Przegląd katalogu
- 306 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 306 wyników
Przeglądaj fast food w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 306 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 352,024 opinii i ocen.
“W środku klimat fajny, aczkolwiek niespójny. Ponadto zastanawiam się, po co tak duża przestrzeń z tyloma miejscami siedzącymi. Bywam tam regularnie i przeważnie każdy bierze na wynos, a zajętych stolików przy których siedzą klienci jest max. 5 sztuk. Na zewnątrz ogródek restauracyjny typu tramwaj. Jest też parking, czasami znaleźć można wolne miejsce postojowe. Wewnątrz toaleta. Obsługa szybka i sprawna. Baklava pyszna, kebaby z haloumi całkiem smaczne.”
“Wszystko prawie super! Obsługa szybko się uwija a przy tym jest miła i pomocna. Dwa minusy jednak mam. Koleżanka frytki zakupione z kuponu miała ledwo ciepłe. Ja normalnie zestaw zamówiłam i były mocno ciepłe. Picie też nie jest nalewanie do kreski. Szkoda... To drobnostki ale jednak, człowiek płaci nie małe pieniądze a dostaje chłodne frytki. Fajnie ze jak się domawia do kanapki składniki to faktycznie jest ich więcej....”
“Dziś z kolegom wzięliśmy Duże frytki i średnie bardzo dobre wysmażone i przepyszne do tego MCwrap bacon deluxe i super kombi wszystko było dobre”
“Dobre są Plant-Based Nuggetsy i frytki. Jak zawsze dolewka nieskończona.”
“Nowy zestaw specjalny był dobrze przygotowany jedynie był problem z bułką do burgera ale obsługa była bardzo miła i pozytywna przez co dodatkowe czekanie na kanapkę nie było problemem. Dostałem zestaw wcześniej a burger został mi dostarczony do stolika przez pracownika kiedy był gotowy :3. Pozdrawiam ciepło panią Kasię która dopilnowała mojego i kolegi zamówienia i była bardzo uprzejma przez co pobyt w tym miejscu był przyjemny.”
“Najlepsze Fryki Ever! Super obsługa Churros i frytki belgijskie to sztos!”
“Zamówione przez Wolt. Jako mięsożerca jestem pod wrażeniem. Kebaby są na ciepło z dobrymi jakościowo warzywami, chrupiące, smaczne, z ciekawymi sosami. Samo mięso jest zastąpione przez tajny składnik "niemso". Można smacznie nadrobić jesienne braki warzyw w diecie. Pycha.”
“Jedzenie nie jest jakieś wykwintne ale za 25zl można otrzymać naprawdę solidną porcje która nawet dorosły facet się nasyci. Osobiście jedyne co tu jadam to wołowinę po wietnamsku ale jest naprawdę sensowna jeśli ktoś jest głodny a nie chce wyrzucać niewiadomo ile pieniędzy to polecam gorąco”
“Super sklep ,czysto przejrzyście tylko pani z blond włosami nowa mogłaby nie kazać czekać klientom na hot dogi bo ma coś do zrobienia .”
“Odwiedziłem ten lokal 22/12/2024 wieczorem. Przez kilka miesiecy nic tu nie kupowałem ze względu na pracowników którzy tu pracowali. Wcześniej ekipa była wyniosła i wyjątkowo antypatyczna - jako klient nie czułem się mile widziany. Dzisiaj powitał mnie uśmiechnięty Pan który pracował przy kasie, a niebawem zobaczyłem że pozostałe osoby pracujące na tej zmianie to niezwykle sympatyczni pracownicy którzy mają serdeczny kontakt nie tylko między sobą, ale są zorientowani na klienta i na to aby doświadczenie związane z zakupem w tym lokalu było przyjemnie. Właściciel powinien być dummy z tego że ma taką ekipę! Dziękuję za obsługę z uśmiechem :-)”
“Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu fanowi dobrych burgerów! Burgery są bardzo smaczne i, co ważne, starannie przygotowane, nawet przy dużej liczbie zamówień. Nie ma mowy o „rozpadającej się” kanapce – widać dbałość o jakość. Frytki są bardzo dobre, a ogromnym plusem jest nielimitowana ilość ketchupu, co rzadko zdarza się w innych sieciówkach. Pyszna kawa i rewelacyjne shaki w wielu różnych smakach. To idealne dopełnienie posiłku. Bardzo miły personel. Mimo dużego ruchu, pracownicy zachowują profesjonalizm i uśmiech. Świetne miejsce na szybki, ale wysokiej jakości posiłek. Na pewno tu wrócę!”
“Teraz Subway jest otwarty, lokalizacja – koło wyjścia na Aleję Jerusalemskie. Znalazłam nosem, bo zapach chleba na korytarzu był magiczny. Miła obsluga, atrakcyjne ceny i świeże produkty. Bardzo się spodobało, że pracownik zaproponował promocje ze względu na mój wybór sera/mięsa, polecał sos... W pięć minut dostałam zdrowe danie oraz smaczną kawę z dobrych ziaren. Polecam!”
“Miałem dzisiaj ochotę coś zjeść. No i wpadłem tu. Obsługa na najwyższym poziomie. Potrzebowałem wsparcia z wyborem i dzięki Panu Mikicie zdecydowałem się na "kompozycje własną" za 31 ziko. Było przepyszne. Polecam cieplutko.”
“Dobre u relatywnie tanie. Burgery nie są małe, można nasycić nimi mały głód.”
“Dobry McDonald's, szybka obsługa, smaczne jedzenie i mało ludzi.”
“Wygląda jak wszyscy piszą tylko jak coś im nie pasuje... czas więc na trochę sprawiedliwości. Trafiam tu jak dopada mnie nocny głód i za każdy razem ratują mnie kanapki od Pani Aurelii. Mimo że grozi mi "najstarszymi składnikami z lodówki" wychodzą zaskakujące pyszne., nwm czy to talent kulinarny, sarkazm czy po prostu uśmiech - ale działa. Dziękuję za wszystkie te suby i rozmowy. Samych dobrych zmian, do zobaczenia!:)”
“Przemiła obsługa (trafiłam wczoraj na panią Natalię) kanapka była bardzo smaczna oraz przygotowana sprawnie! Polecam!!”
“Fajny lokal, kanapki i napoje z Max Burgers jak zawsze najlepsze”
“Potężny kebaba dla potężnego mobywatela który nie ukrywa, że jest łakomczuszkiem , zgodzę się kulusz moculasz , ale gdzie za 35pln kupi się takiego potwora 932g , frytki ser i reszta,sosik niby ostry ale w miare lajtowy da radę zjeść jak sie nie jest zwolennikiem kapsaicyny”
“Pani blondynka obsłużyła mnie wczoraj na 5 z plusem. Pierwszy raz zamawiałam w tym miejscu i wszystko zostało mi objaśnione, pani poleciła co jest dobre, skorzystałam z kuponów. Kanapki i ciastka były pyszne a życzliwość i uśmiech obsługującej mnie pani zapadły mi w pamięć najbardziej. Polecam!”
“Jedzenie i obsługa super. Klimat jak to w centrum handlowym.”
“Długo nie zamawialiśmy w tym miejscu, ponieważ w pewnym momencie jakość mocno spadła. To było przynajmniej rok temu, może dłużej. W weekend postanowiliśmy spróbować ponownie i mam wrażenie że jakościowo się bardzo poprawiło. Zamówienia zawsze docierały do nas bardzo szybko, tutaj się nic nie zmieniło. Pizza smaczna, z dużą ilością składników, sosy w ogóle nie są potrzebne, dostawca uprzejmy. Jakość w stosunku do ceny jest bardzo zadowalająca.”
“Chyba te negatywne opinie musiała pisać zazdrosna konkurencja ,bo skusiłam się na próbę na klasyczną zapiekankę i jestem nią dosłownie zachwycona . W wielu kultowych miejscach z zapiekankami nie doświadczyłam takiego smaku i jakości . Bułeczka przypieczona ,ewidentnie piec nie mikrofala ,mega smaczny i ciągnący się ser jak za starych zapiekankowych czasów . Wyczuwalne i smaczne pieczarki ,naprawdę rewelacja ta zapiekanka .Przemila Pani w okienku dopełnia całości . Na pewno wrócę na więcej .”
“Anna lider gościnności. Ania wykazała się uprzejmością, uśmiechem i profesjonalnym podejściem do klienta. Obsługa była szybka, miła i na wysokim poziomie. Widać, że zależy jej na dobrej atmosferze i zadowoleniu gości.”