Bardzo dobre zapiekanki. Ogromnym plusem jest jakość produktów. Wszystko wykonane ze świeżych produktów. Miła obsługa. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Dominik Kowalczyk ★★★★★
-
Natalia Cichocka ★★★★★
Bardzo miła obsługa, dobre zapiekanki, dobre ceny. Najlepsza nowa zapiekanka na grubszej bułce - podobno już od jutra w ofercie ☺️
-
Amelia “kox0wa” Wiśniewska ★★★★★
bardzo dobre jedzonko, często odwiedzam, obsługa również przemiła ❤️
-
Lukasz ★★★★★
Zapiekanki bardzo dobre. Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy
-
Daniella Dany ★☆☆☆☆
Brak zachowania czystości, najpierw sprząta później gotuje w tych samych rękawiczkach. nie polecam nikomu
-
Sonia Miętka ★☆☆☆☆
brak kolejki i 15min na frytki czekanie
-
Emi Kaleta ★★★★★
Zapiekanki pycha, jedliśmy na wyspie w galerii w środku!
-
Dorota Łomicka ★★☆☆☆
Niedrogo, ale frytki belgijskie niedobre i niedopieczone, a churrosy to wersja xxs, nic puszystego w środku. Nie polecam
-
Mateusz ★★★☆☆
Dobre ale niewarte swojej ceny, 15zl za zapiekanpke z pepperoni i jalapenip a jak byłem głodny tak jestem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukrem i Solą?
Cukrem i Solą znajduje się przy Annopol 2, 03-236 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Cukrem i Solą?
Do Cukrem i Solą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku