Byłem pozytywnie zaskoczony jak duży jest kebab duży w porównaniu do innych kebabowni, w dodatku za dość niską cenę 18 zł i przyzwoity w smaku. Wygodna lokalizacja i miła obsługa też na plus.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Popławski ★★★★★
-
Vicunia ★★★★★
bardzo miła obsługa, falafel bardzo dobry, nie był suchy w porównaniu z innym który jadłam w innych kebabach.
-
mlody meee ★★★★★
Bardzo dobry kebab bardzo miły pan i bardzo miła pani
-
Piotr Zwierzynski ★☆☆☆☆
Grzech główny to bez wątpienia mięso odgrzewane w mikrofalii, z czym osoba obsługująca nieszczególnie się kryje. Niestety "grzechów" można wymieniać wiele. Powiedzieć o Panu który obsługuje, że jest nieszczególnie miły, to jak nie powiedzieć nic. Danie, które zamówiliśmy na miejscu, zostało i tak zapakowane w pojemnik na wynos, co oczywiście psuje wizualny odbiór. Oszczędność w sosie ostrym, co widać na załączonym zdjęciu, niezbyt rozumiem czym pokierowana. Kolega zamówił danie w picie, która już po dwóch kęsach zaczęła się rozpadać. Cena to również ciekawa sprawa, bo chyba jest to jeden z najdroższych kebabów w Legionowie, biorąc pod uwagę stosunek wielkości do ceny. Jeżeli szukać pozytywów to spojrzałbym w kierunku surówki i frytek, które były naprawdę smaczne. Podsumowując, typowy "wabik na klientów", jakich pełno przy dworcach w różnych miastach, kiedy to głodny klient po podróży, rzuca się na pierwszy lokal, który wpadnie mu w oczy.
-
Sylwia Dziewanowska ★☆☆☆☆
Człowiek głodny, człowiek zły. Kebab bez sosów jest nie do zjedzenia. Nowa Pani się raczej nie zprawdzila. I żeby tego było mało to kebab pęknięty w zdłóż mimo 2 tortilli, z resztą tak jak widać na zdjęciu.
-
Adi ★☆☆☆☆
Nie wiem z kąd są te pozytywne 5 gwiazdkowe opinie ale jest to najgorszy kebab w Legionowie , kebab masakra nic z pochodzenia ich sosy i dodatki z opakowania zbiorowego które kupują już gotowe a sosy masakra u Turków obok lepszy . Pomieszać mięso walc sosy już gotowe i sałatka też gotowa to nie jest kebab , ceny nie adekwatne do jakości i tego co dostajemy . Te gwiazdki 5 to chyba przyjaciele i znajomi bo albo gustu i smaku nie mają albo wstawili taką opinię na życzenie szefa . Nie polecam omijajcie szerokim łukiem masakra twarda podeszwa z sosem i sałatka .
-
Seba Kosiec ★★★☆☆
Obsługa w porządku - pan (prawdopodobnie z Turcji) miły, uprzejmy. Jedzenie: hmmm... Tragedii nie ma ale jakoś nie jest za wybitne. Typowy Polski Kebab - nie wyróżnia się na tle innych. Pita słabej jakości, mięso odgrzewane w mikrofali. Sosy? Łagodnego nie czuć w ogóle, a ostry jest delikatnie ostry - czyli jak w innych polskich Kebabach. Jak ktoś jest głodny i potrzebuje coś na szybko wszamać - ok. Jak ktoś oczekuje czegoś więcej od Kebaba, to polecam się udać albo do Urfa Kebab, Istambul Kebab albo do Kebab Kinga położonego na granicy Legionowa i Jabłonnej.
-
kafar633 ★☆☆☆☆
Kebab zamawiany przez portal Pyszne Kebab przyszedł z dużym opóźnieniem ponieważ zaszła pomyłka z adresami, pan z restauracji wydzwaniał 3krotnie abyśmy nie odpakowywali zamówienia, tymczasem my go nawet nie mieliśmy. Kiedy dotarl po 1.5h byl ledwie cieply, rozpakowany i naprawdę zmęczony podróżą w torbie termicznej. W smaku calkiek dobry jednak bardzo się rozpadał (nie wiem czy to wina podróży czy złego zawinięcia), ponadto dosyc suchy. Proponuje zacząć traktować ludzi poważnie i nie dowozić "dania" które już u kogoś przeleżało. Zeby było obiektywnie dodam że dostaliśmy rabat 15zl na portal pyszne, czy było warto?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab & Snacks?
Kebab & Snacks znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 5, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab & Snacks?
Można skontaktować się z Kebab & Snacks pod numerem +48 883 369 838
Jak można dotrzeć do Kebab & Snacks?
Do Kebab & Snacks można dotrzeć, korzystając z poniższego linku