Opinie

  1. Marek Marciniuk (dorsoll2) ★★★☆☆

    Niestety obsługa to masakra. Pani gadała przez słuchawkę przez cały czas i była strasznie nie miła, a Pan oglądał z tyłu tik toki z włączonym dźwiękiem na maksa, co psuło doświadczenie. Klimat psują wzięte z jakiegoś zamku królewskiego ozdoby na suficie, które absolutnie nie pasują (dodaje zdjęcie). Jedyne co zasługuje na duży plus to jedzenie, które jest naprawdę świetne i gdyby nie obsługa itd. dałbym 5 gwiazdek.

  2. Emil Gaładyk ★★★☆☆

    Odwiedziłem wczoraj. Zamówienie kebab zestaw mięso wołowina.Czas realizacji dość szybko.Same mięsko nie było złe,sosy również dobre Surówka z kapusty białej dziwny smak.Piwko lane królewskie skosztowałem bo już dawno nie trafiłem.Zestaw 28 zł.

  3. Damian Trzciński ★★☆☆☆

    Zamówiłem kebaba standardowego mieszany mieszany za 22zł, lokal był pusty, więc dostałem go po 3-minutach. Na pierwszy rzut oka spodobało mi się, że kabab był zawinięty w tortille i był stosunkowo długi, prawdopodobnie to jest koniec plusów. Oprócz sosów główne ostrego nie było czuć surówki a mięsa tym bardziej poza delikatnym muśnięciem na końcu języka smaku kuli wołowej. Nic w nim nie odrzucało, gdyż po prostu nie było nic czuć. Zjesz szybko, a zapomnisz jeszcze szybciej.

  1. Daria Son ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka to za dużo dla tego miejsca . Zamawiam kebab na wynos i zawsze proszę nie dawać tej ohydnej kapusty czerwonej ( nienawidzę po prostu ) …i o cud , w domu chcę zjeść kebab a tam czerwona kapusta . Dzwonię do restauracji powiedzieć o zaistniałej sytuacji i słyszę od pana że tam tej kapusty trochę …a NIE POWINNO BYĆ W OGOLE . No i powiedzial mi pan ze ja mogę podjechać i on mi wymienie kebaby !!! Dzięki bardzo . Mam tracić czas na drogę , wydać 6,80 na bilety w dwie strony przez to ze on nie zna się na swojej pracy . 44 złotych do śmieci

  2. Izabela ★☆☆☆☆

    Kebab na 5 gwiazdek ale dostawa na 0. Rozmowa z dostawcą niemożliwa ani po polsku ani po angielsku. Pomimo notatki do zamówienia, że nie ma możliwości wjazdu samochodem na osiedle, domagał się otworzenia bramy. W końcu podszedł pod blok, ale zamiast uzyć domofonu żeby wejść na klatkę to zadzwonił na telefon i kazał do siebie zejść po zamówienie.

  3. Basia “Baka” Kurowska ★★★★☆

    Jadłam sałatkę z kurczakiem. Była naprawa smaczna. Bardzo dobra jakość do ceny. Ale daje 4 za toaletę. Miejsce wyglądało jak nie sprzątane od kilku dni, zapach również na to wskazywał.

  1. Qrrara Q ★★★★☆

    Jadłam sałatkę z kurczakiem. Była naprawa smaczna. Bardzo dobra jakość do ceny. Ale daje 4 za toaletę. Miejsce wyglądało jak nie sprzątane od kilku dni, zapach również na to wskazywał.

  2. Marek Ilkow ★☆☆☆☆

    Dostawa miala byc za pol godziny, mija 45 minut i nadal czekam.Ostatni raz zamowilem!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres City Kebab?

City Kebab znajduje się przy Patriotów 217A, Wawer, 05-077 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do City Kebab?

Można skontaktować się z City Kebab pod numerem +48 226 102 917

Jak można dotrzeć do City Kebab?

Do City Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements