Opinie

  1. oooAnusiak ★★★★☆

    Kebab w lawaszu z kurczakiem przypominał mi bardziej wrapa niż kebaba. Naleśnik miękki, nie miał chrupkosci. Mięsko bardzo soczyste i delikatne, warzywka świeże i dobre. Sos mieszany mało niewyczuwalny. I choć nie był to dla mnie klasyczny kebab to całość taka świeża, lekka i przyjemna. 20 zł za średniego kebaba który jest dosc mały ;)

  2. Stanisław Botella ★★★★★

    Świetny wytrawny kebab na mapie Warszawy. Jest to coś innego jeśli chodzi o Warszawskie kebaby smak mocny i wyrazisty, mięso bardzo dobre i idealnie wypieczone, nie jest to typowa kula mocy. W moim kebabowym rankingu jest on o poziom niżej pod Efesem i innymi najlepszymi kebabami. Smaczne, szybko podane, z przemiłą obsługą. Ceny niestety są trochę wyższę od konkurencji - mimo wszystko smak rekompensuje. Miejsce niepozorne na bardzo ruchliwej Chmielnej - godne polecenia dla każdego kebabowego smakosza.

  3. Maciej Dunowski ★★★★☆

    Lokal, a w zasadzie okienko z kebabami z niewielkim ogródkiem przy ulicy chmielnej zdecydowanie wyróżnia się sympatyczną nazwą. Punkt kultu, kościół, świątynia kebabizmu. Komunia którą można tu przyjąć jest dosyć droga, jednak nie powinno to dziwić z uwagi na lokalizację. Sam kebab jednak zasĺuguje na uwagę. Mimo, że nie aż taki duży, robi wrażenie przede wszystkim smakiem. Cienkie ciasto na wzór lawasza, zmaczniejsze niż suche placki konkurencji. Mięso ma głęboki posmak przypraw, mocno dopieszczone z wyraźną nutą baraniny. Ładnie wspolgra z dodatkami warzywnymi gdzie na pierwszy rzut wyróżnia się pomidor i kolendra. Całość stanowi smaczną bogatą w smak dosyć słoną kompozycję. Nie jest to kolejny generyczny kebab, a coś znacznie smaczniejszego.

  1. Konrad Rychter ★★☆☆☆

    Słaby kebab. Na plus czas oczekiwania, ale kosztem tego lokal serwuje niedopieczoną pitę i stare mięso. Warzywa były zimne. Na pochwalę zasługuje sos (mieszany) o naprawde dobrej wyrazistości i ostrości

  2. I. “OkapiRider” I ★★☆☆☆

    Obsługa mega natomiast na tym zakończmy pozytywy… kebab przygotowany w minute nieupieczony lekko podgrzany fryty gumowe warzywa gorzkie sosu brak jedyne co było dobre to kurczak którego tez niestety ledwo co było :/ zmieńcie jedzenie to będzie git lokal

  3. Wojciech Żołądkiewicz ★★★☆☆

    No niestety rozczarowanie. Być może to kwestia wizyty w piątek, ale odniosłem wrażenie, że panu za ladą wydaje się że pracuje w fabryce. Szybko, szybko, następny klient. Zero smaku, zero zaangażowania, zero oryginalności. Typowe miejsce liczące na jednorazowych turystów i zmęczonych % imprezowiczów. Zamówiłem kebab z kurczaka za 20 zł (xl). Pan skroił odrobinę mięsa z rusztu, a resztę wsypał z jakiej miseczki stojącej na końcu blatu. Szybko zawinął w placek, dodał odrobinę warzyw, kilka frytek (!), trochę sosu i do opiekacza. Na moje pytanie czy może dodać więcej ostrego sosu, powiedział, że teraz już nie, chyba że poleje na zewnątrz, a poza tym sos jest ostry. BTW wcześniej nie zapytał jaki ma dać sos. Kebab w opiekaczu spędził jakąś minutę z każdej strony, przez co nawet się nie zarumienił. Zawartość zimna i bez smaku. Nie polecam. Mnie tam na pewno nie zobaczą.

  1. Maw ★★☆☆☆

    Obsługa miła i szybka ale niestety to tyle. Kebab mały, zimny, warzywa niezbyt świeże. Brak baraniny i wołowiny. Na pewno nie warty ceny. Prawdopodobnie najgorszy jaki jadłem.

  2. Ignacy Bombuy ★★★★★

    Pyszna bułka, idealnie dobrane warzywa i świetne mięso, które jest przygotowywane przez samego właściciela. Super opcja w tym miejscu, dawno nie jadłem tak dobrego kebaba. Pyszne!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebabizm?

Kebabizm znajduje się przy Chmielna 13, 00-021 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Kebabizm?

Do Kebabizm można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements