Niestety obsługa to masakra. Pani gadała przez słuchawkę przez cały czas i była strasznie nie miła, a Pan oglądał z tyłu tik toki z włączonym dźwiękiem na maksa, co psuło doświadczenie. Klimat psują wzięte z jakiegoś zamku królewskiego ozdoby na suficie, które absolutnie nie pasują (dodaje zdjęcie). Jedyne co zasługuje na duży plus to jedzenie, które jest naprawdę świetne i gdyby nie obsługa itd. dałbym 5 gwiazdek.
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Marciniuk (dorsoll2) ★★★☆☆
-
Emil Gaładyk ★★★☆☆
Odwiedziłem wczoraj. Zamówienie kebab zestaw mięso wołowina.Czas realizacji dość szybko.Same mięsko nie było złe,sosy również dobre Surówka z kapusty białej dziwny smak.Piwko lane królewskie skosztowałem bo już dawno nie trafiłem.Zestaw 28 zł.
-
Damian Trzciński ★★☆☆☆
Zamówiłem kebaba standardowego mieszany mieszany za 22zł, lokal był pusty, więc dostałem go po 3-minutach. Na pierwszy rzut oka spodobało mi się, że kabab był zawinięty w tortille i był stosunkowo długi, prawdopodobnie to jest koniec plusów. Oprócz sosów główne ostrego nie było czuć surówki a mięsa tym bardziej poza delikatnym muśnięciem na końcu języka smaku kuli wołowej. Nic w nim nie odrzucało, gdyż po prostu nie było nic czuć. Zjesz szybko, a zapomnisz jeszcze szybciej.
-
Daria Son ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to za dużo dla tego miejsca . Zamawiam kebab na wynos i zawsze proszę nie dawać tej ohydnej kapusty czerwonej ( nienawidzę po prostu ) …i o cud , w domu chcę zjeść kebab a tam czerwona kapusta . Dzwonię do restauracji powiedzieć o zaistniałej sytuacji i słyszę od pana że tam tej kapusty trochę …a NIE POWINNO BYĆ W OGOLE . No i powiedzial mi pan ze ja mogę podjechać i on mi wymienie kebaby !!! Dzięki bardzo . Mam tracić czas na drogę , wydać 6,80 na bilety w dwie strony przez to ze on nie zna się na swojej pracy . 44 złotych do śmieci
-
Izabela ★☆☆☆☆
Kebab na 5 gwiazdek ale dostawa na 0. Rozmowa z dostawcą niemożliwa ani po polsku ani po angielsku. Pomimo notatki do zamówienia, że nie ma możliwości wjazdu samochodem na osiedle, domagał się otworzenia bramy. W końcu podszedł pod blok, ale zamiast uzyć domofonu żeby wejść na klatkę to zadzwonił na telefon i kazał do siebie zejść po zamówienie.
-
Basia “Baka” Kurowska ★★★★☆
Jadłam sałatkę z kurczakiem. Była naprawa smaczna. Bardzo dobra jakość do ceny. Ale daje 4 za toaletę. Miejsce wyglądało jak nie sprzątane od kilku dni, zapach również na to wskazywał.
-
Qrrara Q ★★★★☆
Jadłam sałatkę z kurczakiem. Była naprawa smaczna. Bardzo dobra jakość do ceny. Ale daje 4 za toaletę. Miejsce wyglądało jak nie sprzątane od kilku dni, zapach również na to wskazywał.
-
Marek Ilkow ★☆☆☆☆
Dostawa miala byc za pol godziny, mija 45 minut i nadal czekam.Ostatni raz zamowilem!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres City Kebab?
City Kebab znajduje się przy Patriotów 217A, Wawer, 05-077 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do City Kebab?
Można skontaktować się z City Kebab pod numerem +48 226 102 917
Jak można dotrzeć do City Kebab?
Do City Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku