Szybko wydają, ale średnio smacznie i nie tanio. Konkurencja w okolicy ma ciekawsza ofertę.
Zdjęcia
Opinie
-
Zbigniew Grodziński ★★☆☆☆
-
Philips Fault ★☆☆☆☆
Jedzenie ostatnio stało się tragiczne... przez ostatni miesiąc raz w tygodniu jadłem u was lunch... Jedzenie pozbawione smaku, niedoprawione. Dodatkiem są późniejsze rewelacje żołądkowe. U wszystkich, którzy byli ze mną na biedzie. Dzisiejsze mielone leżą na żołądku, nie chcą wyjść żadna stroną... To był ostatni raz w tej trucicielni..
-
Anton Chuikov ★☆☆☆☆
Zawsze wpadałem do tej knajpy na lunch, ponieważ pracuję w pobliżu. Zawsze mi się tu podobało, ale ostatnio wszystko się zmieniło, i to nie na lepsze. Obsługa i atmosfera są nadal w porządku, ale jedzenie... Nie wiem, co się stało, ale smak jedzenia bardzo się zmienił na gorsze. Po prostu nie da się tego zjeść. A to jest najważniejsze w takim miejscu. Jeśli nic się wkrótce nie zmieni, obawiam się, że stracicie sporo stałych klientów.
-
Małgorzata B ★★☆☆☆
Dobre jedzenie, niestety drogo i duży minus za kombinowanie aby klient zapłacił jeszcze więcej. Przykładowo wzięłam trzy składniki na obiad, po czym okazało się że jeden z nich nie wchodzi do porcji pt. drugie danie i trzeba było dopłacić ok. 6 zł za dodatek. Słabe to i więcej nie przyjdę.
-
Krzysztof ★★★☆☆
Jak dla mnie dania dość przeciętne, ani bardzo dobre, ani słabe. Po prostu przeciętne. Porcje dość duże, ale dania mam wrażenie są tłuste i robione na ilość a nie na jakość czy smak. Cena w okolicach 27 - 31 zł.
-
Julia Smith ★★★★★
Odwiedziliśmy tę kantynę podczas przyjazdu mojego szefa do Polski przed świetami. Nie było dużego wyboru gdzie zjeść w okolicy Domaniewskiej. Ale w Break and Lunch poczuliśmy się jak przed pandemią. Byliśmy bardzo zadowoleni z jakości produktów i obsługi. Jedzenie świeże i obsługa bardzo mila. Ceny nie są najniższe, ale jakość proporcjonalna do ceny. Pani Manager mówi po angielsku więc nie było problemów z porozumieniem się. Również zamawialiśmy catering i wszystko było ładnie zapakowane i podane. Nie wiem skąd się biorą te negatywne opinie, ponieważ jedzenie jest bardzo dobre. Polecam. Pozdrawiam Stała Klientka :)
-
Martyna Fira ★☆☆☆☆
Jedzenie OK. Domowe obiady, raz trafią się lepsze, raz gorsze. Raczej czysto, miła obsługa. Porcje są naprawdę duże, dla mnie wręcz za duże. Myślę, że warto wprowadzić możliwość zamówienia połowy porcji lub dań na wagę, bo szkoda, by połowa talerza lądowała w koszu, gdy nie da się już rady zjeść więcej. EDIT 18.01.22: w tym miesiącu zatrułam się w tej kantynie i z tego, co wiem, nie jestem jedyną osobą, którą to spotkało. Sugeruję zacząć dbać o bezpieczeństwo klientów i kontrolować świeżość potraw oraz sposób ich przechowywania. Niech Państwo przestaną najpierw truć klientów, a dopiero później rządzą się za pomocą kartek na drzwiach, kto łaskawie może zjeść na miejscu, a kto ma zamawiać na wynos.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Break & Lunch?
Break & Lunch znajduje się przy Nestle House, Domaniewska 32, 02-672 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Break & Lunch?
Można skontaktować się z Break & Lunch pod numerem +48 660 750 600
Jak można dotrzeć do Break & Lunch?
Do Break & Lunch można dotrzeć, korzystając z poniższego linku