Kebab Salem Pruszków
“Jak narazie najlepszy kebab dobrej jakości mięso świeże warzywa oraz bardzo miła obsługa fajnie że mamy taki lokal będę tu częściej”
Znaleziono 13 wyników
“Jak narazie najlepszy kebab dobrej jakości mięso świeże warzywa oraz bardzo miła obsługa fajnie że mamy taki lokal będę tu częściej”
“Miejsce sztos! Jedzenie przepyszne, konkretne, a pizza w stylu Detroit to świetne urozmaicenie i ciekawy pomysł, by zainteresować klientów. Obsługa rewelacyjna - Pan który jest barmanem i kelnerem to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, robiąca show samymi swoimi popisami za barem oraz nadzwyczajną uprzejmością i kulturą osobistą. Wybór piw - w punkt! Grimberger, który jest rzadkością robi robotę. Ogromny i nietuzinkowy wybór koktajli, shotów oraz drinków. Ciekawe menu, wystrój i klimat tego miejsca tworzą jedyną, niepowtarzalną całość. Ceny „warszawskie” ale idzie za tym jakość i smak oraz mega porcja więc warto!”
“Oceniam tylko mięso z kurczaka bo inne nie było dostępne. Bardzo smaczny kebab. Kurczak bardzo dobry, soczysty dobrze doprawiony. Warzywa świeże. Pita dobrze podgrzana. Bardzo dobre sosy, szczególnie ostry przypadł mi do gustu, przyjemnie palił. Obsługa bardzo miła. Lokal czysty.”
“Wszystko OK. Zamówienie internetowe zrealizowane bardzo szybko aż byłem zaskoczony - po złożeniu zamówienia dostałem informację o możliwości realizacji zamówienia wciągu 40 min podczas gdy dostawa dotarła do mnie w czasie krótszym niż 15 min.”
“Zapiekanki były bardzo smaczne. Dość szybko były podane. Bardzo dobry ser do tych zapiekanek. Wziąłem zapiekankę Jajeczko i to był strzał w 10 :-)”
“Coś niespodziwanego w Pruszkowie jest wyśmienity lokal z burgerami przy samej stacji PKP. Różne rodzaje, smaki, olbrzymie, smaczne burgery. Do tego amerykańskie piwko. Polecam, choc trzeba uważać bo dużo rezerwacji. CO CIEKAWE SA ROWNIEZ INNE DANIA I NA PEWNO WROCIMY ZJESC I NAPIC SIE.”
“Świetna wietnamska restauracja z wyśmienitym jedzeniem oraz klimatem. Lokal czysty, sporo miejsca , chociaż klientów nie brakuje. Zamówienia realizują mega szybko oraz mega smacznie Zdecydowanie tu wrócę i polecam każdemu kto ceni sobie znakomitą wietnamską kuchnie :).”
“Bardzo smaczne jedzenie w przystępnej cenie. Miła i sympatyczna obsługa. Miejsce ma swój unikalny klimat”
“Przemiła obsługa, Pani Beata zrobiła nam dzień. Jedzonko zrobione od serca :)”
“Najlepszy kebab jaki jadłam, mięso z karkówki wieprzowej bardzo smaczne soczyste i pełne smaku, frytki chrupiące i do tego wybitne surówki i łagodny sos. Chociaż lokal wyglądem nie zachwyca to warto odwiedzić to miejsce jak będziemy w okolicy na pewno wrócimy.”
“Wszystko w porządku. Pomimo tego, że trafiliśmy na dość duży tłok, zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, wszystko było ciepłe, smaczne, na poziomie Maca. W lokalu jest czysto, obejmuje to również łazienki. Jest sporo miejsc parkingowych.”
“Jedzenie jak najbardziej było ok. Lód nie roztopiony co spodobało że daje duży plus . Sporo miejsc do zjedzenia. Czysto i schludnie. Obsługa miła. Polecam przy okazji zakupów w galerii handlowej .”
“Kurczaki mega! Ale jaką dobrą pizze można zjeść w tym miejscu. Po prostu super! Polecam :)”