  2. Daniella Dany ★☆☆☆☆

    Brak zachowania czystości, najpierw sprząta później gotuje w tych samych rękawiczkach. nie polecam nikomu

  3. Sonia Miętka ★☆☆☆☆

    brak kolejki i 15min na frytki czekanie

  1. Emi Kaleta ★★★★★

    Zapiekanki pycha, jedliśmy na wyspie w galerii w środku!

  2. Dorota Łomicka ★★☆☆☆

    Niedrogo, ale frytki belgijskie niedobre i niedopieczone, a churrosy to wersja xxs, nic puszystego w środku. Nie polecam

  3. Mateusz ★★★☆☆

    Dobre ale niewarte swojej ceny, 15zl za zapiekanpke z pepperoni i jalapenip a jak byłem głodny tak jestem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cukrem i Solą?

Cukrem i Solą znajduje się przy Annopol 2, 03-236 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Cukrem i Solą?

Do Cukrem i Solą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements