Jedyny Taki Kebab w Mieście
“Takie cudo dostałem za 35 zł. Kurczak soczysty i mięciutki. Frytki i sałatka też spoko. Trochę minus że nie na talerzu ale jak ktoś nie zje wszystkiego to może zamknąć i iść do domu. Jednym słowem polecam.”
Znaleziono 5 wyników
“Takie cudo dostałem za 35 zł. Kurczak soczysty i mięciutki. Frytki i sałatka też spoko. Trochę minus że nie na talerzu ale jak ktoś nie zje wszystkiego to może zamknąć i iść do domu. Jednym słowem polecam.”
“Panie bardzo sympatyczne. Można śmiało się zapytać o wszystko. Jak dla mnie bez zastrzeżeń obsługa. Kebab z frytkami ciepły - brany na wynos. W kebabie warzywa, frytki i mięso polane sosem. Czyli wszystko co potrzeba :) Polecam!”
“Polecam... Sklep na wysokim standardzie obsługi, czysciutko, miła atmosfera. Zmiana kierownictwa jak najbardziej na plus.”
“Jeszcze tak oszczędnego w składzie MCRoyala nigdy nie jadłem. 1plasterek ogórka, kawałek czegoś co przypominać miało cebulę i nasmarkane czymś, jak sos(?). O tradycyjnie płaskich bułkach wspominać chyba nie muszę. Godne polecenia to cola, szejk i nie solone frytki. Te trzy najczęściej trzymają formę niezależnie od lokalizacji. Chociaż bywa, że cola bywa bardzo cienka.”